Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Karl Lagerfeld
5.0

Τσάντα Karl Lagerfeldχρώμα: μαύρο, A2W46050

-26%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 € -38%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 € -26%
Χρώμα: μαύρο
ONE SIZE
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Τσάντα Karl Lagerfeld

Μεγάλη τσάντα tote από τη συλλογή Karl Lagerfeld. Χωρίς κλείστρο μοντέλο από συνθετικό ύφασμα.
- Μακριές λαβές για άνετη μεταφορά στο χέρι ή πάνω στον ώμο.
- Διαθέτει εσωτερικές τσέπες, συμπεριλαμβανομένης μιας με φερμουάρ.
- Κατάλληλο για μορφή Α4.
- Βάθος: 13 cm.
- Υψος: 31,5 cm.
- Πλάτος στη βάση: 42 cm.
Χαρακτηριστικά είδους
Ζώνη
χωρίς ζώνη, μη αποσπώμενο λουράκι
Τύπος κουμπώματος
χωρίς κούμπωμα
Μέγεθος τσάντας
χωράει Α4
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
A2W46050
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Karl Lagerfeld
ID προϊόντος
PPYA-TOD33D_99X
Σύνθεση
80% Πολυαμίδιο, 20% Πολυουρεθάνη
Προτεινόμενα προϊόντα
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία από απομίμηση δέρματος K/RSG MD
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα δυο όψεων Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50024
Τσάντα δυο όψεων Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/CIRCLE χρώμα: μαύρο, A3W30043
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/CIRCLE
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 298,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld χιαστί Γυναικεία δερμάτινη Karl Lagerfeld Studio μαύρη B2W30251
Karl Lagerfeld χιαστί Γυναικεία δερμάτινη Karl Lagerfeld Studio
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W30125
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα δυο όψεων Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50047
Τσάντα δυο όψεων Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία Τσάντα IKON μαύρη B2W30064
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία Τσάντα IKON
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld tote γυναικεία βαμβακεία K/RSG μαύρη B2W50021
Karl Lagerfeld tote γυναικεία βαμβακεία K/RSG
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, B1W30004
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld μικρή τσάντα Γυναικεία K/AUTOGRAPH μαύρη B2W30052
Karl Lagerfeld μικρή τσάντα Γυναικεία K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld K/HOTEL χρώμα: μαύρο, B1W46069
Τσάντα Karl Lagerfeld K/HOTEL
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld K/VILLE χρώμα: μαύρο, B1W30066
Τσάντα Karl Lagerfeld K/VILLE
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 248,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH χρώμα: μαύρο, A3W30288
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50065
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 50,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE χρώμα: μαύρο, A3W30046
Τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Μικρή τσάντα γυναικεία από απομίμηση δέρματος K/WEAVE Μαύρη B2W30229
Karl Lagerfeld Μικρή τσάντα γυναικεία από απομίμηση δέρματος K/WEAVE
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W30216
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: πολύχρωμο, A1W32038
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper Γυναικεία IKON μαύρη B3W30351
Karl Lagerfeld shopper Γυναικεία IKON
199,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/AUTOGRAPH μαύρη B3W30318
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/AUTOGRAPH
349,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία δέρμα K/AUTOGRAPH μαύρη B2W30258
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία δέρμα K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON μαύρη B3W30128
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON
199,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Μικρή τσάντα γυναικεία από απομίμηση δέρματος K/WEAVE μαύρη B2W30033
Karl Lagerfeld Μικρή τσάντα γυναικεία από απομίμηση δέρματος K/WEAVE
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WELLEN MD χρώμα: μαύρο, B1W30043
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WELLEN MD
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 298,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH χρώμα: μαύρο, B1W30095
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 328,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50064
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld τσάντα κρουασάν γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE μαύρη B2W30004
Karl Lagerfeld τσάντα κρουασάν γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 289,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία K/AUTOGRAPH μαύρη B3W30313
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία K/AUTOGRAPH
299,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/AUTOGRAPH μαύρη B3W30267
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/AUTOGRAPH
349,90 €
Ανακάλυψε είδη Karl Lagerfeld
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W30189
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
389,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 439,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE μαύρη B3W30023
Karl Lagerfeld baguette γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE
299,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, A4W30253
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
96,99 €
Αρχική τιμή: 178,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld tote γυναικεία βαμβακεία K/RSG μαύρη B2W50021
Karl Lagerfeld tote γυναικεία βαμβακεία K/RSG
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE χρώμα: μαύρο, A3W30044
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία Τσάντα IKON μαύρη B2W30064
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία Τσάντα IKON
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON μαύρη B3W30128
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON
199,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Karl Lagerfeld μικρή τσάντα γυναικεία βαμβακερή K/RSG μαύρη B1W50010
Karl Lagerfeld μικρή τσάντα γυναικεία βαμβακερή K/RSG
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, A2W50023
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 50,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, A4W50011
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 178,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH χρώμα: μαύρο, A3W30288
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, B1W30004
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON μαύρη B3W30338
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON
249,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE χρώμα: μαύρο, A1W30434
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 328,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50064
Βαμβακερή τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WEAVE χρώμα: μαύρο, A3W30147
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WEAVE
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 268,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W30117
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld tote γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE μαύρη B3W30019
Karl Lagerfeld tote γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE
399,90 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, A4W30260
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 248,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 248,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία τσάντα από απομίμηση δέρματος IKON/K μαύρη B2W30262
Karl Lagerfeld μικρή γυναικεία τσάντα από απομίμηση δέρματος IKON/K
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία δέρμα K/AUTOGRAPH μαύρη B2W30258
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία δέρμα K/AUTOGRAPH
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON χρώμα: μαύρο, B1W30012
Τσάντα Karl Lagerfeld IKON
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 248,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A2W30080
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON μαύρη B3W30350
Karl Lagerfeld shopper γυναικεία IKON
199,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 359,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Tote Γυναικεία δερμάτινη μαύρη B3W30091
Karl Lagerfeld Tote Γυναικεία δερμάτινη
249,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, A1W50065
Τσάντα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 50,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE χρώμα: μαύρο, A3W30133
Δερμάτινη τσάντα Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 438,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WEAVE χρώμα: μαύρο, B1W30080
Τσάντα Karl Lagerfeld K/WEAVE
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 248,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld χιαστί Γυναικεία δερμάτινη Karl Lagerfeld Studio μαύρη B2W30251
Karl Lagerfeld χιαστί Γυναικεία δερμάτινη Karl Lagerfeld Studio
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €