Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Sea to Summit
5.0

Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Premium Pillow σκούρο μπλε APILPREM.RG

-15%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 € -15%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 € -15%
Χρώμα: σκούρο μπλε
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Premium Pillow μωβ APILPREM.RG
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Premium Pillow σκούρο μπλε APILPREM.RG
ONE SIZE
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μαξιλάρι ταξιδίου Sea to Summit Aeros Premium Pillow – σκούρο μπλε, ελαφρύ και άνετο

Το μαξιλάρι ταξιδίου Sea to Summit Aeros Premium Pillow είναι ένα ελαφρύ και συμπαγές αξεσουάρ που συμβάλλει στην ανάκτηση δυνάμεων κατά την ξεκούραση στην ύπαιθρο, ανεξάρτητα από τη στάση ύπνου. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό πολυεστέρα με επίστρωση TPU, με μαλακό άνω μέρος, προσφέρει άνεση με ελάχιστο βάρος. Αυτό το μοντέλο είναι ιδανικό για άτομα που εκτιμούν την άνεση και την αποτελεσματική χρήση του χώρου στις αποσκευές τους κατά τη διάρκεια των ταξιδιών.

Τι κάνει να ξεχωρίζει το μαξιλάρι ταξιδίου Sea to Summit Aeros Premium Pillow;

  • Ανθεκτική κατασκευή από πολυεστέρα και επίστρωση TPU που εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση
  • Μαλακή επιφάνεια στο άνω μέρος του μαξιλαριού που προσφέρει άνετη ξεκούραση
  • Χαμηλό βάρος 79 g που διευκολύνει τη μεταφορά, χωρίς να επιβαρύνει επιπλέον τις αποσκευές
  • Συμπαγείς διαστάσεις μετά τη συσκευασία (ø7 x 8,5 cm) που εξοικονομούν χώρο
  • Εργονομικό σχήμα που προσφέρει άνεση, ανεξάρτητα από την προτιμώμενη στάση ύπνου
  • Ευρεία βαλβίδα που επιτρέπει γρήγορο φούσκωμα και ξεφούσκωμα του μαξιλαριού
  • Μονόδρομη έξοδος αέρα στη βαλβίδα που αποτρέπει τη διαρροή του
  • Ευέλικτη χρήση για διαμονή και ξεκούραση σε ποικίλες συνθήκες
Χαρακτηριστικά είδους
Τύπος προϊόντος
μαξιλάρι ταξιδίου
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
APILPREM.RG
Χρώμα κατασκευαστή
Navy
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Sea to Summit
ID προϊόντος
MPYX-AKU00B_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Πολυεστέρας
Προτεινόμενα προϊόντα
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκηνή 2 ατόμων Jack Wolfskin Eclipse II χρώμα: πράσινο
Σκηνή 2 ατόμων Jack Wolfskin Eclipse II
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L χρώμα: κόκκινο
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 5 L
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit ξυλάκια Detour ασημί ACK0360112
Sea to Summit ξυλάκια Detour
22,99 €
Ένθετο υπνόσακου Sea To Summit Comfort Blend Sleeping Bag Liner Rectangular ASL032071
Ένθετο υπνόσακου Sea To Summit Comfort Blend Sleeping Bag Liner Rectangular
35,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
The North Face αδιάβροχο κάλυμμα BASE CAMP DRY BAG 8L μαύρο NF0A8GJQKY41
The North Face αδιάβροχο κάλυμμα BASE CAMP DRY BAG 8L
Τρέχουσα τιμή:
35,90 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack μπλε ASG024031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack
15,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit 13,5 x 10,5 cm χρώμα: μαύρο, AACTPU
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit 13,5 x 10,5 cm
17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Dakine 20L χρώμα: μαύρο, 10003456
Αδιάβροχο κάλυμμα Dakine 20L
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κατσαρόλα Sea To Summit χρώμα: μαύρο, ACK025021.2.2L
Κατσαρόλα Sea To Summit
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack μπλε ASG024031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack
17,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag γκρί ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Γαβάθα Sea To Summit χρώμα: άσπρο, ACK038011.M
Γαβάθα Sea To Summit
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Foam Core μπεζ STS045404
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Foam Core
29,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit κούπα ταξιδίου Detour γκρί ACK039031
Sea to Summit κούπα ταξιδίου Detour
22,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag μπλε ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
35,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα σακιδίου πλάτης Sea To Summit Ultra-Sil Pack Cover S χρώμα μπλε APCSIL
Αδιάβροχο κάλυμμα σακιδίου πλάτης Sea To Summit Ultra-Sil Pack Cover S
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 20 L χρώμα: πράσινο, ASG012021
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 20 L
33,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit Camp Kitchen γκρί ACK0220117
Sea to Summit Camp Kitchen
44,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L χρώμα: πράσινο
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag πορτοκαλί ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
29,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σετ πιάτων Sea To Summit Passage Dinnerware Set 2 Person ACK0370512P
Σετ πιάτων Sea To Summit Passage Dinnerware Set 2 Person
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 80,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Θήκη για κάρτες Sea To Summit Ultra-Sil Card Holder RFID χρώμα: γκρι
Θήκη για κάρτες Sea To Summit Ultra-Sil Card Holder RFID
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L χρώμα: πορτοκαλί
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Frontier κίτρινο ACK038011
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Frontier
19,99 €
Βραστήρας Sea To Summit Frontier UL 1,3 L χρώμα: γκρι, ACK025011
Βραστήρας Sea To Summit Frontier UL 1,3 L
67,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κουνουπιέρα ταξιδιού Sea To Summit Pyramid Net Single 221 x 122 x 107cm χρώμα: μαύρο, AMOS
Κουνουπιέρα ταξιδιού Sea To Summit Pyramid Net Single 221 x 122 x 107cm
33,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σετ σκευών ταξιδίου Camp Dinnerware πορτοκαλί STS054304
Sea to Summit σετ σκευών ταξιδίου Camp Dinnerware
22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πιάτο Sea To Summit Passage Plate χρώμα: κόκκινο, ACK037021
Πιάτο Sea To Summit Passage Plate
Τρέχουσα τιμή:
7,49 €
Αρχική τιμή: 10,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 7,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο σετ κάλυψης Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 3-pack ASG012151
Αδιάβροχο σετ κάλυψης Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag Set 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
Ανακάλυψε είδη Sea to Summit
Σετ αδιάβροχων καλυμμάτων Sea To Summit Lightweight Dry Bag Set 3-pack ASG012111
Σετ αδιάβροχων καλυμμάτων Sea To Summit Lightweight Dry Bag Set 3-pack
54,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag γκρί ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
35,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack μπλε ASG024031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack
17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L χρώμα: πορτοκαλί
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σετ σκευών ταξιδίου Camp Dinnerware μπλε STS054304
Sea to Summit σετ σκευών ταξιδίου Camp Dinnerware
22,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag μπλε ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
35,99 €
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Ultralight γκρί STS045302
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Ultralight
40,99 €
Υπνόσακος με επένδυση Sea To Summit Comfort Blend Rectangular ASL0320711
Υπνόσακος με επένδυση Sea To Summit Comfort Blend Rectangular
44,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L χρώμα: πορτοκαλί
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 3 L
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag πορτοκαλί ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Lightweight Dry Bag 1,5 L χρώμα: κίτρινο, ASG012011
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Lightweight Dry Bag 1,5 L
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L χρώμα: πορτοκαλί
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Ultra-Sil Dry Bag 8 L
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
Sea to Summit σετ αδιάβροχων καλυμμάτων ελαφρύ πράσινο ASG02451
Sea to Summit σετ αδιάβροχων καλυμμάτων ελαφρύ
49,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag πορτοκαλί ATC022031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Ultra-Sil Garment Mesh Bag
29,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit Camp Kitchen Pot μαύρο ACKSCRUB
Sea to Summit Camp Kitchen Pot
8,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπολ Sea To Summit Passage Bowl Large 945 ml ACK037011
Μπολ Sea To Summit Passage Bowl Large 945 ml
Τρέχουσα τιμή:
7,49 €
Αρχική τιμή: 10,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 7,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Frontier κίτρινο ACK038011
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Frontier
19,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit σετ μαχαιροπίρουνων ταξιδίου Horizon Cutlery γκρί STS054406
Sea to Summit σετ μαχαιροπίρουνων ταξιδίου Horizon Cutlery
7,49 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μαξιλάρι Sea To Summit Aeros Ultralight Traveller χρώμα: τιρκουάζ
Μαξιλάρι Sea To Summit Aeros Ultralight Traveller
35,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Kitchen Sink πράσινο STS044302
Sea to Summit μπολ ταξιδίου Kitchen Sink
29,99 €
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack πράσινο ASG024031
Sea to Summit σάκος ταξιδίου Lightweight Stuff Sack
15,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Lightweight Dry Bag χρώμα: κόκκινο, ASG012011
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit Lightweight Dry Bag
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κουτάλα Sea To Summit χρώμα: μαύρο, ACK0220031.ONE
Κουτάλα Sea To Summit
8,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάθισμα Sea To Summit Air Seat χρώμα πράσινο AMAS
Κάθισμα Sea To Summit Air Seat
33,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Premium Pillow μωβ APILPREM.RG
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Premium Pillow
44,99 €
Νεσεσέρ καλλυντικών Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large χρώμα: γκρι, ATC023011
Νεσεσέρ καλλυντικών Sea To Summit Ultra-Sil Hanging Toiletry Bag Large
44,99 €
Sea to Summit τηγάνι κάμπινγκ Frontier μαύρο ACK027021
Sea to Summit τηγάνι κάμπινγκ Frontier
76,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Νεσεσέρ καλλυντικών Sea To Summit χρώμα: γκρι, ATC0230.S
Νεσεσέρ καλλυντικών Sea To Summit
40,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit M 12 x 16,5 cm χρώμα: μαύρο, 22.5 x 13cm
Αδιάβροχο κάλυμμα Sea To Summit M 12 x 16,5 cm
22,99 €
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Ultralight μπεζ STS045302
Sea to Summit μαξιλάρι ταξιδίου Aeros Ultralight
35,99 €