Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Crash Baggage
3.3

Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASHχρώμα: ναυτικό μπλε, CB320

-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
97,90 €
Χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH χρώμα: ναυτικό μπλε, CB320
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH χρώμα: καφέ, CB320
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH χρώμα: μαύρο, CB320
ONE SIZE
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έχεις 15% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH

Σακίδιο πλάτης από τη συλλογή Crash Baggage. Μοντέλο από ανθεκτικό υλικό.
- Η σειρά CRASH NOT CRASH χαρακτηρίζεται από ένθετα αφρού EVA και τη χρήση υφασμάτων από οικολογικές ίνες PET, που εξασφαλίζουν ελαφρότητα και άνεση στη χρήση σε συνδυασμό με φροντίδα για τον πλανήτη.
- Κλείσιμο με φερμουάρ.
- Εξωτερική τσέπη που κλείνει.
- Πλαϊνή τσέπη μπουκαλιού.
- Οι ρυθμιζόμενοι ιμάντες επιτρέπουν την ατομική προσαρμογή του μήκους στον χρήστη.
- Εσωτερική ολισθαίνουσα τσέπη για ασφαλή αποθήκευση μικρών αντικειμένων.
- Διαθέτει ξεχωριστή θήκη με φερμουάρ για φορητό υπολογιστή ή tablet.
- Χειρολαβή.
- Βάθος: 18 cm.
- Υψος: 44 cm.
- Πλάτος στη βάση: 27 cm.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
CB320
Χρώμα
κόκκινο
Μάρκα
Crash Baggage
ID προϊόντος
99KK-PKU0JB_33X
Σύνθεση
100% PET
Προτεινόμενα προϊόντα
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC χρώμα: μαύρο, CB321
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC
109,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Jansport χρώμα: κόκκινο, EK0A5BLBN62
Σακίδιο πλάτης Jansport
40,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Jansport χρώμα: κόκκινο, EK0A5BAPN62
Σακίδιο πλάτης Jansport
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 65,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken
Τρέχουσα τιμή:
90,90 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Levi's χρώμα: κόκκινο, D7572-0018
Σακίδιο πλάτης Levi's
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Converse χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Converse
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
Vans σακίδιο κόκκινο VN000H4YH891
Vans σακίδιο
44,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Converse - Σακίδιο πλάτης
Converse - Σακίδιο πλάτης
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Gregory Arrio 24 χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Gregory Arrio 24
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken Laptop 13" χρώμα: κόκκινο, F23523
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken Laptop 13"
Τρέχουσα τιμή:
116,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Re-Kanken χρώμα: ροζ, F23548
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Re-Kanken
Τρέχουσα τιμή:
98,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Mammut σακίδιο Wully 20 κόκκινο 2570.00490
Mammut σακίδιο Wully 20
81,90 €
-35%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Under Armour αθλητικό σακίδιο κόκκινο 6000399
Under Armour αθλητικό σακίδιο
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 39,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 39,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Eastpak χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Eastpak
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Converse χρώμα: κόκκινο, 10025962-A20
Σακίδιο πλάτης Converse
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Jansport Small Seattle Pack χρώμα: κόκκινο, EK0A5BK1N581
Σακίδιο πλάτης Jansport Small Seattle Pack
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 69,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Mammut σακίδιο Wully 20 κόκκινο 2570.00490
Mammut σακίδιο Wully 20
81,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Jansport Mini Skip Pack χρώμα: κόκκινο, EK0A5BJYN581
Σακίδιο πλάτης Jansport Mini Skip Pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken Rainbow χρώμα: κόκκινο
Σακίδιο πλάτης Fjallraven Kanken Rainbow
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Herschel Classic™ XL 30 L χρώμα: κόκκινο, 11546-07115-OS
Σακίδιο πλάτης Herschel Classic™ XL 30 L
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Ιμάντας στήθους Fjallraven Kanken Chest Strap χρώμα: κόκκινο, F23507
Ιμάντας στήθους Fjallraven Kanken Chest Strap
8,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Gregory Kiro 24L χρώμα: μαύρο, KIRO.24
Σακίδιο πλάτης Gregory Kiro 24L
119,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Jack Wolfskin 10 χρώμα: πράσινο
Σακίδιο πλάτης Jack Wolfskin 10
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 81,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Fjallraven 457.916 χρώμα: γκρι, F23510
Σακίδιο πλάτης Fjallraven 457.916
101,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Helly Hansen σακίδιο πόλης STOCKHOLM μαύρο 67187
Helly Hansen σακίδιο πόλης STOCKHOLM
Τρέχουσα τιμή:
66,90 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Dakine χρώμα: πράσινο
Σακίδιο πλάτης Dakine
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Gregory Rhune 22 χρώμα: μπλε, RHUNE.22
Σακίδιο πλάτης Gregory Rhune 22
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Converse σακίδιο μπλε 10020533-A34
Converse σακίδιο
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
-39%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Book Daypack Mini W3 χρώμα: πράσινο, 13690.105
Book Daypack Mini W3
Τρέχουσα τιμή:
58,90 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
Ανακάλυψε είδη Crash Baggage
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC χρώμα: μαύρο, CB321
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC
109,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON χρώμα: γκρι CB310
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON
184,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm χρώμα: γκρι, CB313
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH χρώμα: καφέ, CB320
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH
98,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm μπορντό CB323
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
97,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm χρώμα: μπλε, CB313
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON χρώμα: κίτρινο CB310
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON
184,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON χρώμα: μαύρο, CB310
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage ICON
184,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC χρώμα: μαύρο, CB321
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CNC
114,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH χρώμα: μαύρο, CB320
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage CRASH NOT CRASH
98,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm γκρί CB323
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
97,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm ροζ CB323
Crash Baggage σακίδιο SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
97,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm πορτοκαλί CB324
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
97,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm μαύρο CB324
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
97,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm χρώμα: μαύρο, CB313
Σακίδιο πλάτης Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm γκρί CB324
Crash Baggage σακίδιο SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
97,90 €