Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Elisabetta Franchi
5.0

Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchiχρώμα: κίτρινο, SA51G51E2

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 € -9%
Χρώμα: κίτρινο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi

Sneakers από τη συλλογή Elisabetta Franchi. Μοντέλο κατασκευασμένο από δέρμα νάπα.
- Στρογγυλή, μαλακή μύτη.
- Το ενισχυτικό ένθετο φτέρνας σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Κλασικό δέσιμο με αγκράφα για ατομική εφαρμογή στο πόδι.
- Ένα μοντέλο με δερμάτινο εσωτερικό που είναι άνετο για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης μυρωδιάς.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Κούμπωμα και εφαρμογή
κορδόνια, με κούμπωμα
Τύπος σόλας
ίσια
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
SA51G51E2.DK7
Χρώμα
κίτρινο
Μάρκα
Elisabetta Franchi
Κατασκευαστής

BETTY BLUE SPA
Via Viadagola 30, 40057 Quarto Inferiore di Granarolo Emilia (BO), Italy
customer.service@bettybluespa.com

ID προϊόντος
PPYA-OBD1HJ_17X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Hoff AMARILLO χρώμα: κίτρινο, 12519012 PARK
Sneakers Hoff AMARILLO
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
Sneakers adidas Originals Sl 72 OG
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle χρώμα: κίτρινο, JH7211
Σουέτ sneakers adidas Originals Gazelle
Τρέχουσα τιμή:
98,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Originals Gazelle Lo Pro Αθλητικά Γυναικεία καστόρινα κίτρινα IH6946
adidas Originals Gazelle Lo Pro Αθλητικά Γυναικεία καστόρινα
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Steve Madden Euphoria χρώμα: κίτρινο, SM11003591
Sneakers Steve Madden Euphoria
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
Sneakers adidas Originals Samba OG χρώμα: κίτρινο, JI2594
Sneakers adidas Originals Samba OG
119,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Hoff LUANDA sneakers γυναικεία κίτρινα Αθλητικά 12502014
Hoff LUANDA sneakers γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers adidas by Stella McCartney SPW χρώμα: κίτρινο, JR4942
Sneakers adidas by Stella McCartney SPW
Τρέχουσα τιμή:
161,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Puma Nitro PIKACHU Pokémon sneakers γυναικεία κίτρινες 408105
Puma Nitro PIKACHU Pokémon sneakers γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Heritage Aera sneakers γυναικεία κίτρινα 804P04919004
Polo Ralph Lauren Heritage Aera sneakers γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 144,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 144,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ sneakers Gant Cuzima χρώμα: κίτρινο, 31533042
Σουέτ sneakers Gant Cuzima
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Originals Tokyo sneakers Γυναικεία δερμάτινα κίτρινα Επίπεδο τακούνι IH6638
adidas Originals Tokyo sneakers Γυναικεία δερμάτινα
109,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans TJ PLATFORM SNEAKER πάνινα sneakers Γυναικεία κίτρινα EN0EN03098
Tommy Jeans TJ PLATFORM SNEAKER πάνινα sneakers Γυναικεία
89,90 €
Planet Friendly
Sneakers Veja Rio Branco II χρώμα: κίτρινο, RO1803873A
Sneakers Veja Rio Branco II
139,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers AllSaints Jaimee Rs Sneaker χρώμα: μπεζ, W048FC
Sneakers AllSaints Jaimee Rs Sneaker
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
Sneakers adidas Originals Tokyo W χρώμα: κίτρινο, JI3299
Sneakers adidas Originals Tokyo W
101,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ sneakers Patrizia Pepe χρώμα: κίτρινο, 2Z0074 L055 Y472
Σουέτ sneakers Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 214,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Δερμάτινα sneakers Veja Panenka χρώμα: κίτρινο, FU0320900A
Δερμάτινα sneakers Veja Panenka
139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Hoff CITY RETRO MUSTARD χρώμα: κίτρινο, 12602009
Sneakers Hoff CITY RETRO MUSTARD
Τρέχουσα τιμή:
99,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Originals Japan sneakers γυναικεία δερμάτινα κίτρινα KI6545
adidas Originals Japan sneakers γυναικεία δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 116,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor χρώμα: κίτρινο, JI2719
Παπούτσια adidas Originals Gazelle Indoor
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers Γυναικεία κίτρινο HW0HW03150
Calvin Klein LOW PROFILE RUN MG SUE DB LACES sneakers Γυναικεία
119,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Hoff BRIDGE SATIN MIMOSA χρώμα: κίτρινο, 22561005
Sneakers Hoff BRIDGE SATIN MIMOSA
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σουέτ sneakers Hummel Vm78 Cph Lz χρώμα: ροζ, 226234
Σουέτ sneakers Hummel Vm78 Cph Lz
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers adidas Barreda Decode χρώμα: κίτρινο, JR3542
Sneakers adidas Barreda Decode
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
Hoff BRIDGE VICHY SOLID MESH SAGE sneakers γυναικεία σουέτ κίτρινα αθλητικά 12661045
Hoff BRIDGE VICHY SOLID MESH SAGE sneakers γυναικεία σουέτ
159,90 €
-48%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Italia 70S W χρώμα: κίτρινο, JQ9071
Δερμάτινα sneakers adidas Originals Italia 70S W
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 119,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Steve Madden Melt Down χρώμα: κίτρινο, SM11002933
Sneakers Steve Madden Melt Down
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Puma Speedcat Nylon sneakers γυναικεία κίτρινα 405323
Puma Speedcat Nylon sneakers γυναικεία
109,90 €
Ανακάλυψε είδη Elisabetta Franchi
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi χρώμα: μπεζ, SA39G61E2
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi
419,90 €
Elisabetta Franchi Αθλητικά Γυναικεία μαύρα SA36G62E2
Elisabetta Franchi Αθλητικά Γυναικεία
439,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Elisabetta Franchi χρώμα: πράσινο, SA48G51E2
Sneakers Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 409,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
Σουέτ sneakers Elisabetta Franchi χρώμα: μαύρο, SA61G61E2
Σουέτ sneakers Elisabetta Franchi
389,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi χρώμα: άσπρο, SA40G46E2
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
325,00 €
Αρχική τιμή: 651,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 651,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi χρώμα: ροζ, SA48G51E2
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 419,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi SA40G46E2
Δερμάτινα sneakers Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
219,00 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 439,90 €