Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Patrizia Pepe Casual και μοκασίνια Γυναικεία

Αριθμός επιλεγμένων προϊόντων: 2
Patrizia Pepe

Η μάρκα Patrizia Pepe ιδρύθηκε το 1993 από την Patricia Bambi (creative director) και τον Claudio Orrea (γενικό διευθυντή) στη Φλωρεντία. Οι συλλογές είναι γεμάτες αισθησιασμό, κομψότητα και θηλυκότητα. Το ιταλικό πνεύμα αυτής της μάρκας σίγουρα θα ευχαριστήσει όσους αναζητούν συλλογές εξαιρετικής ποιότητας.

μάρκα Patrizia Pepe
Patrizia Pepe Ελλάδα
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Δερμάτινα μοκασίνια Patrizia Pepe χρώμα: μαύρο, 2Z0014 L084 K103
Patrizia Pepe
Δερμάτινα μοκασίνια Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Δερμάτινα μοκασίνια Patrizia Pepe χρώμα: μαύρο, 8Z0019 L052 K103
Patrizia Pepe
Δερμάτινα μοκασίνια Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
Δείτε επίσης:

Δεν βρήκες αυτό που ψάχνεις; Ρίξε μια ματιά στις παρακάτω κατηγορίες – θα βρεις εκεί μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων προσαρμοσμένων σε κάθε ανάγκη. Εμπλουτίζουμε συνεχώς τη συλλογή μας, οπότε πάντα σε περιμένει κάτι νέο.

Περισσότερες κατηγορίες

Coccinelle Casual και μοκασίνια ΓυναικείαA.P.C. Casual και μοκασίνια ΓυναικείαMarc O'Polo Casual και μοκασίνια ΓυναικείαBaldinini Casual και μοκασίνια Γυναικεία
Coccinelle Μοκασίνια ΓυναικείαA.P.C. Μοκασίνια ΓυναικείαMarc O'Polo Μοκασίνια ΓυναικείαLove Moschino Casual και μοκασίνια Γυναικεία
Pinko Casual και μοκασίνια ΓυναικείαFilling Pieces Casual και μοκασίνια ΓυναικείαBianco Μοκασίνια ΓυναικείαBaldinini Μοκασίνια Γυναικεία

Δεν βρήκες αυτό που ψάχνεις; Ρίξε μια ματιά στις παρακάτω κατηγορίες – θα βρεις εκεί μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων προσαρμοσμένων σε κάθε ανάγκη. Εμπλουτίζουμε συνεχώς τη συλλογή μας, οπότε πάντα σε περιμένει κάτι νέο.

Περισσότερες κατηγορίες

Coccinelle Casual και μοκασίνια ΓυναικείαA.P.C. Casual και μοκασίνια ΓυναικείαMarc O'Polo Casual και μοκασίνια ΓυναικείαBaldinini Casual και μοκασίνια Γυναικεία
Coccinelle Μοκασίνια ΓυναικείαA.P.C. Μοκασίνια ΓυναικείαMarc O'Polo Μοκασίνια ΓυναικείαLove Moschino Casual και μοκασίνια Γυναικεία
Pinko Casual και μοκασίνια ΓυναικείαFilling Pieces Casual και μοκασίνια ΓυναικείαBianco Μοκασίνια ΓυναικείαBaldinini Μοκασίνια Γυναικεία