Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton σορτς παιδικά βαμβακερά πράσινα κανονικά 3J68C901G

-12%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 14,90 € -12%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,90 € -12%
Χρώμα: πράσινο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Πράσινο σορτς United Colors of Benetton – άνεση και ελευθερία για τους μικρούς μας φίλους

Το παιδικό σορτς της United Colors of Benetton είναι ένα ευέλικτο κομμάτι της γκαρνταρόμπας που προσφέρει άνεση και ελευθερία κινήσεων κατά τη διάρκεια του καλοκαιρινού παιχνιδιού. Αυτό το μοντέλο ταιριάζει απόλυτα σε casual, καλοκαιρινές εμφανίσεις, προσφέροντας minimal σχεδιασμό και ύφασμα ευχάριστο στην αφή.

Βασικά χαρακτηριστικά του παιδικού σορτς United Colors of Benetton με κανονική μέση

  • Μαλακό βαμβακερό πλεκτό ύφασμα που είναι ευχάριστο στην αφή και προσφέρει άνεση
  • Ίσια γραμμή που επιτρέπει απεριόριστη ελευθερία κινήσεων σε κάθε παιχνίδι
  • Κανονικό μήκος μπατζακιού μέχρι τη μέση του μηρού που εξασφαλίζει καλό αερισμό τις ζεστές ημέρες
  • Κανονική μέση που επιτρέπει άνετη εφαρμογή και σταθερότητα στους γοφούς
  • Ελαστική μέση με κορδόνια που επιτρέπει την εξατομικευμένη προσαρμογή στη σιλουέτα του παιδιού
  • Πρακτικές πλαϊνές τσέπες που επιτρέπουν την αποθήκευση μικρών θησαυρών
  • Μονόχρωμο πράσινο χρώμα που διευκολύνει τη δημιουργία πολλών καλοκαιρινών, casual εμφανίσεων
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Ελαστικότητα
ελαστικό
Φόδρα
χωρίς φόδρα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
3J68C901G.G.Stagionale
Χρώμα
πράσινο
Μάρκα
United Colors of Benetton
Κατασκευαστής

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID προϊόντος
PPY2-SZK02F_81X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
Κόψιμο:
ίσιο
Προτεινόμενα προϊόντα
Βρεφικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά πράσινα ψηλά 46D6C904E
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 23,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό σορτς adidas Originals χρώμα: πράσινο, KE2758
Παιδικό σορτς adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Pangaia KIDS' 365 MIDWEIGHT LONG SHORTS χρώμα: πράσινο, 10000425
Σορτς Pangaia KIDS' 365 MIDWEIGHT LONG SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
69,90 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Coccodrillo σορτς παιδικά βαμβακερά πράσινα κανονικά
Coccodrillo σορτς παιδικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Coccodrillo Σορτς επίσημα Παιδικά με βαμβάκι πράσινα κανονική EVERYDAY BOY
Coccodrillo Σορτς επίσημα Παιδικά με βαμβάκι
11,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι LOU SWEAT SHORTS OCS πράσινα KS105452
Konges Sløjd σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι LOU SWEAT SHORTS OCS
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς Calvin Klein Jeans χρώμα: πράσινο, IU0IU00703
Παιδικό βαμβακερό σορτς Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Adidas Σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι πράσινα KB9644
Adidas Σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς Konges Sløjd SPOTTY SWEAT SHORTS GOTS χρώμα: πράσινο, KS105091
Παιδικό βαμβακερό σορτς Konges Sløjd SPOTTY SWEAT SHORTS GOTS
Τρέχουσα τιμή:
35,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό σορτς Fila LISINE χρώμα: πράσινο, FAK0409
Παιδικό σορτς Fila LISINE
Τρέχουσα τιμή:
14,95 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
That's mine Σορτς Παιδικά βαμβακερά Isa Πράσινο 152563
That's mine Σορτς Παιδικά βαμβακερά Isa
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd σορτς Παιδικά 2 PACK ACTY SHORTS πράσινα KS105232
Konges Sløjd σορτς Παιδικά 2 PACK ACTY SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Tous χρώμα: πράσινο
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Tous
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς Bobo Choses χρώμα: πράσινο, 125AB046
Παιδικό βαμβακερό σορτς Bobo Choses
Τρέχουσα τιμή:
27,49 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Coccodrillo σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι μπλε EVERYDAY BOY
Coccodrillo σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι
11,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σορτς Coccodrillo χρώμα: πολύχρωμο, TROPICAL STORY BOY NEWBORN
Σορτς Coccodrillo
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 11,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Coccodrillo Σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι μαύρα κανονικά EVERYDAY BOY
Coccodrillo Σορτς επίσημα παιδικά με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
9,90 €
Αρχική τιμή: 11,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς adidas χρώμα: μπλε, JD2086
Παιδικό βαμβακερό σορτς adidas
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό σορτς Konges Sløjd LOUMILLA SWEAT SHORTS OCS χρώμα: μπλε, KS104949
Παιδικό σορτς Konges Sløjd LOUMILLA SWEAT SHORTS OCS
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Marni MP193B SHORTS χρώμα: ναυτικό μπλε, M01403
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Marni MP193B SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Bobo Choses χρώμα: μπεζ
Βρεφικό βαμβακερό σορτς Bobo Choses
Τρέχουσα τιμή:
16,49 €
Αρχική τιμή: 32,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 32,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Mini Rodini Σορτς παιδικά βαμβακερά Alien City FC μπεζ κανονική 26230116
Mini Rodini Σορτς παιδικά βαμβακερά Alien City FC
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 43,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό σορτς τζιν Levi's
Παιδικό σορτς τζιν Levi's
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικό σορτς adidas Performance MUFC TR SHO χρώμα: ναυτικό μπλε, IT2020
Παιδικό σορτς adidas Performance MUFC TR SHO
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-47%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς Tinycottons DOGS SHORT χρώμα: μπεζ, SS25-461
Παιδικό βαμβακερό σορτς Tinycottons DOGS SHORT
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικό βαμβακερό σορτς Tinycottons STRIPES LOGO SHORT χρώμα: μπλε, SS25-139
Παιδικό βαμβακερό σορτς Tinycottons STRIPES LOGO SHORT
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton χρώμα: μαύρο
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά μπλε 46D6G9036
United Colors of Benetton σορτς παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς Diesel PCORSHORT SHORTS χρώμα: ναυτικό μπλε, J02875
Παιδικό βαμβακερό σορτς Diesel PCORSHORT SHORTS
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Ανακάλυψε είδη United Colors of Benetton
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά πράσινα ψηλά 46D6C904E
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 23,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βρεφικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton χρώμα: πράσινο, 3MI5A900H
Βρεφικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά με λινό Σκούρα μπλε κανονικά 43WBG9039
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά με λινό
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 26,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά με λινό λευκά κανονική 43WBG9039
United Colors of Benetton σορτς παιδικά με λινό
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 26,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά βαμβακερά μπλε ψηλή 4PORG902I
United Colors of Benetton Σορτς παιδικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά βαμβακερά πράσινα κανονική 3J70G900P
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά βαμβακερά πορτοκαλί 3J70G900P
United Colors of Benetton σορτς παιδικά βαμβακερά
Τρέχουσα τιμή:
10,90 €
Αρχική τιμή: 12,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton χρώμα: μαύρο
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σορτς Παιδικά ντένιμ Μαύρα κανονικά 4VKZCF05M
United Colors of Benetton Σορτς Παιδικά ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
32,90 €
Αρχική τιμή: 36,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά με λινό μπεζ κανονική 43WBG9039
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά με λινό
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 26,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά ντένιμ γκρί κανονική 4PORC903I
United Colors of Benetton σορτς παιδικά ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά ντένιμ σκούρα μπλε κανονικά
United Colors of Benetton σορτς παιδικά ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά σκούρα μπλε κανονικά 46D6G9036
United Colors of Benetton σορτς παιδικά
19,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παιδικά σορτς βαμβάκι μπλε 3J70G900P
United Colors of Benetton Παιδικά σορτς βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 12,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,90 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton χρώμα: άσπρο
Παιδικό βαμβακερό σορτς United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 15,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά μπεζ ψηλά 46D6C904E
United Colors of Benetton σορτς παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
20,90 €
Αρχική τιμή: 23,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς παιδικά μπλε 46D6G9036
United Colors of Benetton σορτς παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά μπεζ κανονική 46D6G9036
United Colors of Benetton σορτς Παιδικά
19,90 €