Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι γκρί UW0UW06093

-36%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 € -36%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 € -36%
Χρώμα: γκρί
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι μπεζ UW0UW06093
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι γκρί UW0UW06093
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Γκρι ζακέτα με φερμουάρ και κουκούλα Tommy Hilfiger – άνετο στοιχείο για casual εμφανίσεις

Η γυναικεία ζακέτα με φερμουάρ και κουκούλα Tommy Hilfiger είναι μια ευέλικτη πρόταση, που συνδυάζει την άνεση στη χρήση με τον διαχρονικό σχεδιασμό. Αυτό το μοντέλο, κατασκευασμένο από απαλό πλεκτό ύφασμα με βαμβάκι, προσφέρει ελευθερία κινήσεων και εντάσσεται άψογα σε urban, χαλαρά σύνολα.

Τι χαρακτηρίζει τη γυναικεία ζακέτα με φερμουάρ και κουκούλα Tommy Hilfiger;

  • Κανονική εφαρμογή προσφέρει ελευθερία κινήσεων και άνεση στη χρήση
  • Πλεκτό ύφασμα με βαμβάκι είναι ευχάριστο στην αφή και προσφέρει άνεση
  • Σχεδιασμός με φερμουάρ και κουκούλα επιτρέπει την εύκολη τοποθέτηση και αφαίρεση
  • Πρακτικές πλαϊνές τσέπες επιτρέπουν την αποθήκευση μικροαντικειμένων
  • Ενσωματωμένη κουκούλα προσδίδει αθλητικό χαρακτήρα στη ζακέτα
  • Λεπτό πάχος υλικού προσφέρει ελαφρότητα και διαπνοή
  • Μανίκια με χαμηλή γραμμή ώμων τονίζουν τη χαλαρή γραμμή της ζακέτας
  • Απλό σχέδιο με το λογότυπο της μάρκας προσθέτει μια αναγνωρίσιμη πινελιά στη ζακέτα
  • Ελαστικά τελειώματα στις μανσέτες και στο κάτω μέρος συμβάλλουν σε καλύτερη εφαρμογή
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με φερμουάρ
Κουκούλα
ενσωματωμένη
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
UW0UW06093
Χρώμα
γκρί
Μάρκα
Tommy Hilfiger
Κατασκευαστής

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID προϊόντος
9BYA-BLD0J2_09X
Υλικό
Κύριο Υλικό:
82% Βαμβάκι, 18% Πολυεστέρας
Κουκούλα:
100% Βαμβάκι
Ελαστικό στρίφωμα:
96% Βαμβάκι, 4% Ελαστάν
Κοπή
Τύπος μανικιού:
με χαμηλή γραμμή ώμων
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S
Μήκος:
63 cm
Πλάτος μασχάλης:
55 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
78 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 176 εκ. και φοράει μέγεθος S
Προτεινόμενα προϊόντα
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: γκρι, WW0WW47847
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: γκρι, με κουκούλα, WW0WW46815
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Jeans γυναικεία, χρώμα: γκρι, με κουκούλα, DW0DW20535
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Polo Ralph Lauren γυναικεία, χρώμα: γκρι, με κουκούλα, 211935584
Βαμβακερή μπλούζα Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Jeans γυναικεία, χρώμα: γκρι, με κουκούλα, DW0DW21976
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Calvin Klein γυναικεία, χρώμα: μπεζ, με κουκούλα, LV044C211G
Βαμβακερή μπλούζα Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: γκρι, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fila μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βισκόζη BELLARIVA γκρί FAW1276
Fila μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βισκόζη BELLARIVA
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Karl Lagerfeld χρώμα: γκρι, A4W44017
Μπλούζα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 148,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα adidas Originals χρώμα: γκρι, JD5329
Μπλούζα adidas Originals
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,45 €
HUGO Blue μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία Dooba_B γκρί 50563204
HUGO Blue μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία Dooba_B
119,90 €
Μπλούζα Dkny χρώμα: γκρι, με κουκούλα, DP5J9510
Μπλούζα Dkny
76,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι γκρί DW0DW19729
Tommy Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Hollister Co. χρώμα: γκρι, με κουκούλα, KI352-5262-908
Μπλούζα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα adidas Originals Femme Galore Short Fulzip Hoodie χρώμα: γκρι, με κουκούλα, JN3006
Μπλούζα adidas Originals Femme Galore Short Fulzip Hoodie
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βελούδινη μπλούζα Juicy Couture χρώμα: γκρι, με κουκούλα, JCWAS225306
Βελούδινη μπλούζα Juicy Couture
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Casall Αθλητική μπλούζα γυναικεία γκρί 25217
Casall Αθλητική μπλούζα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Juicy Couture χρώμα: γκρι, με κουκούλα
Μπλούζα Juicy Couture
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
adidas Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή γκρί KV9879
adidas Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
74,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία γκρί KD0497
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία
129,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Muuv μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι SMOOTH COTTON γκρί
Muuv μπλούζα με κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι SMOOTH COTTON
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Αθλητική μπλούζα Picture Teddie χρώμα: πράσινο
Αθλητική μπλούζα Picture Teddie
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα γυναικεία γκρί LV047F236G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
The North Face Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία γκρί NF0A8BSZMN81
The North Face Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούτερ lounge BOSS χρώμα: γκρι, με κουκούλα, 50535842
Φούτερ lounge BOSS
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 139,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα MICHAEL Michael Kors γυναικεία, χρώμα: γκρι, με κουκούλα, MR651X4JRY
Βαμβακερή μπλούζα MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
adidas Performance μπλούζα γυμναστικής Γυναικεία Originals Sport γκρί KT7030
adidas Performance μπλούζα γυμναστικής Γυναικεία Originals Sport
79,99 €
Βαμβακερή μπλούζα adidas Originals Essential γυναικεία, χρώμα: γκρι, με κουκούλα, JN7844
Βαμβακερή μπλούζα adidas Originals Essential
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
Ανακάλυψε είδη Tommy Hilfiger
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: γκρι, WW0WW47847
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: γκρι, με κουκούλα, WW0WW46815
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι μπεζ UW0UW06093
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή σκούρα μπλε WW0WW50938
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
149,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW47835
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
84,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: καφέ, WW0WW45753
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή σκούρα μπλε WW0WW47845
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή μπεζ WW0WW47845
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή κόκκινη WW0WW50938
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW47847
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, με κουκούλα, WW0WW46126
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
74,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: άσπρο, WW0WW47835
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία μαύρη WW0WW48730
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία μπεζ WW0WW48730
Tommy Hilfiger μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
108,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW48269
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: άσπρο, WW0WW45752
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
74,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: ροζ, WW0WW49418
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: μπεζ, WW0WW44631
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW49418
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
48,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: μπλε, WW0WW45754
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger μπλούζα Γυναικεία με βαμβάκι μαύρη WW0WW47831
Tommy Hilfiger μπλούζα Γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW48783
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 98,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger μπλούζα γυναικεία με βαμβάκι ροζ WW0WW47831
Tommy Hilfiger μπλούζα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger χρώμα: γκρι, WW0WW39791
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουκούλα γυναικεία με βαμβάκι μπεζ WW0WW47832
Tommy Hilfiger Μπλούζα με κουκούλα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπλούζα γυναικεία βαμβακερή κίτρινη WW0WW48733
Tommy Hilfiger Μπλούζα γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: άσπρο
Μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: καφέ, WW0WW45754
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW47457
Βαμβακερή μπλούζα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €