Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ

-11%
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 € -67%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 € -11%
Χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Φόρεμα Answear.LAB

Ελαφρύ φόρεμα από τη συλλογή Answear.LAB κατασκευασμένο από λείο ύφασμα. Ένα μοντέλο από λεπτό υλικό, ιδανικό για τις πιο ζεστές εποχές.
- Κόψιμο ανοιχτό προς τα έξω.
- Το μανίκι ρέγκλαν, χάρη στο σχεδιασμό του, παρέχει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων.
- Μοντέλο με δέσιμο που μπορεί να ρυθμίζεται.
- Διακοσμητικό, βαθύ ντεκολτέ.
- Δέσιμο στο κάτω μέρος των μανικιών.
- Μοντέλο με επένδυση.
- Μοντέλο με διακοσμητικές φραμπαλάδες.
- Μήκος μανικιού (μετρούμενο από το ντεκολτέ): 72 cm.
- Μήκος: 98 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 45 cm.
- Περιφέρεια: 45 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: XS/S.
Χαρακτηριστικά είδους
Μήκος σχεδίου
Μίνι
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
WA24.SUD014
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Answear.LAB
Κατασκευαστής

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID προϊόντος
B9YH-SUD014_01X
Σύνθεση
100% Βισκόζη
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
λαιμόκοψη V
Κόψιμο μοντέλου:
κλος
Προτεινόμενα προϊόντα
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB ντραπέ μπεζ απλό
Answear.LAB ντραπέ
289,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,49 €
Αρχική τιμή: 80,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Καλοκαιρινό με λινό μπεζ απλό
Answear.LAB Καλοκαιρινό με λινό
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα babydoll μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα babydoll
63,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB καλοκαιρινό με λινό μπεζ
Answear.LAB καλοκαιρινό με λινό
Τρέχουσα τιμή:
60,90 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα καλοκαιρινό από την Unscripted collection μπεζ απλό
Answear.LAB Φόρεμα καλοκαιρινό από την Unscripted collection
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 97,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα βαμβακερό μπεζ απλό
Answear.LAB Φόρεμα βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα με λινό Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα με λινό Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα με βισκόζη από την Unscripted collection μπεζ
Answear.LAB Φόρεμα με βισκόζη από την Unscripted collection
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,49 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 80,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
Answear.LAB φόρεμα βαμβακερό μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα βαμβακερό
139,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB καλοκαιρινό με lyocell μπεζ απλό
Answear.LAB καλοκαιρινό με lyocell
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB καλοκαιρινό με λινό μπεζ απλό
Answear.LAB καλοκαιρινό με λινό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 86,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
39,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB καλοκαιρινό με βαμβάκι μπεζ
Answear.LAB καλοκαιρινό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 97,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα lingerie μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα lingerie
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
Ανακάλυψε είδη Answear.LAB
Answear.LAB φόρεμα βαμβάκι με ελαστάν μπεζ πουά
Answear.LAB φόρεμα βαμβάκι με ελαστάν
60,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα με μετάξι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,49 €
Αρχική τιμή: 80,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα από ίνες μπαμπού μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα από ίνες μπαμπού
90,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα babydoll μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα babydoll
63,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
Answear.LAB φόρεμα βαμβακερό μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα βαμβακερό
139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα με βισκόζη από την Unscripted collection μπεζ
Answear.LAB Φόρεμα με βισκόζη από την Unscripted collection
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα με λινό Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα με λινό Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα με lyocell μπεζ
Answear.LAB φόρεμα με lyocell
139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB καλοκαιρινό φόρεμα μπεζ
Answear.LAB καλοκαιρινό φόρεμα
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα μπεζ απλή
Answear.LAB φόρεμα
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 45,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
39,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Βαμβακερό φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα babydoll βαμβακερό μπεζ απλό
Answear.LAB φόρεμα babydoll βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα βαμβακερό μπεζ απλό
Answear.LAB Φόρεμα βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Φόρεμα lingerie με βισκόζη μπεζ απλό
Answear.LAB Φόρεμα lingerie με βισκόζη
67,90 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB από βισκόζη μπεζ φλοράλ
Answear.LAB από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €