Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Patrizia Pepe
5.0

Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001

-22%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 € -22%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 € -22%
Χρώμα: μπεζ
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη ροζ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη πράσινη CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη καφέ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη καφέ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη CW0471 L001
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπεζ ζώνη Patrizia Pepe – κομψό αξεσουάρ με λογότυπο

Η γυναικεία ζώνη Patrizia Pepe είναι ένα κλασικό αξεσουάρ, που ξεχωρίζει για την υψηλή ποιότητα κατασκευής του από φυσικό δέρμα. Αυτό το μοντέλο, σχεδιασμένο για γυναίκες που εκτιμούν την διαχρονική κομψότητα, συμπληρώνει ιδανικά τόσο επίσημα όσο και πιο διακριτικά σύνολα. Το προϊόν παραδίδεται σε εταιρικό κουτί με προστατευτική θήκη, το οποίο εξασφαλίζει την ασφαλή του αποθήκευση.

Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe – τι την κάνει να ξεχωρίζει;

  • Κατασκευή από φυσικό δέρμα σε κλασικό στυλ προσφέρει ανθεκτικότητα και κομψότητα
  • Κούμπωμα με πόρπη καρφίτσας με λογότυπο Patrizia Pepe επιτρέπει την εύκολη ρύθμιση
  • Μεσαίο πλάτος ζώνης επιτρέπει την ευέλικτη εφαρμογή της σε πολλά παντελόνια
  • Λεία υφή υλικού τονίζει τον μινιμαλιστικό και διαχρονικό χαρακτήρα
  • Συνοδευτικό εταιρικό κουτί και προστατευτική θήκη διευκολύνουν την ασφαλή αποθήκευση
Χαρακτηριστικά είδους
Πόρπη
με λογότυπο, καρφίτσα
Τύπος κουμπώματος
για κούμπωμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
CW0471.L001
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Patrizia Pepe
ID προϊόντος
PPYY-PAD01Z_08X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Γνήσιο δέρμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Πλάτος ζώνης:
μέτριο
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S
Πλάτος ζώνης (σε εκατοστά):
3,5 cm
Συνολικό μήκος του λουριού:
108 cm

Τα μεγέθη στις ετικέτες ενδέχεται να διαφέρουν από αυτά που παραγγείλατε λόγω του συντελεστή μετατροπής που χρησιμοποιείται – τα αρχικά μεγέθη των ειδών αυτής της μάρκας είναι τα μεγέθη του κατασκευαστή. Για να είστε σίγουροι, ανατρέξτε στον πίνακα μεγεθών.

Προτεινόμενα προϊόντα
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία από δέρμα μπεζ 8W0047 L001
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία από δέρμα
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 2W0030 L048
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6409 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 8W6408 L152
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0016 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe πλεκτή ζώνη γυναικεία μπεζ 2W0031 V054
Patrizia Pepe πλεκτή ζώνη γυναικεία
209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0044 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ 8W0045 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: καφέ, 8W0069 L048
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία Δερμάτινη μπεζ CW8684 L001
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία Δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW8684 L001
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 2W0016 L113
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζώνη Patrizia Pepe χρώμα: μπεζ, 2W8783 V039
Ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 124,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 2W0023 L113
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0047 L001
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0044 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία από απομίμηση δέρματος ELLA μπεζ BW7861 P3430
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία από απομίμηση δέρματος ELLA
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη HUGO Bashinah χρώμα: μπεζ, 50522681
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη HUGO Bashinah
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία LEONA μπεζ BW9349 P6225
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία LEONA
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Αναστρέψιμη ζώνη Liu Jo γυναικεία, χρώμα: μπεζ, AA6238 ES034
Αναστρέψιμη ζώνη Liu Jo
67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία NOELLE μπεζ BW9166 P4235
Guess ζώνη διπλής όψης γυναικεία NOELLE
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
Pinko ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 100143 A0F1
Pinko ζώνη γυναικεία δερμάτινη
94,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Pinko ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 100125 A0F1
Pinko ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 114,90 €
-55%
Medicine ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος μπεζ
Medicine ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος
Τρέχουσα τιμή:
7,90 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
Ανακάλυψε είδη Patrizia Pepe
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία Δερμάτινη μπεζ CW8684 L001
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία Δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 2W0016 L113
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζώνη Patrizia Pepe χρώμα: μπεζ, 2W8783 V039
Ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 124,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0044 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0047 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ 8W0045 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
119,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0047 L001
Patrizia Pepe ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 8W6408 L152
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: καφέ, 8W0069 L048
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6409 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe πλεκτή ζώνη γυναικεία μπεζ 2W0031 V054
Patrizia Pepe πλεκτή ζώνη γυναικεία
209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: μπεζ, 2W0023 L113
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 124,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0044 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
129,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW0471 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία από δέρμα μπεζ 8W0047 L001
Patrizia Pepe Ζώνη Γυναικεία από δέρμα
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,90 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 2W0030 L048
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW8684 L001
Patrizia Pepe Ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0044 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ 8W0016 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe χρώμα: ροζ
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 264,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 264,90 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζώνη Patrizia Pepe χρώμα: καφέ, 2W0051 V039
Ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
118,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη πράσινη 2W0047 L032
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ 8W0045 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
101,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe χρώμα: πράσινο, 8W0052 L048
Δερμάτινη ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe γυναικεία, χρώμα: καφέ, 8W6408 L152
Σουέτ ζώνη Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη ροζ CW6408 L001
Patrizia Pepe ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €