- Απλός και κομψός σχεδιασμός.
- Χειροποίητο.
- ΒΑΡΟΣ: 1,54 kg.
- Διαστάσεις: 30,5 (μήκος) x 21 (πλάτος) x 15 (wys.) cm.
- Answear
- Home
- Σαλόνι και υπνοδωμάτιο
- Αποθήκευση και οργάνωση
- Οργανωτές
- Οργανωτής γραφείου House Doctor HDArca 30,5 x 15 x 21 cm

Οργανωτής γραφείου House Doctor HDArca 30,5 x 15 x 21 cmχρώμα: κίτρινο, 203991113
-16%-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
56.99 €
Αρχική τιμή: 67.90 € -16%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67.90 € -16%
Χρώμα: κίτρινο
ONE SIZE
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ AD
Σε αγορές από 89€ και με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρεςΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΟργανωτής γραφείου House Doctor HDArca 30,5 x 15 x 21 cm
Οργανωτής γραφείου από τη συλλογή House Doctor.
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 203991113
- Χρώμα
- κίτρινο
- Μάρκα
- House Doctor
- ID προϊόντος
- 99KK-OPU0JZ_18X
Σύνθεση
Υλικό 1: 100% Γυαλί
Υλικό 2: 100% Ορείχαλκος
Υλικό 2: 100% Ορείχαλκος
Προτεινόμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη House Doctor