Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Lauren Ralph Lauren
3.0

Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι μαύρο 297967126

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 € -37%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 € -8%
Χρώμα: μαύρο
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι μπεζ 297967126
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι πράσινο 297967126
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι μαύρο 297967126
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μαύρο παλτό Lauren Ralph Lauren – μεσάτη γραμμή από βαμβάκι σε κλασικό στυλ

Το κλασικό παλτό Lauren Ralph Lauren είναι μια κομψή πρόταση για γυναίκες, που αναδεικνύει τη σιλουέτα με τη μεσάτη γραμμή του και το μήκος μέχρι το γόνατο. Κατασκευασμένο από βαμβάκι, προσφέρει άνεση στη χρήση κατά τις μεταβατικές εποχές, συνδυάζοντας διαχρονική αισθητική με λειτουργικότητα. Αυτό το μοντέλο, που χαρακτηρίζεται από λείο σχέδιο και κλασικό γιακά, αποτελεί μια εκλεπτυσμένη βάση για πολλές εμφανίσεις.

Χαρακτηριστικά του κλασικού παλτού Lauren Ralph Lauren – κομψότητα και άνεση για τη μεταβατική περίοδο

  • Φυσικό βαμβάκι – προσφέρει διαπνοή και άνεση στη χρήση, ιδανικό για μεταβαλλόμενο καιρό
  • Πλήρης συνθετική φόδρα – διευκολύνει την εφαρμογή και αυξάνει την άνεση, χωρίς να προσθέτει περιττό βάρος
  • Μεσάτη γραμμή – αναδεικνύει διακριτικά τη σιλουέτα, προσδίδοντας κομψή εμφάνιση
  • Πρακτικές πλαϊνές τσέπες – επιτρέπουν την αποθήκευση μικροαντικειμένων, διατηρώντας την αισθητική του παλτού
  • Μήκος μέχρι το γόνατο – προσφέρει επιπλέον κάλυψη, διατηρώντας την ελευθερία κινήσεων κατά τη χρήση
  • Ζώνη με αγκράφα – επιτρέπει την εξατομικευμένη προσαρμογή στη μέση, τονίζοντας τη γυναικεία σιλουέτα
  • Κλασικό μανίκι – προσφέρει ευελιξία και εύκολους συνδυασμούς με διάφορα στοιχεία της γκαρνταρόμπας
  • Κλασικός γιακάς – προσδίδει κομψότητα και διαχρονικό χαρακτήρα, ταιριάζοντας σε πολλές περιστάσεις
  • Ιδανικό για τη μεταβατική περίοδο – η ελαφριά κατασκευή προσφέρει άνεση σε μεταβαλλόμενες θερμοκρασίες
Χαρακτηριστικά είδους
Γέμισμα
χωρίς γέμιση
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Φόδρα
ολόσωμη, συνθετική
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
297967126
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Lauren Ralph Lauren
Κατασκευαστής

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID προϊόντος
PPYA-KPD01B_99X
Υλικό
Υλικό βάσης:
57% Βαμβάκι, 43% Πολυεστέρας
Φόδρα:
100% Πολυεστέρας
Κοπή
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Γιακάς και πέτο:
κλασικός
Κόψιμο:
μεσάτο
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού μαύρο 297962169
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού
409,90 €
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 297962420
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren
328,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό παλτό By Malene Birger DINA χρώμα: μαύρο, 103071
Βαμβακερό παλτό By Malene Birger DINA
Τρέχουσα τιμή:
529,90 €
Αρχική τιμή: 1099,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 599,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν HUGO Bashinah χρώμα: μαύρο, 50547222
Μπουφάν HUGO Bashinah
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 448,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Marella Emme by Marella χρώμα: μαύρο, 2525456011200
Παλτό Marella Emme by Marella
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Morgan GLANA χρώμα: μαύρο, GLANA
Παλτό Morgan GLANA
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Medicine χρώμα: μαύρο
Παλτό Medicine
Τρέχουσα τιμή:
49,90 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Filippa K χρώμα: μαύρο, 31614
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Filippa K
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
DKNY Καμπαρντίνα Γυναικεία μαύρη DLEMPX66
DKNY Καμπαρντίνα Γυναικεία
209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο παλτό Marc Aurel χρώμα: μαύρο, 5026-1000-93348
Μάλλινο παλτό Marc Aurel
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, LV047D508G
Μπουφάν Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο, WW0WW47758
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Hetrego EMU χρώμα: μαύρο, 8P603
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Hetrego EMU
Τρέχουσα τιμή:
229,00 €
Αρχική τιμή: 459,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 459,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Hetrego HANNA χρώμα: μαύρο, 8P602
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Hetrego HANNA
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 509,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Marciano by Guess TINA χρώμα: μαύρο, 6RGL10 7363A
Παλτό Marciano by Guess TINA
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινο παλτό BOSS Bashinah χρώμα: μαύρο, 50556276
Δερμάτινο παλτό BOSS Bashinah
Τρέχουσα τιμή:
439,90 €
Αρχική τιμή: 848,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 499,90 €
MM by Max Mara παλτό γυναικείο με βισκόζη MMLESPOSTO μαύρο 2626906037600
MM by Max Mara παλτό γυναικείο με βισκόζη MMLESPOSTO
419,90 €
-11%
Μάλλινο παλτό Weekend Max Mara RESINA χρώμα: μαύρο, 2525016031600
Μάλλινο παλτό Weekend Max Mara RESINA
Τρέχουσα τιμή:
459,90 €
Αρχική τιμή: 779,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 519,90 €
Medicine αδιάβροχο παλτό γυναικείο μαύρο
Medicine αδιάβροχο παλτό γυναικείο
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Vans χρώμα: μαύρο, VN000PK3BLK1
Μπουφάν Vans
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 144,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Fiorucci Herringbone Maxi χρώμα: μαύρο, W25FWOCO001PL01GY01
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Fiorucci Herringbone Maxi
Τρέχουσα τιμή:
669,90 €
Αρχική τιμή: 1069,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 694,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπουφάν Joop! χρώμα: μαύρο, 30048863
Μπουφάν Joop!
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 539,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,00 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο παλτό MAX&Co. MCOCIVADA χρώμα: μαύρο, 2616081021200
Μάλλινο παλτό MAX&Co. MCOCIVADA
Τρέχουσα τιμή:
369,90 €
Αρχική τιμή: 589,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Didriksons STELLA χρώμα: μαύρο, 505538
Μπουφάν Didriksons STELLA
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley παλτό γυναικείο με βισκόζη μαύρο 2ETZLN06V
Sisley παλτό γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Gaudi χρώμα: μαύρο, 521FD35015
Παλτό Gaudi
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καμπαρντίνα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, B1W15008
Καμπαρντίνα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 488,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Pedro del Hierro χρώμα: μαύρο, 7522239
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Pedro del Hierro
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 409,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
Ανακάλυψε είδη Lauren Ralph Lauren
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 297962420
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren
328,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 297967122
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 348,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 297967121
Παλτό Lauren Ralph Lauren
328,90 €
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού μαύρο 297962169
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού
409,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Lauren Ralph Lauren χρώμα: κόκκινο, 200979933
Παλτό με προσθήκη μαλλιού Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
399,90 €
Αρχική τιμή: 698,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 409,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 297967121
Παλτό Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren χρώμα: πράσινο, 297P10892
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 297967122
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 348,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι σκούρο μπλε 297967126
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 297P04092
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
239,00 €
Αρχική τιμή: 478,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 478,90 €
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού μπορντό 297962169
Lauren Ralph Lauren παλτό με πρόσμιξη μαλλιού
489,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 297967121
Παλτό Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 369,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 297967121
Παλτό Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 369,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 249,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren καμπαρντίνα γυναικεία λινή κίτρινη 200B22024
Lauren Ralph Lauren καμπαρντίνα γυναικεία λινή
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 359,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: μπεζ, 297967122
Παλτό Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι πράσινο 297967126
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι
339,90 €
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 297962420
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Lauren Ralph Lauren
328,90 €
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι μπεζ 297967126
Lauren Ralph Lauren παλτό γυναικείο με βαμβάκι
298,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παλτό Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 297951255
Παλτό Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 378,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 297967122
Καμπαρντίνα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 348,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €