Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Lucie Kaas

Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Jackie

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
58,99 €
Χρώμα: πολύχρωμο
ONE SIZE
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έχεις 25% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Jackie

Κούκλα Kokeshi από τη συλλογή Lucie Kaas. Μοντέλο κατασκευασμένο ξύλο.
- Η χειροποίητη, διαχρονική κούκλα kokeshi δίνεται ως δώρο ως φυλακτό αγάπης και φιλίας.
- Διαστάσεις: 14,5 cm.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
SI01JA
Χρώμα
πολύχρωμο
Μάρκα
Lucie Kaas
ID προϊόντος
99KK-DEU42G_MLC
Σύνθεση
Superba Schima
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Tom
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Tom
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In Pink
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In Pink
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco In Pink
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco In Pink
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητική ξύλινη 14,5 cm SI02ZI3
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητική ξύλινη 14,5 cm
60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη 14,5 cm SI02RM
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη 14,5 cm
60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In White
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In White
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Dot Alder Wood
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Dot Alder Wood
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm χρώμα: πολύχρωμο, SI02STDU
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 56,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Pablo
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Pablo
60,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό ξύλινο 14,5 cm SI02KA2.LE
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό ξύλινο 14,5 cm
60,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm χρώμα: πολύχρωμο, SI02STST
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 56,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Ruth
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Ruth
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Yves
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Yves
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Donatella
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Donatella
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Basquiat
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Basquiat
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Anna
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Anna
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ασύρματο φωτιστικό led Gingko Design Amber Crystal Light χρώμα: πολύχρωμο
Ασύρματο φωτιστικό led Gingko Design Amber Crystal Light
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Υδρόγειος γραφείου
Υδρόγειος γραφείου
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητικό Donkey Summerglobe The Giant Astronaut
Διακοσμητικό Donkey Summerglobe The Giant Astronaut
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,90 €
Λάμπα led Gingko Design Amber Crystal Light χρώμα: πολύχρωμο
Λάμπα led Gingko Design Amber Crystal Light
56,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βάζο House Nordic San Marino Waterdrop
Βάζο House Nordic San Marino Waterdrop
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-25%
Διακοσμητική φιγούρα Medicom Toy Be@rbrick Blindbox Series 47 BLINDBOX.47
Διακοσμητική φιγούρα Medicom Toy Be@rbrick Blindbox Series 47
Τρέχουσα τιμή:
7,49 €
Αρχική τιμή: 9,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 9,99 €
Palais Royal διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό από πλαστικό 40 cm 1038518
Palais Royal διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό από πλαστικό 40 cm
229,90 €
Ανακάλυψε είδη Lucie Kaas
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Ruth
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Ruth
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In White
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In White
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In Pink
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Elton In Pink
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco In Pink
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco In Pink
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Anna
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Anna
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Basquiat
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Basquiat
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Audrey
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Audrey
58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Donatella
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Donatella
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη 14,5 cm SI02RM
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη 14,5 cm
60,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητική ξύλινη 14,5 cm SI02ZI3
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητική ξύλινη 14,5 cm
60,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Pablo
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Pablo
60,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm χρώμα: πολύχρωμο, SI02STST
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 56,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Karl
58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Tom
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Tom
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Yves
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Yves
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Freddie
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm χρώμα: πολύχρωμο, SI02STDU
Διακοσμητική φιγούρα Lucie Kaas Kokeshi x Stranger Things 15,5 cm
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 56,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Dot Alder Wood
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Dot Alder Wood
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό ξύλινο 14,5 cm SI02KA2.LE
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα διακοσμητικό ξύλινο 14,5 cm
60,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Coco
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Rose Gold Karl
Κούκλα kokeshi Lucie Kaas Rose Gold Karl
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική ξύλινη φιγούρα Koala Kozi 7 cm NU04
Lucie Kaas διακοσμητική ξύλινη φιγούρα Koala Kozi 7 cm
44,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Trixi 6,5 cm NU07
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Trixi 6,5 cm
44,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Dino 6,5 cm NU06
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Dino 6,5 cm
44,99 €
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Buster | Dog 12 cm DG01WA
Lucie Kaas διακοσμητική φιγούρα ξύλινη Buster | Dog 12 cm
65,99 €
Lucie Kaas Βάζο επιδαπέδιο από κεραμικό 20,5 cm FU02LA
Lucie Kaas Βάζο επιδαπέδιο από κεραμικό 20,5 cm
51,99 €
Lucie Kaas βάζο επιδαπέδιο από κεραμικό 20,5 cm FU02PE
Lucie Kaas βάζο επιδαπέδιο από κεραμικό 20,5 cm
51,99 €