Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Konges Sløjd
5.0

Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER

54,90 €
ONE SIZE
Συσκευασία Δώρου

Προϊόν συσκευασμένο σε κουτί από τον κατασκευαστή.

Συσκευασία Δώρου
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER

Καρότσι για κούκλες από τη συλλογή Konges Sløjd. Το προϊόν είναι κατασκευασμένο από οργανικό βαμβάκι.
- Το οργανικό βαμβάκι καλλιεργείται χωρίς τη χρήση χημικών που είναι επικίνδυνα για την υγεία, χημικά φυτοφάρμακα ή τεχνητά λιπάσματα.
- Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από χάλυβα με μαλακό αφρό EVA στις λαβές.
- Το αφαιρούμενο υλικό είναι εύκολο στη φροντίδα.
- Εύκολη αναδίπλωση και αποθήκευση.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
KS3902
Χρώμα κατασκευαστή
CHERRY.BLU
Χρώμα
πολύχρωμο
Μάρκα
Konges Sløjd
Κατασκευαστής

Konges Sløjd A/S
Kuglegårdsvej 13-17, Building 13, 1434 Copenhagen, Denmark
jensp@kongessloejd.com

ID προϊόντος
9BYY-AKG01B_MLC
Σύνθεση

Οργανικό βαμβάκι, Χάλυβας
Προτεινόμενα προϊόντα
Παιχνίδι για παιδιά Konges Sløjd
73,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd Κούνια για κούκλες Παιδική βαμβακερή DOLL CARRIER κόκκινη KS105332
Konges Sløjd Κούνια για κούκλες Παιδική βαμβακερή DOLL CARRIER
Τρέχουσα τιμή:
35,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κούκλα μωρού Konges Sløjd MY FIRST MINI DOLL KS105018
Κούκλα μωρού Konges Sløjd MY FIRST MINI DOLL
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL BAG κόκκινη KS105329
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG KS103769
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα μωρού Konges Sløjd BILLIE THE DOLL
Κούκλα μωρού Konges Sløjd BILLIE THE DOLL
Τρέχουσα τιμή:
42,90 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούκλα παιδική FELICE MINI DOLL ροζ KS105373
Konges Sløjd κούκλα παιδική FELICE MINI DOLL
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή ροζ KS105329
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER
54,90 €
-16%
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική DOLL CAR SEAT ροζ KS105331
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική DOLL CAR SEAT
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Liewood παιχνίδι καροτσάκι παιδικό Adaline Doll Pram ροζ LW19758
Liewood παιχνίδι καροτσάκι παιδικό Adaline Doll Pram
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd MINNIE DOLL PRAM KS101956
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd MINNIE DOLL PRAM
149,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
33,99 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Κούκλα μωρού Konges Sløjd HARRIET THE DOLL
Κούκλα μωρού Konges Sløjd HARRIET THE DOLL
65,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούκλα παιδική FRAISE BABY DOLL κόκκινη KS105386
Konges Sløjd κούκλα παιδική FRAISE BABY DOLL
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG KS104277
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL LIFT κόκκινη KS105333
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL LIFT
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT KS5680
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
31,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό καροτσάκι Konges Sløjd KIDS TROLLEY KS102764
Παιδικό καροτσάκι Konges Sløjd KIDS TROLLEY
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL PRAM
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL PRAM
159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κούκλα μωρού Konges Sløjd VIOLA DOLL KS105124
Κούκλα μωρού Konges Sløjd VIOLA DOLL
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL CARRIER
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL CARRIER
38,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά πάνινα παπούτσια Karl Lagerfeld χρώμα: άσπρο, Z31168
Παιδικά πάνινα παπούτσια Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-44%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό σορτς τζιν Desigual χρώμα: μπεζ, 25SGPW03
Παιδικό σορτς τζιν Desigual
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικές μπότες τσέλσι Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο, T3A6-34020
Παιδικές μπότες τσέλσι Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers Geox SPRINTYE χρώμα: ροζ, J55FWA.0AS54
Παιδικά sneakers Geox SPRINTYE
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 46,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδική μπλούζα Coccodrillo χρώμα: γκρι, HEARTS GIRL JUNIOR
Παιδική μπλούζα Coccodrillo
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd καπέλο παιδικό βαμβακερό PACEY SUN HAT GOTS πολύχρωμο KS105028
Konges Sløjd καπέλο παιδικό βαμβακερό PACEY SUN HAT GOTS
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Σανδάλια Παιδικά μαύρα Z31170
Karl Lagerfeld Σανδάλια Παιδικά
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
Ανακάλυψε είδη Konges Sløjd
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κούκλα μωρού Konges Sløjd VIOLA DOLL KS105124
Κούκλα μωρού Konges Sløjd VIOLA DOLL
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,90 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL PRAM
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL PRAM
159,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd Κούνια για κούκλες Παιδική βαμβακερή DOLL CARRIER κόκκινη KS105332
Konges Sløjd Κούνια για κούκλες Παιδική βαμβακερή DOLL CARRIER
Τρέχουσα τιμή:
35,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
-16%
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική DOLL CAR SEAT ροζ KS105331
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική DOLL CAR SEAT
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd MINNIE DOLL PRAM KS101956
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd MINNIE DOLL PRAM
149,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κούκλα μωρού Konges Sløjd BILLIE THE DOLL
Κούκλα μωρού Konges Sløjd BILLIE THE DOLL
Τρέχουσα τιμή:
42,90 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κούκλα μωρού Konges Sløjd MY FIRST MINI DOLL KS105018
Κούκλα μωρού Konges Sløjd MY FIRST MINI DOLL
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG KS104277
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
Παιχνίδι για παιδιά Konges Sløjd
Παιχνίδι για παιδιά Konges Sløjd
73,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό καροτσάκι Konges Sløjd KIDS TROLLEY KS102764
Παιδικό καροτσάκι Konges Sløjd KIDS TROLLEY
Τρέχουσα τιμή:
53,90 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούκλα παιδική FELICE MINI DOLL ροζ KS105373
Konges Sløjd κούκλα παιδική FELICE MINI DOLL
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL LIFT κόκκινη KS105333
Konges Sløjd κούνια για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL LIFT
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή ροζ KS105329
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT KS5680
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL LIFT
31,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG KS103769
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Κούκλα μωρού Konges Sløjd HARRIET THE DOLL
Κούκλα μωρού Konges Sløjd HARRIET THE DOLL
65,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd κούκλα παιδική FRAISE BABY DOLL κόκκινη KS105386
Konges Sløjd κούκλα παιδική FRAISE BABY DOLL
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL CARRIER
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL CARRIER
38,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL BAG κόκκινη KS105329
Konges Sløjd τσάντα για καροτσάκι για κούκλες παιδική βαμβακερή DOLL BAG
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
Συσκευασία Δώρου
Planet Friendly
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER
Καροτσάκι για κούκλες Konges Sløjd DOLL STROLLER
54,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αυτοκόλλητα Konges Sløjd
Αυτοκόλλητα Konges Sløjd
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 19,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σετ για face painting Konges Sløjd
Σετ για face painting Konges Sløjd
46,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικό κράνος Konges Sløjd BICYCLE HELMET NAVY DOT KS104699
Παιδικό κράνος Konges Sløjd BICYCLE HELMET NAVY DOT
69,90 €
Παιδικά τατουάζ Konges Sløjd TATTOOS KS101074
Παιδικά τατουάζ Konges Sløjd TATTOOS
9,90 €
Ξύλινα παιχνίδια Konges Sløjd BEAUTY SET FSC KS101174
Ξύλινα παιχνίδια Konges Sløjd BEAUTY SET FSC
47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδική φορεσιά Konges Sløjd GLITTER FAIRY COSTUME KS103821
Παιδική φορεσιά Konges Sløjd GLITTER FAIRY COSTUME
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δημιουργικό σετ για παιδιά Konges Sløjd CREATIVE ART CADDY KS103767
Δημιουργικό σετ για παιδιά Konges Sløjd CREATIVE ART CADDY
Τρέχουσα τιμή:
48,90 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,90 €