Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Jack Wolfskin
4.7

Καπέλο Jack Wolfskin χρώμα: καφέ, A61610

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 30,99 € -35%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,99 € -4%
Χρώμα: καφέ
ONE SIZE
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Καπέλο Jack Wolfskin

Καπέλο από τη συλλογή Jack Wolfskin. Μοντέλο κατασκευασμένο υλικό που προστατεύει από το κρύο και τον αέρα.
- Το προϊόν έχει κατασκευαστεί σύμφωνα με το Fair Wear Foundation, έναν οργανισμό για μάρκες ένδυσης που δημιουργούν προϊόντα με πιο βιώσιμο και ηθικό τρόπο. Τα προϊόντα που φέρουν το σήμα Fair Wear κατασκευάζονται σε εργοστάσια που έχουν περάσει από εξωτερ
- Ένα καθολικό μοντέλο κατάλληλο για διάφορες υπαίθριες δραστηριότητες.
- Η αναδίπλωση στο κάτω μέρος προστατεύει επιπλέον από την ψύξη.
- Βάρος προϊόντος: 90 g.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
A61610
Χρώμα
καφέ
Μάρκα
Jack Wolfskin
Κατασκευαστής

JACK WOLFSKIN POLAND Sp. z o.o.
Ul. Żaglowa 68,
Gdynia 81-578
+48 784 369 247
b2b.pl@jack-wolfskin.com
 

ID προϊόντος
9BYH-CAU0AL_88X
Σύνθεση
100% Ακρυλικό
Προτεινόμενα προϊόντα
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο σκουφί On Vacation χρώμα: καφέ
Μάλλινο σκουφί On Vacation
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Kangol Leopard Trapper χρώμα: καφέ
Σκούφος Kangol Leopard Trapper
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Eisbar Basso MÜ χρώμα: καφέ, E31004
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Eisbar Basso MÜ
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 56,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Kangol χρώμα: καφέ,
Σκούφος Kangol
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Dakine χρώμα: καφέ
Σκούφος Dakine
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 21,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
MM6 Maison Margiela μπαλακλάβα από πρόσμιξη μαλλιού καφέ S52TB0008.M13138.142M
MM6 Maison Margiela μπαλακλάβα από πρόσμιξη μαλλιού
309,90 €
Μάλλινο σκουφί C.P. Company χρώμα: καφέ, 19CMAC739A005509A
Μάλλινο σκουφί C.P. Company
119,90 €
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Aries Rib Knit Space Dye χρώμα: καφέ, AR9001504
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Aries Rib Knit Space Dye
56,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Picture Colino χρώμα: καφέ, B258
Σκούφος Picture Colino
Τρέχουσα τιμή:
17,49 €
Αρχική τιμή: 34,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Fila χρώμα: καφέ,
Σκούφος Fila
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Cotopaxi Knit Cuff χρώμα: καφέ, F22469U332
Καπέλο Cotopaxi Knit Cuff
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καπέλο The North Face HERITAGE χρώμα: κόκκινο, NF0A7WJODI81
Καπέλο The North Face HERITAGE
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σκούφος Karl Kani χρώμα: κίτρινο, 7020347
Σκούφος Karl Kani
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 16,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μάλλινο σκουφί Fusalp Cosmic χρώμα: μπεζ, G3709
Μάλλινο σκουφί Fusalp Cosmic
109,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο σκουφί Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μπορντό, A4W33079
Μάλλινο σκουφί Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Black Diamond χρώμα: γκρι
Σκούφος Black Diamond
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 35,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος 47 brand MLB Oakland Athletics χρώμα: πράσινο, B-SKYCK18XXE-DG
Σκούφος 47 brand MLB Oakland Athletics
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
Καπέλο Aries Broken Column χρώμα: μαύρο, AR9001104
Καπέλο Aries Broken Column
49,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο σκουφί Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, 246W3411
Μάλλινο σκουφί Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
37,49 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-24%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μπεζ, A1W33004
Σκούφος Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 48,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 48,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Herschel Boucle χρώμα: μαύρο, 50234-00001-OS
Σκούφος Herschel Boucle
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Peak Performance χρώμα: ναυτικό μπλε,
Σκούφος Peak Performance
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Peak Performance Woolblend Hat χρώμα: μοβ, G80628
Σκουφάκι με προσθήκη μαλλιού Peak Performance Woolblend Hat
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 72,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο σκουφί A.P.C. bonnet axel χρώμα: μοβ, WVBDK.M25111
Μάλλινο σκουφί A.P.C. bonnet axel
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 92,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Σκουφί από μείγμα μαλλιού New Era WIDE CUFF BEANIE 60565442
Σκουφί από μείγμα μαλλιού New Era WIDE CUFF BEANIE
31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καπέλο Vans χρώμα: πράσινο, VN000QATEMU1
Καπέλο Vans
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Eisbar Ripp MÜ 2.0. χρώμα: πράσινο, E75049
Σκούφος Eisbar Ripp MÜ 2.0.
Τρέχουσα τιμή:
14,95 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Vans χρώμα: μπεζ, VN000QB32N11
Σκούφος Vans
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκουφί από μείγμα μαλλιού Herschel Super Soft χρώμα: πράσινο, 50481-06551-OS
Σκουφί από μείγμα μαλλιού Herschel Super Soft
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
Ανακάλυψε είδη Jack Wolfskin
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σκούφος Jack Wolfskin χρώμα: ναυτικό μπλε
Σκούφος Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Jack Wolfskin χρώμα: πράσινο
Σκούφος Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καπέλο Jack Wolfskin Real Stuff χρώμα: τιρκουάζ, 1909852
Καπέλο Jack Wolfskin Real Stuff
Τρέχουσα τιμή:
13,90 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Jack Wolfskin JACK χρώμα: ναυτικό μπλε, A65240
Σκούφος Jack Wolfskin JACK
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καπέλο Jack Wolfskin Pompom χρώμα: ναυτικό μπλε, 1905092
Καπέλο Jack Wolfskin Pompom
Τρέχουσα τιμή:
19,49 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Jack Wolfskin χρώμα: ναυτικό μπλε
Σκούφος Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκουφί από μείγμα μαλλιού Jack Wolfskin FUZZY χρώμα: μαύρο, A65238
Σκουφί από μείγμα μαλλιού Jack Wolfskin FUZZY
Τρέχουσα τιμή:
15,95 €
Αρχική τιμή: 31,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σκούφος Jack Wolfskin χρώμα: μαύρο
Σκούφος Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
13,90 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Καπέλο Jack Wolfskin χρώμα: ροζ
Καπέλο Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Wingbow 1911951
Καπέλο Jack Wolfskin Wingbow
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 46,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Wandermood Bucket χρώμα: γκρι, 1911931
Καπέλο Jack Wolfskin Wandermood Bucket
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Baseball χρώμα: ναυτικό μπλε, 1900675
Καπέλο Jack Wolfskin Baseball
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin χρώμα: γκρι
Καπέλο Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Jack Wolfskin καπέλο με γείσο Canyon καφέ A65770
Jack Wolfskin καπέλο με γείσο Canyon
Τρέχουσα τιμή:
34,90 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Wingbow χρώμα: πράσινο, 1911951
Καπέλο Jack Wolfskin Wingbow
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin χρώμα: κίτρινο
Καπέλο Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Rain χρώμα: μαύρο
Καπέλο Jack Wolfskin Rain
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw μπεζ A65772
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw
Τρέχουσα τιμή:
20,90 €
Αρχική τιμή: 23,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin Vent χρώμα: ναυτικό μπλε, A64898
Καπέλο Jack Wolfskin Vent
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw γκρί A65772
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw
22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Καπέλο Jack Wolfskin χρώμα: μαύρο
Καπέλο Jack Wolfskin
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw μωβ A65772
Jack Wolfskin καπέλο μπέιζμπολ βαμβακερό Celebrate The Paw
Τρέχουσα τιμή:
20,90 €
Αρχική τιμή: 23,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 22,99 €