Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Tommy Jeans

Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μοβ, DW0DW22078

-20%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 € -42%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 € -20%
Χρώμα: μωβ
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ροζ, DW0DW22078
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ροζ, DW0DW22078
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μοβ, DW0DW22078
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans

Πουκάμισο από τη συλλογή Tommy Jeans κατασκευασμένο από λεπτό, άκαμπτο ύφασμα. Μοντέλο από εξαιρετικά άνετο βαμβακερό υλικό.
- Το μοντέλο περιέχει αναγεννημένες βαμβακερές ίνες. Νέες ίνες και νήματα δημιουργούνται από παλιά απορρίμματα υφασμάτων για χρήση σε νέα ενδύματα.
- Χαλαρό κόψιμο για πλήρη ελευθερία κινήσεων.
- Το βολικό κούμπωμα με κουμπιά διευκολύνει την τοποθέτηση και το βγάλσιμο.
- Κουμπωτές μανσέτες.
- Μοντέλο με γιακά.
- Μήκος μανικιού: 58 cm.
- Μήκος: 44 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 60 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Τύπος γιακά
κλασικός
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
DW0DW22078
Χρώμα
μωβ
Μάρκα
Tommy Jeans
Κατασκευαστής

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID προϊόντος
PPY2-KDD01F_54X
Σύνθεση
100% Βαμβάκι
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 175 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Μεταξωτό πουκάμισο Weekend Max Mara
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger χρώμα: μοβ, WW0WW44717
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό μωβ
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο από λινό The Sleeper χρώμα: μοβ, PFSR01P009R
Πουκάμισο από λινό The Sleeper
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό LV047F146G
Calvin Klein Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο MAX&Co. χρώμα: μοβ, 2526116071200
Βαμβακερό πουκάμισο MAX&Co.
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό LV047F147G
Calvin Klein Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό 211A92177
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Πουκάμισο oxford γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό 211924258
Polo Ralph Lauren Πουκάμισο oxford γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό 211970736
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Forte Forte χρώμα: μοβ, 13590.my shirt
Πουκάμισο Forte Forte
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 479,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο από λινό Karl Lagerfeld χρώμα: μπλε, A2W11012
Πουκάμισο από λινό Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
94,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger χρώμα: μοβ, WW0WW44722
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Answear.LAB χρώμα: μοβ
Πουκάμισο Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 47,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό μωβ
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μωβ απλό 211970736
Polo Ralph Lauren πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο με προσθήκη λινού Answear.LAB χρώμα: μοβ
Πουκάμισο με προσθήκη λινού Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS πουκάμισο γυναικείο με βισκόζη Bimina μωβ 50562209
BOSS πουκάμισο γυναικείο με βισκόζη Bimina
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Max&Co. γυναικείο Πουκάμισο MCOAFFETTO1 μωβ φλοράλ 2616111074200
Max&Co. γυναικείο Πουκάμισο MCOAFFETTO1
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Only γυναικεία, χρώμα: μοβ,
Πουκάμισο Only
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Calvin Klein χρώμα: μοβ, K20K208224
Βαμβακερό πουκάμισο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Patrizia Pepe χρώμα: ροζ, 2C1601 A569
Βαμβακερό πουκάμισο Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marimekko πουκάμισο Γυναικείο βαμβακερό μωβ ριγέ 095436
Marimekko πουκάμισο Γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο από λινό Medicine χρώμα: μοβ
Πουκάμισο από λινό Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,90 €
-40%
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό μωβ απλό
Medicine πουκάμισο γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Samsoe Samsoe MAJAN χρώμα: μπλε, F19123672
Πουκάμισο Samsoe Samsoe MAJAN
Τρέχουσα τιμή:
38,49 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Max&Co. πουκάμισο γυναικείο MCOONORATA μωβ 2616111064200
Max&Co. πουκάμισο γυναικείο MCOONORATA
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein πουκάμισο γυναικείο μωβ απλό LV044B902G
Calvin Klein πουκάμισο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πουκάμισο γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν μωβ WW0WW47169
Tommy Hilfiger πουκάμισο γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger χρώμα: μοβ
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
Ανακάλυψε είδη Tommy Jeans
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο Γυναικείο βαμβακερό μπεζ απλό DW0DW22767
Tommy Jeans πουκάμισο Γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο ντένιμ μπλε απλό DW0DW22737
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ροζ, DW0DW22604
Πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο με μείγμα από λινό Tommy Jeans χρώμα: μπλε, DW0DW20286
Πουκάμισο με μείγμα από λινό Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό ροζ ριγέ DW0DW19890
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
89,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans Πουκαμίσα γυναικεία βαμβακερή λευκή ριγέ DW0DW22218
Tommy Jeans Πουκαμίσα γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μπλε, DW0DW22636
Πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκαμίσα γυναικεία βαμβακερή ροζ ριγέ DW0DW22218
Tommy Jeans πουκαμίσα γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μπλε ριγέ DW0DW22211
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
57,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: άσπρο, DW0DW21455
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό ροζ απλό DW0DW22766
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μπεζ, DW0DW21451
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο ντένιμ μπλε απλό DW0DW23486
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο ντένιμ
89,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό μπλε ριγέ DW0DW22209
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό τιρκουάζ ριγέ DW0DW22211
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό πράσινο απλό DW0DW22210
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-38%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μπλε ριγέ DW0DW19890
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans Πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό μπεζ ριγέ DW0DW19890
Tommy Jeans Πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό μπεζ ριγέ DW0DW22209
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Tommy Jeans DW0DW17520
Πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,95 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ροζ, DW0DW22078
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με πρόσμιξη λινού μπεζ DW0DW22214
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με πρόσμιξη λινού
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 98,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans Πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό ροζ ριγέ DW0DW22211
Tommy Jeans Πουκάμισο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μπλε, DW0DW22007
Πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό μπεζ ριγέ DW0DW22209
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό πράσινο απλό DW0DW22210
Tommy Jeans πουκάμισο γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, DW0DW21452
Πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: άσπρο, DW0DW20289
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: ροζ, DW0DW20289
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans χρώμα: μπλε, DW0DW20289
Βαμβακερό πουκάμισο Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €