Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Fred Perry
5.0

Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M8730.608

119,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry

Πουκάμισο από τη συλλογή Fred Perry κατασκευασμένο από λείο ύφασμα. Μοντέλο από εξαιρετικά άνετο βαμβακερό υλικό.
- Το κανονικό πουκάμισο εφαρμόζει απαλά, αλλά δεν καταπονεί υπερβολικά το σώμα, εξασφαλίζοντας ελευθερία κινήσεων.
- Το βολικό κούμπωμα με κουμπιά διευκολύνει την τοποθέτηση και το βγάλσιμο.
- Μαλακός γιακάς button-down.
- Κοντό μανίκι.
- Τσέπη στήθους με δυνατότητα τοποθέτησης.
- Λεπτό, ανελαστικό ύφασμα.
- Μήκος: 75 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 53 cm.
- Πλάτος ώμων: 47 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: M.
Χαρακτηριστικά είδους
Τύπος γιακά
με ένα κουμπί
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
M8730.608
Χρώμα κατασκευαστή
608
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Fred Perry
ID προϊόντος
PPYA-KDM0PF_59X
Σύνθεση
100% Βαμβάκι
Κοπή
Μανίκι:
κοντό
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 188 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M5516.608 F3M5516.608
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M9629.608
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
159,90 €
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε τύπωμα M2430
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
159,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M1737
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
149,90 €
United Colors of Benetton Πουκάμισο ανδρικό ντένιμ
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-55%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Medicine ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε
Βαμβακερό πουκάμισο Medicine
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
-36%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε απλό 51C3SQ05B
Sisley πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 59,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πουκάμισο ανδρικό με βαμβάκι LINEN BLEND LS σκούρο μπλε απλό MUP3248
U.S. Polo Assn. Πουκάμισο ανδρικό με βαμβάκι LINEN BLEND LS
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο BOSS Orange ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 50537332
Βαμβακερό πουκάμισο BOSS Orange
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Samsoe Samsoe SALIAM ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M24300052
Βαμβακερό πουκάμισο Samsoe Samsoe SALIAM
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πουκάμισο ανδρικό λινό σκούρο μπλε απλό MW0MW39271
Tommy Hilfiger Πουκάμισο ανδρικό λινό
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε,
Πουκάμισο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 81,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 81,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό AUTHENTIC BUTTON DOWN πολύχρωμο καρό A7210-0058
Levi's πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό AUTHENTIC BUTTON DOWN
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
Planet Friendly
Πουκάμισο Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε, LV019EU000
Πουκάμισο Calvin Klein
79,90 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
OAS πουκάμισο ανδρικό με βισκόζη σκούρο μπλε λαχούρι 102001-4519
OAS πουκάμισο ανδρικό με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν πουκάμισο Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M6RH51 D002F
Τζιν πουκάμισο Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
Vilebrequin Πουκάμισο ανδρικό λινό CAROUBIS σκούρο μπλε απλό CRSD3U00
Vilebrequin Πουκάμισο ανδρικό λινό CAROUBIS
219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Orange πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε ριγέ
BOSS Orange πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Trussardi ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 5007N000055N
Βαμβακερό πουκάμισο Trussardi
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο από λινό BARENA VENEZIA Camicia Mola ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, CAU5077.3007
Πουκάμισο από λινό BARENA VENEZIA Camicia Mola
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo πουκάμισο Ανδρικό σκούρο μπλε απλό 5000012665
Marc O'Polo πουκάμισο Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε, LV019EU025
Πουκάμισο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε, LV04LD114G
Πουκάμισο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Joop! ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 30101545
Βαμβακερό πουκάμισο Joop!
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν πουκάμισο Evisu Daicock Printed ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 2EAHTM4DL1031
Τζιν πουκάμισο Evisu Daicock Printed
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πουκάμισο Ανδρικό με λινό σκούρο μπλε φλοράλ MW0MW42447
Tommy Hilfiger πουκάμισο Ανδρικό με λινό
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο με μείγμα από λινό Lindbergh ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 30-203595A
Πουκάμισο με μείγμα από λινό Lindbergh
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 61,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
BOSS πουκάμισο ανδρικό με βαμβάκι Relax_Shirt σκούρο μπλε απλό 50561168
BOSS πουκάμισο ανδρικό με βαμβάκι Relax_Shirt
101,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Barbour Rasay ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, MSH5065
Βαμβακερό πουκάμισο Barbour Rasay
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
Ανακάλυψε είδη Fred Perry
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M9629.608
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
159,90 €
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε απλό M1745
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M5516.608 F3M5516.608
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε τύπωμα M2430
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
159,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M1737
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
149,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M2445
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουκάμισο Fred Perry χρώμα: άσπρο, M9822.129
Πουκάμισο Fred Perry
159,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M2435
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, M2438
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: κίτρινο, M2432
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
149,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M2431
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M5516.13B
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M2445
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό μαύρο απλό M1745
Fred Perry πουκάμισο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: άσπρο, M5684.100 F3M5684.100
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: πράσινο, M8730
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, M2436
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
149,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M5516
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: άσπρο, M8730.100
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M1768
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
149,90 €
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M8730.146
Βαμβακερό πουκάμισο Fred Perry
119,90 €