Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό μπορντό ψηλή 4AGHDF0BF

-26%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 € -26%
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 89,90 € -26%
Χρώμα: μπορντό
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό ροζ ψηλή 4AGHDF0BF
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό μπορντό ψηλή 4AGHDF0BF
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό πράσινο ψηλή 4AGHDF0BF
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό καφέ ψηλή 4AGHDF0BF
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό μαύρο ψηλό 4AGHDF0BF
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπορντό υφασμάτινα παντελόνια United Colors of Benetton – γυναικεία λινά σε γραμμή relaxed fit

Το μπορντό λινό παντελόνι United Colors of Benetton είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν την άνεση και τα φυσικά υλικά. Αυτό το μοντέλο εξασφαλίζει άνεση τις ζεστές μέρες, προσφέροντας διαπνοή και ανάλαφρη αίσθηση. Ιδανικό για τη δημιουργία casual και μινιμαλιστικών εμφανίσεων, καθώς και εκείνων που εμπνέονται από την boho αισθητική.

Γυναικείο παντελόνι σε γραμμή relaxed fit United Colors of Benetton – τι το κάνει να ξεχωρίζει;

  • Υφασμάτινο παντελόνι με casual χαρακτήρα, ιδανικό για καθημερινά σύνολα
  • Η γραμμή relaxed fit προσφέρει ελευθερία κινήσεων, χωρίς να περιορίζει τη σιλουέτα
  • Ψηλή μέση εξασφαλίζει άνετη εφαρμογή στους γοφούς, αναδεικνύοντας τη μέση
  • 100% λινό προσφέρει διαπνοή και ανάλαφρη αίσθηση, ιδανικό για ζεστές μέρες
  • Ίσια μπατζάκια προσφέρουν κλασική εμφάνιση, συνδυάζονται εύκολα με υποδήματα
  • Πλαϊνές τσέπες είναι πρακτικές για την αποθήκευση μικροαντικειμένων
  • Ελαστική ζώνη και κορδόνια στη μέση εξασφαλίζουν εξατομικευμένη εφαρμογή
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
μη ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
4AGHDF0BF
Χρώμα
μπορντό
Μάρκα
United Colors of Benetton
ID προϊόντος
PPY2-SPD0M9_83X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Λινό
Κοπή
Κατάσταση:
υψηλή
Τύπος μπατζακιών:
ίσια
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S
Πλάτος στη μέση:
36 cm
Ύψος μέσης:
27,5 cm
Πλάτος στους γοφούς:
53 cm
Εξωτερικό μήκος ποδιού με ζώνη:
104,5 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 175 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη στις ετικέτες ενδέχεται να διαφέρουν από αυτά που παραγγείλατε λόγω του συντελεστή μετατροπής που χρησιμοποιείται – τα αρχικά μεγέθη των ειδών αυτής της μάρκας είναι τα μεγέθη του κατασκευαστή. Για να είστε σίγουροι, ανατρέξτε στον πίνακα μεγεθών.

Προτεινόμενα προϊόντα
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι επίσημο Γυναικείο με βαμβάκι μπορντό ψηλή 3PTPDF01I
United Colors of Benetton Παντελόνι επίσημο Γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν μπορντό ψηλό 4CDRDF0AV
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό παντελόνι United Colors of Benetton
Βαμβακερό παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
39,95 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: μπορντό, 44BWDF0AE
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Dickies WIDE LEG WORK PANT W χρώμα: πράσινο, DK0A4YSE
Παντελόνι Dickies WIDE LEG WORK PANT W
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι μπορντό ψηλή 5000012165
Marc O'Polo παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι
97,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι 2NDDAY Miles χρώμα: μπορντό, 2251160151
Παντελόνι 2NDDAY Miles
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Παντελόνι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
women'secret παντελόνι lounge γυναικείο από βισκόζη μπορντό κανονική 3704535
women'secret παντελόνι lounge γυναικείο από βισκόζη
29,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Παντελόνι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Sisley χρώμα: μαύρο
Παντελόνι Sisley
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 77,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βελούδινο παντελόνι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Βελούδινο παντελόνι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Medicine χρώμα: μπορντό
Παντελόνι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Pedro del Hierro χρώμα: μπορντό, 7602521
Παντελόνι Pedro del Hierro
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Answear.LAB χρώμα: μπορντό
Παντελόνι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 97,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-32%
Medicine παντελόνι wide leg γυναικείο με λινό μπορντό
Medicine παντελόνι wide leg γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παντελόνι AllSaints χρώμα: μπορντό, W093ED
Παντελόνι AllSaints
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι La Mania DEVIN χρώμα: κόκκινο, DEVIN
Παντελόνι La Mania DEVIN
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
Liu Jo παντελόνι γυναικείο από βισκόζη μπορντό ψηλή WF6133 T730A
Liu Jo παντελόνι γυναικείο από βισκόζη
179,90 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Stine Goya χρώμα: μπορντό, SG-SS25-P077-2330
Παντελόνι Stine Goya
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley παντελόνι ζιπ κιλότ γυναικείο από βισκόζη μπορντό ψηλή 41PRLF08Y
Sisley παντελόνι ζιπ κιλότ γυναικείο από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι από μείγμα μαλλιού Elisabetta Franchi χρώμα: μπορντό, PA12356E2
Παντελόνι από μείγμα μαλλιού Elisabetta Franchi
Τρέχουσα τιμή:
274,00 €
Αρχική τιμή: 549,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 549,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Nanushka SATO NW24PFOW19271
Παντελόνι Nanushka SATO
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 594,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Marella ACERBO χρώμα: μπορντό, 2613131021200
Παντελόνι Marella ACERBO
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Answear.LAB χρώμα: καφέ
Παντελόνι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Tommy Hilfiger χρώμα: μπορντό, WW0WW48358
Παντελόνι Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Medicine χρώμα: μπορντό
Παντελόνι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι Guess χρώμα: καφέ, W5BB75 K8S30
Παντελόνι Guess
Τρέχουσα τιμή:
74,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Ανακάλυψε είδη United Colors of Benetton
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι επίσημο Γυναικείο με βαμβάκι μπορντό ψηλή 3PTPDF01I
United Colors of Benetton Παντελόνι επίσημο Γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν μπορντό ψηλό 4CDRDF0AV
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό παντελόνι United Colors of Benetton
Βαμβακερό παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: μπορντό, 44BWDF0AE
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
39,95 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: μπεζ, 4SJCDF07J
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
29,90 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό καφέ ψηλή 41GADF079
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό
79,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό κόκκινο ψηλή 41GADF079
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό
76,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι chino γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν σκούρο μπλε κανονική 4Y77DF0AW
United Colors of Benetton παντελόνι chino γυναικείο βαμβακερό με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: μπλε, 4KHNDF09L
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη μπεζ ψηλή 4ZJBDF0BV
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο γκρί 4962DF079
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη μαύρο ψηλή 4O42DF0BP
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο σκούρο μπλε 47CKDF09Y
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 47CKDF0AZ
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 76,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη καφέ ψηλή 4O42DF0BP
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: κίτρινο, 4LEDDF09P
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι wide leg γυναικείο από βισκόζη πορτοκαλί ψηλή 4VW95F00C
United Colors of Benetton Παντελόνι wide leg γυναικείο από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι wide leg γυναικείο σκούρο μπλε ψηλή 4KOWDF0C5
United Colors of Benetton Παντελόνι wide leg γυναικείο
59,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Λινό παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: ροζ, 4AGHDF08L
Λινό παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: πράσινο, 40FADF08U
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό πράσινο ψηλό 4AGHDF08K
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι chino γυναικείο βαμβακερό μπεζ κανονική 49YYDF0BD
United Colors of Benetton Παντελόνι chino γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη μπεζ ψηλή 4ZJBDF0BV
United Colors of Benetton Παντελόνι ίσιο γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι μπεζ ψηλό 4FRXDF0B0
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό πράσινο ψηλό 4AGHDF08J
United Colors of Benetton παντελόνι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παντελόνι United Colors of Benetton χρώμα: γκρι, 4X8MDF07F
Παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό κόκκινο ψηλό 4AGHDF08K
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton παντελόνι carrot γυναικείο με βαμβάκι μπεζ ψηλό 4RKGDF0BA
United Colors of Benetton παντελόνι carrot γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι κανονικό γυναικείο βαμβακερό μπλε ψηλή 4DHJDF079
United Colors of Benetton Παντελόνι κανονικό γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €