Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

U.S. Polo Assn.
5.0

U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARETμπεζ WEUMF9048WVP

-26%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 € -26%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 € -26%
Χρώμα: μπεζ
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET τιρκουάζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μαύρο WEUMF9048WVP
ONE SIZE
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπεζ πορτοφόλι U.S. Polo Assn. – ένα κομψό αξεσουάρ με μαγνητικό κούμπωμα

Το γυναικείο πορτοφόλι U.S. Polo Assn. WEUMF9048WVP είναι ένα αναδιπλούμενο μοντέλο που προσφέρει πρακτικές λύσεις για την αποθήκευση καρτών και κερμάτων. Το μπεζ χρώμα του και το λείο σχέδιό του, του προσδίδουν έναν καθολικό χαρακτήρα, καθιστώντας το κατάλληλο αξεσουάρ για διάφορα στυλ. Αυτό το μεσαίου μεγέθους πορτοφόλι συνδυάζει τη λειτουργικότητα με την αισθητική, βοηθώντας στην οργάνωση των πιο σημαντικών μικροαντικειμένων σας.

Τι κάνει το γυναικείο πορτοφόλι από απομίμηση δέρματος της U.S. Polo Assn. να ξεχωρίζει;

  • Η αναδιπλούμενη κατασκευή του πορτοφολιού διευκολύνει την άνετη αποθήκευση σε τσάντα ή τσέπη
  • Η κατασκευή από απομίμηση δέρματος προσφέρει ανθεκτικότητα και αισθητική εμφάνιση στο προϊόν
  • Το λείο σχέδιο της επιφάνειας του πορτοφολιού τονίζει τον ευέλικτο και κομψό χαρακτήρα του
  • Οι πρακτικές θήκες για κέρματα και κάρτες διευκολύνουν την οργάνωση των οικονομικών σας
  • Το μαγνητικό κούμπωμα του πορτοφολιού επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή πρόσβαση στο περιεχόμενο
  • Η τσέπη για κέρματα με φερμουάρ αποθηκεύει με ασφάλεια μικρά κέρματα και άλλα μικροαντικείμενα
  • Οι 12 θέσεις για κάρτες βοηθούν στην οργανωμένη αποθήκευση όλων των εγγράφων σας
  • Οι συμπαγείς διαστάσεις 12x10 cm καθιστούν το πορτοφόλι εύχρηστο και εύκολο στη μεταφορά
  • Η κομψή συσκευασία καθιστά αυτό το πορτοφόλι έτοιμο δώρο για ένα αγαπημένο πρόσωπο
Χαρακτηριστικά είδους
Κλείσιμο τσέπης για κέρματα
με φερμουάρ
Τσέπες / θήκες
για νομίσματα, για κάρτες
Τύπος κουμπώματος
μαγνητικός
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
WEUMF9048WVP
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
U.S. Polo Assn.
Κατασκευαστής

ATTAGA S.C. 
JULIUSZ KOPACZ, JÓZEF MALINOWSKI
ITALY 62012 CIVITANOVA MARCE (MC) VIA GOBETTI 146/ B
7 331 871 629
info@eastlab.it

ID προϊόντος
PPY2-PFD0BR_08X
Υλικό
Κύριο Υλικό:
100% Πολυουρεθάνη
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις:
12x10 cm
Τεχνικά στοιχεία
Αριθμός υποδοχών καρτών:
12
Προτεινόμενα προϊόντα
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος New Hampton
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 60,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON πράσινο WEUHU6385WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο Houston πράσινο WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο Houston
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 51,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο Jones μπεζ BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones μπεζ BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Steve Madden πορτοφόλι γυναικείο Blira μπεζ SM13002368
Steve Madden πορτοφόλι γυναικείο Blira
89,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος MAXINE μπεζ SWQG97 33137
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος MAXINE
49,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πορτοφόλι Guess CARRIE χρώμα: μπεζ, SWGP98 98137
Πορτοφόλι Guess CARRIE
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο K/SIGNATURE μπεζ B2W32013
Karl Lagerfeld πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινο πορτοφόλι By Malene Birger γυναικεία, χρώμα: μπεζ
Δερμάτινο πορτοφόλι By Malene Birger
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι Guess MARSHA χρώμα: μπεζ, SWBG95 01140
Πορτοφόλι Guess MARSHA
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Calvin Klein πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος μπεζ LV04F1120G
Calvin Klein πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo Πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο μπεζ 5000010944
Marc O'Polo Πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Furla πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο μπεζ WP00317
Furla πορτοφόλι γυναικείο δερμάτινο
179,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Twinset πορτοφόλι γυναικείο μπεζ 261TB7286
Twinset πορτοφόλι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 87,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHERYL μπεζ SWTQ97 20140
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHERYL
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι Guess LAUREL χρώμα: μπεζ, SWSG74 59137
Πορτοφόλι Guess LAUREL
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Πορτοφόλι RFID γυναικείο μπεζ LV04F1118G
Calvin Klein Πορτοφόλι RFID γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πορτοφόλι Guess LAUREL χρώμα: γκρι, SWSG74 59137
Πορτοφόλι Guess LAUREL
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πορτοφόλι HUGO Chris 2.0 FlapWallet χρώμα: μαύρο, 50547914
Πορτοφόλι HUGO Chris 2.0 FlapWallet
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος Anett Ziparound μπεζ 50536354
BOSS πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος Anett Ziparound
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
Tommy Hilfiger πορτοφόλι γυναικείο μπεζ AW0AW18759
Tommy Hilfiger πορτοφόλι γυναικείο
60,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Love Moschino πορτοφόλι γυναικείο μπεζ JC5511PP0OKB190A
Love Moschino πορτοφόλι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 92,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος COLEEN μπεζ SWSG97 56146
Guess πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος COLEEN
67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι Joop! Cortina Piazza Europa χρώμα: μπεζ, 4140006280
Πορτοφόλι Joop! Cortina Piazza Europa
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 98,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινο πορτοφόλι Trussardi χρώμα: μπεζ, I042E000130N
Δερμάτινο πορτοφόλι Trussardi
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Ανακάλυψε είδη U.S. Polo Assn.
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο Jones μπεζ BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος New Hampton μπεζ WIUN26225WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος New Hampton
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 60,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON πράσινο WEUHU6385WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο Houston πράσινο WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο Houston
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 51,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones μπεζ BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο MARGARET μπεζ WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON μαύρο WEUHU6385WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο HOUSTON
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Stanford χρώμα: μαύρο, WIUSS6207WVP
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Stanford
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones χρώμα: μαύρο, BEUJ88678WVP
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο HOUSTON μπλε WEUHU6385WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι Γυναικείο HOUSTON
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET σκούρο μπλε WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones σκούρο μπλε BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones χρώμα: μαύρο, WEUJE8659WVP
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Houston τιρκουάζ WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Houston
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι Γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHAMPANY καφέ WEUX19052WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι Γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHAMPANY
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones μαύρο BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones μπλε BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Houston μαύρο WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Houston
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. γυναικείο πορτοφόλι Houston μπλε WEUHU6384WZC
U.S. Polo Assn. γυναικείο πορτοφόλι Houston
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος New Hampton γκρί WIUN26225WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος New Hampton
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET τιρκουάζ WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHAMPANY καφέ WEUX19053WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο από απομίμηση δέρματος CHAMPANY
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET τιρκουάζ WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μαύρο WEUMF9049WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones χρώμα: μαύρο, WEUJE8659WVP
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Jones
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones ροζ BEUJE8658WVP
U.S. Polo Assn. πορτοφόλι γυναικείο Jones
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Stanford χρώμα: μαύρο, WIUSS6207WVP
Πορτοφόλι U.S. Polo Assn. Stanford
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET μαύρο WEUMF9048WVP
U.S. Polo Assn. Πορτοφόλι γυναικείο MARGARET
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €