Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Samsoe Samsoe

Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIEM25100081

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 € -40%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 € -3%
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE

Tζιν παντελόνι από τη συλλογή Samsoe Samsoe σε στυλ straight κανονική μέση. Μοντέλο από για άνεση τζιν.
- Το οργανικό βαμβάκι καλλιεργείται χωρίς τη χρήση χημικών που είναι επικίνδυνα για την υγεία, χημικά φυτοφάρμακα ή τεχνητά λιπάσματα.
- Τζιν χαλαρό στην περιοχή των γοφών και των μηρών.
- Ίσιο πόδι σε όλο το μήκος.
- Μοντέλο με κανονική μέση και κλείσιμο με κουμπιά.
- Τρεις τσέπες στο μπροστινό μέρος.
- Δύο τσέπες στους γλουτούς.
- Πλάτος μέσης: 43 cm.
- Πλάτος γοφών: 59 cm.
- Ύψος μέσης: 32 cm.
- Κάτω πλάτος μπατζακιού: 21 cm.
- Πλάτος μπατζακιού: 32,5 cm.
- Εξωτερικό μήκος ποδιού: 110 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 32/32.
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με κουμπιά
Ελαστικότητα
μη ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
M25100081
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Samsoe Samsoe
ID προϊόντος
PPYA-SJM0CK_59J
Σύνθεση
100% Οργανικό βαμβάκι
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
Τύπος τζιν (τύπου κοπής):
straight
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 187 εκ. και φοράει μέγεθος 32/32
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE M25200005
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι United Colors of Benetton 4P9PUE01S
Τζιν παντελόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
39,95 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Levi's 501® LEVIS®ORIGINAL FIT 00501-3792
Τζιν παντελόνι Levi's 501® LEVIS®ORIGINAL FIT
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
Τζιν παντελόνι MM6 Maison Margiela SH2LA0042.M30039.900
Τζιν παντελόνι MM6 Maison Margiela
619,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Guess JETT M6RA0P D6811
Τζιν παντελόνι Guess JETT
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Ίσιο Ανδρικό μπλε 4IPC57B88
United Colors of Benetton Ίσιο Ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's - Тζιν παντελονι 501 Original Fit
Levi's - Тζιν παντελονι 501 Original Fit
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι HUGO HUGO 840 50554199
Τζιν παντελόνι HUGO HUGO 840
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
Karl Lagerfeld κανονικά Ανδρικά σκούρα μπλε 563838.265501
Karl Lagerfeld κανονικά Ανδρικά
148,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Medicine χρώμα: ναυτικό μπλε
Τζιν παντελόνι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Michael Kors CF4900K31X
Τζιν παντελόνι Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Diesel 1985 LARKEE L.32 00C06Q.0DBEJ
Τζιν παντελόνι Diesel 1985 LARKEE L.32
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's ίσια Ανδρικά 501® LEVIS®ORIGINAL FIT σκούρα μπλε 00501
Levi's ίσια Ανδρικά 501® LEVIS®ORIGINAL FIT
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Hugo Blue Jonah 50551900
Τζιν παντελόνι Hugo Blue Jonah
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-24%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι HUGO 50524239
Τζιν παντελόνι HUGO
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
BOSS κανονικά Ανδρικά P-Re.Maine σκούρα μπλε 50566907
BOSS κανονικά Ανδρικά P-Re.Maine
169,90 €
Guess relaxed fit Ανδρικά DAMON σκούρο μπλε M6YA82 D1473
Guess relaxed fit Ανδρικά DAMON
98,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Levi's Levi's Skateboarding A5737
Τζιν παντελόνι Levi's Levi's Skateboarding
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν παντελόνι Karl Lagerfeld Jeans A3M10136
Τζιν παντελόνι Karl Lagerfeld Jeans
99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Τζιν κανονικά ανδρικά σκούρα μπλε MW0MW42327
Tommy Hilfiger Τζιν κανονικά ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι A.P.C. jean fairfax COHTD.M09156
Τζιν παντελόνι A.P.C. jean fairfax
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
Karl Lagerfeld κανονικά Ανδρικά σκούρα μπλε 563838.265501
Karl Lagerfeld κανονικά Ανδρικά
148,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Karl Lagerfeld χρώμα: ναυτικό μπλε
Τζιν παντελόνι Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 138,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Abercrombie & Fitch KI131-5294-276
Τζιν παντελόνι Abercrombie & Fitch
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Marc O'Polo 5000007874
Τζιν παντελόνι Marc O'Polo
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans ίσια Ανδρικά σκούρο μπλε M5YA1B D6367
Guess Jeans ίσια Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 98,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Medicine χρώμα: ναυτικό μπλε
Τζιν παντελόνι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
24,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Levi's 501 F30
Τζιν παντελόνι Levi's 501
Τρέχουσα τιμή:
81,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ANGELS M5GAN2 WH4HA
ANGELS
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
Ανακάλυψε είδη Samsoe Samsoe
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE M25200005
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe M24300006
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE M25200008
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAEDDIE
Τρέχουσα τιμή:
84,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SATAYLOR M25100079
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SATAYLOR
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe M24400072
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe
Τρέχουσα τιμή:
101,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe M21400066
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe χρώμα: μπλε, M24300005
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe
Τρέχουσα τιμή:
74,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAFANAN M24100106
Τζιν παντελόνι Samsoe Samsoe SAFANAN
Τρέχουσα τιμή:
99,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €