Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: κόκκινο, LV00QF8548

-11%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 € -46%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 € -11%
Χρώμα: κόκκινο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σουτιέν Calvin Klein Underwear

Σουτιέν σε στυλ τρίγωνο από τη συλλογή Calvin Klein Underwear. Μοντέλο από λεπτό πλεκτό που ελαχιστοποιεί τους ερεθισμούς και παρέχει υψηλό επίπεδο άνεσης.
- Τα αφαιρούμενα ένθετα παρέχουν επιπλέον σκληρότητα και κάλυψη στο μπούστο.
- Οι ρυθμιζόμενοι ιμάντες εξασφαλίζουν τη βέλτιστη στήριξη του μπούστου και τη δυνατότητα οποιασδήποτε προσαρμογής στη φιγούρα ώστε να μην ερεθίζεται το δέρμα των μπράτσων.
- Ρυθμιζόμενο κλείσιμο με γάντζους.
- Η ελαστική, μη πιεστική λωρίδα στο κάτω μέρος αυξάνει τη στήριξη του μπούστου και επιτρέπει τη σωστή εφαρμογή στο σώμα.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LV00QF8548
Χρώμα
κόκκινο
Μάρκα
Calvin Klein Underwear
ID προϊόντος
9BYA-BID0NO_33X
Σύνθεση
53% Βαμβάκι, 35% Modal, 12% Ελαστάν
Κοπή
Τύπος σουτιέν:
τριγωνικό
Τύπος τιράντας:
λεπτή, μη αποσπώμενη
Μπανέλα:
Όχι
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 172 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Τεχνικά στοιχεία
Ενίσχυση:
ελαφρώς σκληρυμένο, Αφαιρούμενα ένθετα
Προτεινόμενα προϊόντα
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: κόκκινο, LV00QF8547
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι κόκκινο LV00QF8498
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν κόκκινο LV000F3837
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Calvin Klein Underwear σουτιέν κόκκινο LV00QF7315
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger - Σουτιέν
Tommy Hilfiger - Σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν BOSS TRIANGLE BLOSSOM χρώμα: κόκκινο, 50556193
Σουτιέν BOSS TRIANGLE BLOSSOM
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 61,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO σουτιέν TRIANGLE RL LACE κόκκινο 50535060
HUGO σουτιέν TRIANGLE RL LACE
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν women'secret RED XMAS LA VECINA RUBIA χρώμα: κόκκινο, 4028180
Σουτιέν women'secret RED XMAS LA VECINA RUBIA
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό σουτιέν women'secret χρώμα: κόκκινο, 5052322
Βαμβακερό σουτιέν women'secret
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO σουτιέν βαμβακερό με ελαστάν TWIN BRALETTE DESIGN κόκκινο 50545712
HUGO σουτιέν βαμβακερό με ελαστάν TWIN BRALETTE DESIGN
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger αθλητικό σουτιέν βαμβάκι με ελαστάν κόκκινο UW0UW05715
Tommy Hilfiger αθλητικό σουτιέν βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle σουτιέν δαντέλα FLEURS κόκκινο C12M80
Chantelle σουτιέν δαντέλα FLEURS
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Chantelle χρώμα: ροζ, C22OPF
Σουτιέν Chantelle
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Guess CARRIE χρώμα: κόκκινο, O1GC15 KBBU1
Σουτιέν Guess CARRIE
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 46,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Guess χρώμα: κόκκινο,
Σουτιέν Guess
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger τριγωνικό σουτιέν με μοντάλ κόκκινο UW0UW06496
Tommy Hilfiger τριγωνικό σουτιέν με μοντάλ
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Scandale χρώμα: κόκκινο, BBC003
Σουτιέν Scandale
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 80,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle σουτιέν δαντέλα κόκκινο C22OM5
Chantelle σουτιέν δαντέλα
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σουτιέν Scandale χρώμα: κόκκινο, BBC005
Σουτιέν Scandale
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 91,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Emporio Armani Underwear χρώμα: κόκκινο, EW000442 AF15345
Σουτιέν Emporio Armani Underwear
Τρέχουσα τιμή:
29,49 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Chantelle χρώμα: κόκκινο
Σουτιέν Chantelle
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν women'secret χρώμα: κόκκινο, 7913062.7913063
Σουτιέν women'secret
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 33,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
DKNY σουτιέν κόκκινο DK7934
DKNY σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 60,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Chantelle χρώμα: κόκκινο, C11YNA
Σουτιέν Chantelle
Τρέχουσα τιμή:
65,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
women'secret τριγωνικό σουτιέν κόκκινο 7913106
women'secret τριγωνικό σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν women'secret RED XMAS LA VECINA RUBIA χρώμα: κόκκινο, 4028181
Σουτιέν women'secret RED XMAS LA VECINA RUBIA
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Moschino Underwear χρώμα: μαύρο, 241V6A14024406
Σουτιέν Moschino Underwear
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σουτιέν United Colors of Benetton χρώμα: μπεζ, 3LEG1R025
Σουτιέν United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Versace χρώμα: κόκκινο
Σουτιέν Versace
Τρέχουσα τιμή:
65,90 €
Αρχική τιμή: 73,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Underwear
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν κόκκινο LV000F3837
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Calvin Klein Underwear σουτιέν κόκκινο LV00QF7315
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι κόκκινο LV00QF8498
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: κόκκινο, LV00QF8547
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: μαύρο, LV00QF8507
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
37,90 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,90 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: κίτρινο
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: γκρι, LV00QF8018
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
21,45 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: άσπρο, LV00QF8369
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-24%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν με βαμβάκι ροζ LV00QF8493
Calvin Klein Underwear σουτιέν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Τριγωνικό σουτιέν λευκό LV00QF8703
Calvin Klein Underwear Τριγωνικό σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
26,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι γκρί LV00QF8498
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Σουτιέν μαύρο LV00QF8394
Calvin Klein Underwear Σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ, LV00QF8248
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν χωρίς ραφές μαύρο LV00QF8413
Calvin Klein Underwear σουτιέν χωρίς ραφές
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear bralette με βαμβάκι τιρκουάζ LV00QF8500
Calvin Klein Underwear bralette με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 32,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν πορτοκαλί LV00QF8703
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν μπεζ LV00QF7315
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με μοντάλ μαύρο LV00QF8730
Calvin Klein Underwear τριγωνικό σουτιέν με μοντάλ
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ, LV00QF8018
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
21,45 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν δαντέλα μπεζ LV00QF8630
Calvin Klein Underwear σουτιέν δαντέλα
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: ροζ
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 45,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: τιρκουάζ, LV00QF8359
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν plunge με βαμβάκι ροζ LV00QF8502
Calvin Klein Underwear σουτιέν plunge με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 47,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουτιέν Calvin Klein Underwear χρώμα: μαύρο, LV00QF8034
Σουτιέν Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν μαύρο LV00QF8751
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν μαύρο LV00QF8315
Calvin Klein Underwear σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear - Σουτιέν
Calvin Klein Underwear - Σουτιέν
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear σουτιέν με βαμβάκι γκρί LV00QF8669
Calvin Klein Underwear σουτιέν με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €