- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ο ενισχυμένος πάτος φτέρνας με μαλακή επένδυση προστατεύει τη φτέρνα από την τριβή.
- Τα επίπεδα κορδόνια εξαλείφουν τα σημεία πίεσης στην καμάρα του ποδιού, εξασφαλίζοντας καλή εφαρμογή και άνεση.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 24 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 39 1/3.

Sneakers adidas Originals Stan Smith
χρώμα: άσπρο, JH9712
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
85.99 €
Αρχική τιμή: 109.90 € -21%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90.99 € -5%
Επιλογή μεγέθους
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ AD
Σε αγορές από 89€ και με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρεςΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνSneakers adidas Originals Stan Smith
Sneakers από τη συλλογή adidas Originals κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα.
- Κωδικός κατασκευαστή
- JH9712
- Χρώμα
- λευκό
- Μάρκα
- adidas Originals
- ID προϊόντος
- PPYA-OBM0OF_00X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα