- Στρογγυλή, ενισχυμένη μύτη.
- Ένα πολύ σκληρυμένο τακούνι σταθεροποιεί τη φτέρνα και κρατά το πόδι μέσα στο παπούτσι έτσι ώστε να μην γλιστράει έξω κατά την κίνηση.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Το υφασμάτινο εσωτερικό είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει τη διατήρηση των παπουτσιών καθαρά.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 23,5 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 38.

Δερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
χρώμα: άσπρο, JH9710
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
80.99 €
Αρχική τιμή: 109.90 € -26%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85.99 € -5%
Επιλογή μεγέθους
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ AD
Σε αγορές από 89€ και με τον κωδικό AD έχεις 5% έκπτωση.
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρεςΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔερμάτινα sneakers adidas Originals Stan Smith
Sneakers από τη συλλογή adidas Originals κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Μη πορώδες επάνω μέρος, καθαρίζεται εύκολα με ένα υγρό πανί.
- Κωδικός κατασκευαστή
- JH9710
- Χρώμα
- λευκό
- Μάρκα
- adidas Originals
- ID προϊόντος
- PPYA-OBM0OE_00X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα