Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

United Colors of Benetton

Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: μαύρο, 2L4HDW02W

-50%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
59,00 €
Αρχική τιμή: 118,90 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 € -50%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σακάκι United Colors of Benetton

Σακάκι από τη συλλογή United Colors of Benetton κατασκευασμένο απόλεπτό, ελαφρώς ελαστικό ύφασμα. Ο πολυεστέρας εγγυάται μεγαλύτερη αντοχή στο τσαλάκωμα.
Προσοχή: Ο Ιταλικός οδηγός μεγεθών της μάρκας έχει μετατραπεί στον Ευρωπαϊκό οδηγό μεγεθών στο Answear.gr. H διάσταση του προϊόντος το οποίο παραγγέλνετε ενδέχεται να διαφέρει από τις διαστάσεις οι οποίες αναγράφονται στην ετικέτα του προϊόντος (π.χ παραγγέλνοντας το 34 EU από το Answear.gr θα λάβετε προϊόν με ετικέτα 38 ΙΤ).

- Απλό κόψιμο.
- Μακρύ μανίκι.
- Μαξιλαράκια ραμμένα στους ώμους.
- Κλασικά πέτα.
- Μοντέλο με επένδυση.
- Το βολικό κούμπωμα με κουμπιά διευκολύνει την τοποθέτηση και το βγάλσιμο.
- Μοντέλο με τσέπες, διακοσμημένες με γλώσσες.
- Μήκος μανικιού: 61,5 cm.
- Μήκος: 70 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 46 cm.
- Πλάτος ώμων: 35 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 36.
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
μονή σειρά κουμπιών
Φόδρα
ολόσωμη
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
2L4HDW02W
Χρώμα κατασκευαστή
700
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
United Colors of Benetton
ID προϊόντος
9BYA-KZD039_99X
Σύνθεση
Κύριο υλικό: 68% Πολυεστέρας, 28% Βισκόζη, 4% Ελαστάν
Φόδρα: 55% Πολυεστέρας, 45% Βισκόζη
Κοπή
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 175 εκ. και φοράει μέγεθος 36
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη στις ετικέτες ενδέχεται να διαφέρουν από αυτά που παραγγείλατε λόγω του συντελεστή μετατροπής που χρησιμοποιείται – τα αρχικά μεγέθη των ειδών αυτής της μάρκας είναι τα μεγέθη του κατασκευαστή. Για να είστε σίγουροι, ανατρέξτε στον πίνακα μεγεθών.

Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: μαύρο, 2R4CDW02W
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: γκρι, 2962DW00H
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
59,00 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη μαύρο 27CKDW03K
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 128,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο με βισκόζη μαύρο 2962DW02W
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 138,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW03J
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη μαύρο
Answear.LAB μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη
189,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Samsoe Samsoe Saliza χρώμα: μαύρο, F24300007
Σακάκι Samsoe Samsoe Saliza
Τρέχουσα τιμή:
144,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-47%
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Twinset χρώμα: μαύρο
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Twinset
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 379,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Σακάκι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Guess JEMMA χρώμα: μαύρο, W5BN83 WH9B0
Σακάκι Guess JEMMA
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Trussardi μονόπετο σακάκι γυναικείο μαύρο Q960A000426N
Trussardi μονόπετο σακάκι γυναικείο
269,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Marciano by Guess THEA χρώμα: μαύρο, 5BGN09 7397A
Σακάκι Marciano by Guess THEA
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Pinko χρώμα: μαύρο, 106404 A35I
Σακάκι Pinko
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 494,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 319,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Filippa K χρώμα: μαύρο, 31533
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Filippa K
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 539,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Artigli χρώμα: μαύρο, ACGI000415
Σακάκι Artigli
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
Medicine σακάκι γυναικείο με βισκόζη μαύρο
Medicine σακάκι γυναικείο με βισκόζη
65,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Dkny χρώμα: μαύρο, D2G4A213
Σακάκι Dkny
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld γυναικείο σακάκι μαύρο B2W14045
Karl Lagerfeld γυναικείο σακάκι
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 419,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Silvian Heach QUILES χρώμα: μαύρο, GPA25304GC
Σακάκι Silvian Heach QUILES
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Σακάκι Marciano by Guess ARIANA χρώμα: μαύρο, 5YGN15 7341A
Σακάκι Marciano by Guess ARIANA
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Patrizia Pepe χρώμα: μαύρο, 8S0571 A498
Σακάκι Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 509,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Marella χρώμα: μαύρο
Σακάκι Marella
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Herskind Indiana χρώμα: μαύρο, 5554190
Σακάκι Herskind Indiana
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 498,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Marciano by Guess GLADYS χρώμα: μαύρο, 5BGN04 7389A
Σακάκι Marciano by Guess GLADYS
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο σακάκι Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 200911071
Μάλλινο σακάκι Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
359,90 €
Αρχική τιμή: 478,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι Sisley χρώμα: μαύρο, 22V3LW038
Σακάκι Sisley
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 158,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 94,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Victoria Beckham χρώμα: μαύρο, 1225WJK006168B
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού Victoria Beckham
Τρέχουσα τιμή:
524,00 €
Αρχική τιμή: 1049,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 1049,90 €
Ανακάλυψε είδη United Colors of Benetton
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: γκρι, 2962DW00H
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
59,00 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: μαύρο, 2R4CDW02W
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη μαύρο 27CKDW03K
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 128,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με λινό μαύρο 2K9FDW03Q
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με λινό
138,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο με βισκόζη μαύρο 2962DW02W
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 138,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μαύρο 2AGHDW03J
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό ροζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 128,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού United Colors of Benetton χρώμα: μπεζ, 2YVXDW03A
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό πράσινο 2AGHDW03J
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό ροζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton Μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο γυναικείο σακάκι με βισκόζη γκρί 27CKDW03K
United Colors of Benetton μονόπετο γυναικείο σακάκι με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μπεζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton Μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 2X8MDW02H
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
64,00 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 128,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο βαμβακερό μπλε 1TWSD605I
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι Γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν με κορδόνι United Colors of Benetton χρώμα: πράσινο, 2Q5GDW03I
Μπουφάν με κορδόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό λευκό 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σακάκι United Colors of Benetton χρώμα: γκρι, 2X8MDW02H
Σακάκι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό μπεζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού United Colors of Benetton χρώμα: πράσινο, 2YVXDW03A
Μπλέιζερ με μίγμα μαλλιού United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με λινό μπεζ 2V6GDW03O
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 198,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό σκούρο μπλε 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 108,90 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σταυρωτό σακάκι γυναικείο με βισκόζη μπεζ 26Q2DW03L
United Colors of Benetton Σταυρωτό σακάκι γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 138,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 124,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Σταυρωτό σακάκι Γυναικείο με βισκόζη καφέ 26Q2DW03L
United Colors of Benetton Σταυρωτό σακάκι Γυναικείο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 138,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό ροζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 116,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό ροζ 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό λευκό 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν με κορδόνι United Colors of Benetton χρώμα: μοβ, 2Q5GDW03I
Μπουφάν με κορδόνι United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
59,00 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό πράσινο 2AGHDW00R
United Colors of Benetton μονόπετο σακάκι γυναικείο λινό
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 115,90 €