Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Daniel Wellington

Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Bondiχρώμα: άσπρο

-13%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 € -13%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 € -13%
Χρώμα: λευκό
ONE SIZE
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Bondi

Ρολόι από τη συλλογή Daniel Wellington. Μοντέλο με κυκλικό κατράν και δερμάτινο λουράκι.
- Σχήμα θήκης: στρογγυλό.
- Στεγανότητα: WR. 30M (3ATM) - ανθεκτικό στις πιτσιλιές.
- Υλικό ζώνης: φυσικό δέρμα.
- Γυαλί: ορυκτό (σκληρυμένο, πολύ ανθεκτικό στη θραύση, σκληρό στο ξύσιμο)
- Μηχανισμός: χαλαζία, με μπαταρία.
- Πλάτος θήκης: 28 mm.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
DW00100249
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Daniel Wellington
Κατασκευαστής

CLA Distribution, s.r.o.
Daniel Wellington AB Åkaregatan 8 754 54 Uppsala Sweden
+4618-130 502
retailorder@danielwellington.com

ID προϊόντος
99KK-AKD58C_00X
Σύνθεση
Φυσικό δέρμα, Χάλυβας, Ορυκτό γυαλί
Προτεινόμενα προϊόντα
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Bondi
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Furla HERITAGE χρώμα: άσπρο, WW00058010L5
Ρολόι Furla HERITAGE
199,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Swarovski DEXTERA χρώμα: άσπρο, 5711710
Ρολόι Swarovski DEXTERA
429,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Furla ρολόι γυναικείο WW00031017L3
Furla ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Ted Baker χρώμα: άσπρο
Ρολόι Ted Baker
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
Guess ρολόι γυναικείο GW0998L1
Guess ρολόι γυναικείο
139,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Swarovski DEXTERA χρώμα: άσπρο, 5730208
Ρολόι Swarovski DEXTERA
329,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Swarovski - Ρολόι CRYSTALLINE DELIGHT
Swarovski - Ρολόι CRYSTALLINE DELIGHT
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Michael Kors ρολόι γυναικείο Maude MK7586
Michael Kors ρολόι γυναικείο Maude
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 161,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Swarovski - Ρολόι 5580541
Swarovski - Ρολόι 5580541
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Swarovski MATRIX χρώμα: άσπρο, 5677484
Ρολόι Swarovski MATRIX
379,90 €
Tous ρολόι γυναικείο 3000148900
Tous ρολόι γυναικείο
179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Rouge χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Rouge
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 170,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Karl Lagerfeld χρώμα: χρυσαφί, R0553104507
Ρολόι Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: ασημί, DW00100858
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite Lumine 28 5-Link χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Petite Lumine 28 5-Link
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein ρολόι γυναικείο 25100147
Calvin Klein ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
161,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί, DW00100720
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Trussardi METROPOLITAN χρώμα: χρυσαφί, R2453157508
Ρολόι Trussardi METROPOLITAN
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Skagen - Ρολόι SKW2150
Skagen - Ρολόι SKW2150
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 143,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο DW00100905
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Tous χρώμα: χρυσαφί, 3000144300
Ρολόι Tous
Τρέχουσα τιμή:
278,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Tous χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Tous
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ted Baker ρολόι γυναικείο BKPPHF208
Ted Baker ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 179,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Michael Kors GRAMERCY χρώμα: χρυσαφί, MK7527
Ρολόι Michael Kors GRAMERCY
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 260,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Diesel D-Era χρώμα: ασημί, DZ5613
Ρολόι Diesel D-Era
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fossil ρολόι γυναικείο Harlow ES5483
Fossil ρολόι γυναικείο Harlow
Τρέχουσα τιμή:
197,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Sterling χρώμα: ασημί
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Sterling
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι PLEIN SPORT χρώμα: μαύρο, PSJEA0224
Ρολόι PLEIN SPORT
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
Ανακάλυψε είδη Daniel Wellington
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Bondi χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Bondi
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: ασημί, DW00100858
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 St Mawes χρώμα: καφέ
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 St Mawes
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Iconic Link 28 χρώμα: χρυσαφί, DW00100214
Ρολόι Daniel Wellington Iconic Link 28
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί, DW00100865
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο DW00100923
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο DW00100931
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 206,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί, DW00100656
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Evergold χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Evergold
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28 χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Iconic Link Unitone 28
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Quadro 20X26 Pressed Rouge
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite Lumine 28 5-Link χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Petite Lumine 28 5-Link
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Lumine 5-Link χρώμα: ασημί
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Lumine 5-Link
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 215,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: μαύρο, DW00100693
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Quadro χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Quadro
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Ashfield χρώμα: μαύρο
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Ashfield
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί, DW00100856
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι Γυναικείο DW00100930
Daniel Wellington ρολόι Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Melrose Amber χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Melrose Amber
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Pressed χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Pressed
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 143,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Melrose χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Melrose
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: ροζ
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Bound 9-Link Gold χρώμα: χρυσαφί, DW00100703
Ρολόι Daniel Wellington Bound 9-Link Gold
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Evergold χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Petite 28 Evergold
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο DW00100927
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο DW00100925
Daniel Wellington ρολόι γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 188,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί, DW00100804
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington
Τρέχουσα τιμή:
188,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Mini Melrose Blush χρώμα: χρυσαφί
Ρολόι Daniel Wellington Quadro Mini Melrose Blush
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Ashfield χρώμα: ασημί
Ρολόι Daniel Wellington Petite 32 Ashfield
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €