Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Hollister Co.
5.0

Φούστα και φόρεμα Hollister Co. χρώμα: μαύρο, KI343-4111

-50%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 35,99 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 € -50%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Φούστα και φόρεμα Hollister Co.

Φούστα και φόρεμα από τη συλλογή Hollister Co. Μοντέλο από λείο πλεκτό. Ελστικό ύφασμα που προσαρμόζεται στη σιλουέτα.
- Προσαρμοσμένο κόψιμο που τονίζει τη σιλουέτα.
- Το ενσωματωμένο εσωτερικό σορτσάκι, κατασκευασμένο από ελαστικό πλεκτό ύφασμα, αυξάνει τη λειτουργικότητα και σας επιτρέπει να κινείστε χωρίς περιορισμούς.
- Κλείσιμο με φερμουάρ, κουμπί και γάντζους.
- Μια ελαστική λωρίδα στη μέση αποτρέπει την ολίσθηση κατά την κίνηση.
- Δύο τσέπες στο πλάι.
- Λεπτό, ελαστικό πλεκτό.
- Μήκος: 32 cm.
- Πλάτος μέσης: 38 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με κουμπιά, με φερμουάρ
Ελαστικότητα
ελαστικό
Μήκος ρούχου
μίνι
Φόδρα
συνθετική
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
KI343.4111.900
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Hollister Co.
Κατασκευαστής

AFH Poland SP. O.O.
Abercrombie & Fitch Corporate Office
6301 Fitch Path
New Albany, OH 43054
abercrombie@abercrombie.com, Hollisterco@hollisterco.com

ID προϊόντος
9BYH-SDD0SR_99X
Σύνθεση
Πρόσθετη επένδυση: 100% Πολυεστέρας
Κύριο υλικό: 64% Πολυεστέρας, 34% Βισκόζη, 2% Σπαντέξ
Φόδρα: 88% Πολυεστέρας, 12% Σπαντέξ
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
Γραμμή:
pencil
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 177 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Hollister Co. χρώμα: μαύρο, KI343-5219-900
Φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητική φούστα Columbia Leslie Falls χρώμα: μαύρο, 2140391
Αθλητική φούστα Columbia Leslie Falls
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Calvin Klein χρώμα: μαύρο, LV044D632G
Φούστα Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB ασύμμετρη φούστα μαύρη με δαντελένιες λεπτομέρειες
Answear.LAB ασύμμετρη φούστα
74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Φούστα από μείγμα μαλλιού Samsoe Samsoe SAMAJ χρώμα: μαύρο, F24300101
Φούστα από μείγμα μαλλιού Samsoe Samsoe SAMAJ
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Muuv. φούστα με σκίσιμο από βαμβάκι με ελαστάν NANTES μαύρο απλό
Muuv. φούστα με σκίσιμο από βαμβάκι με ελαστάν NANTES
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO Blue κλος φούστα με βαμβάκι Nalham_B μαύρη απλή 50564389
HUGO Blue κλος φούστα με βαμβάκι Nalham_B
59,90 €
-24%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Fracomina χρώμα: μαύρο, FR26SG4012K41601
Φούστα Fracomina
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Answear.LAB φούστα με βισκόζη μαύρη μελανζέ
Answear.LAB φούστα με βισκόζη
56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, LV044D622G
Φούστα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Sandro Ferrone χρώμα: μαύρο, S18XBERAKO
Φούστα Sandro Ferrone
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo φούστα από βισκόζη μαύρη απλή 5000009532
Marc O'Polo φούστα από βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 79,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη φούστα 2NDDAY χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη φούστα 2NDDAY
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-26%
Rick Owens Lilies ασύμμετρη φούστα με βισκόζη μαύρη απλή LI01F7320.JVS
Rick Owens Lilies ασύμμετρη φούστα με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 449,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 449,90 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Weekend Max Mara CURVATO χρώμα: μαύρο, 2615101051600
Φούστα Weekend Max Mara CURVATO
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fila πλισέ φούστα FERRAGLIA μαύρη απλή FAW1311
Fila πλισέ φούστα FERRAGLIA
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joseph Ribkoff φούστα μαύρη απλή 163083CO
Joseph Ribkoff φούστα
139,90 €
Twinset κλος φούστα μαύρη απλή 262AP2204
Twinset κλος φούστα
162,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Max&Co. φούστα δερμάτινη MCLTEQUILA μαύρη 2618401012200
Max&Co. φούστα δερμάτινη MCLTEQUILA
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 509,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 339,90 €
-52%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine φούστα με σκίσιμο με βισκόζη μαύρη φλοράλ
Medicine φούστα με σκίσιμο με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,90 €
Planet Friendly
Παντελονόφουστα με προσθήκη μαλλιού Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, B1W12029
Παντελονόφουστα με προσθήκη μαλλιού Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 248,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Morgan κλος φούστα βαμβακερή JOPITY μαύρη απλή JOPITY
Morgan κλος φούστα βαμβακερή JOPITY
76,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητική φούστα adidas Performance Train Essentails χρώμα: μαύρο, JP1157
Αθλητική φούστα adidas Performance Train Essentails
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Φούστα Guess MILENA χρώμα: μαύρο, W6RD58 KAQL2
Φούστα Guess MILENA
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Φούστα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 60,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld φούστα μαύρη απλή B2W12015
Karl Lagerfeld φούστα
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη φούστα IRO χρώμα: μαύρο, WP31CASSILDE
Δερμάτινη φούστα IRO
Τρέχουσα τιμή:
449,90 €
Αρχική τιμή: 969,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 484,00 €
Lauren Ralph Lauren φούστα pencil με βισκόζη μαύρη απλή 200P14024
Lauren Ralph Lauren φούστα pencil με βισκόζη
219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Herve Leger Valentina χρώμα: μαύρο, RMJ3518812
Φούστα Herve Leger Valentina
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη φούστα Undress Code Coco Skirt χρώμα: μαύρο, 762
Μάλλινη φούστα Undress Code Coco Skirt
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
Ανακάλυψε είδη Hollister Co.
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Hollister Co. χρώμα: μαύρο, KI343-5219-900
Φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν φούστα Hollister Co. χρώμα: μπλε, KI343-5100
Τζιν φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν φούστα Hollister Co.
Τζιν φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
28,49 €
Αρχική τιμή: 56,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τζιν φούστα Hollister Co. χρώμα: μπλε, KI343-5167
Τζιν φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Λινή φούστα Hollister Co. χρώμα: μπλε, KI343-5027
Λινή φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή φούστα Hollister Co. χρώμα: μπλε, KI343-5026
Βαμβακερή φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Λινή φούστα Hollister Co. χρώμα: μπεζ, KI343-5027
Λινή φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 33,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούστα Hollister Co. χρώμα: μπεζ, KI343-4091
Φούστα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
20,49 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €