Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Calvin Klein Jeans
5.0

Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B270G

-21%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 90,90 € -43%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 € -21%
Χρώμα: μαύρο
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: γκρι, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μπλε, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B270G
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μπλούζα Calvin Klein Jeans

Μπλούζα με κουκούλα από τη συλλογή Calvin Klein Jeans κατασκευασμένο από λεπτό, ελαστικό πλεκτό. Μοντέλο από εξαιρετικά άνετο υλικό με υψηλή περιεκτικότητα σε βαμβάκι.
- Το προϊόν περιέχει υλικά από ανακυκλωμένες ίνες.
- Χαλαρό κόψιμο για πλήρη ελευθερία κινήσεων.
- Χαμηλή γραμμή ώμου.
- Η κουκούλα με κορδόνι παρέχει επιπλέον ζεστασιά και κάλυψη όταν τη χρειάζεστε.
- Τα μανίκια και η κάτω άκρη τελειώνουν με ελαστικό.
- Δύο τσέπες στο πλάι.
- Το βολικό κλείσιμο με φερμουάρ διευκολύνει την τοποθέτηση και την αφαίρεση.
- Μήκος: 57 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 52 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με φερμουάρ
Κουκούλα
ενσωματωμένη
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LV047B270G
Χρώμα κατασκευαστή
UB1
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Calvin Klein Jeans
ID προϊόντος
PPYA-BLD0PN_99X
Σύνθεση
Κύριο υλικό: 86% Βαμβάκι, 14% Ανακυκλωμένος πολυεστέρας
Φόδρα κουκούλας: 86% Βαμβάκι, 14% Ανακυκλωμένος πολυεστέρας
Πλέξη Λαστιχο: 97% Βαμβάκι, 3% Ελαστάν
Κοπή
Λαιμόκοψη:
ενσωματωμένο στην κουκούλα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 180 εκ. και φοράει μέγεθος S
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή μαύρη LV047F208G
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητική μπλούζα adidas Performance Entrada26 γυναικεία, χρώμα: μαύρο, JZ6597
Αθλητική μπλούζα adidas Performance Entrada26
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Guess ANNIE χρώμα: μαύρο, V6RQ17 KD822
Μπλούζα Guess ANNIE
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βελούδινη μπλούζα Juicy Couture χρώμα: μαύρο, με κουκούλα
Βελούδινη μπλούζα Juicy Couture
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Μπλούζα με κουμπιά γυναικεία SILVY μαύρο V6GQ15 K3093
Guess Μπλούζα με κουμπιά γυναικεία SILVY
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
Μπλούζα Dkny χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, DP6J9678
Μπλούζα Dkny
85,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Hugo Blue Dateam_B χρώμα: μαύρο, 50554058
Μπλούζα Hugo Blue Dateam_B
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Puma μπλούζα με κουμπιά γυναικεία Always on μαύρη 629796
Puma μπλούζα με κουμπιά γυναικεία Always on
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 67,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
The North Face μπλούζα Γυναικεία CEDAR μαύρη NF0A8D2PJK31
The North Face μπλούζα Γυναικεία CEDAR
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Guess χρώμα: μαύρο
Μπλούζα Guess
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 84,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Guess OCTAVIA χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, V5BQ15 KCX22
Μπλούζα Guess OCTAVIA
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Patrizia Pepe χρώμα: μαύρο, 2M4508 A664
Μπλούζα Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 274,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα DKNY με κουκούλα
Μπλούζα DKNY
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 82,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Kenzo χρώμα: μαύρο, FF62BL5524ID
Μπλούζα Kenzo
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, B1W20062
Μπλούζα Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία βαμβακεία HABI μαύρη V6GQ16 K3153
Guess Μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία βαμβακεία HABI
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Dickies χρώμα: μαύρο,
Μπλούζα Dickies
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
MICHAEL Michael Kors μπλούζα με κουμπιά γυναικεία μαύρη MR651X2K8N
MICHAEL Michael Kors μπλούζα με κουμπιά γυναικεία
169,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα HUGO χρώμα: μαύρο, 50536920
Μπλούζα HUGO
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Lacoste χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, SF8641
Μπλούζα Lacoste
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία μαύρη KD5455
adidas Originals μπλούζα με κουμπιά Γυναικεία
79,99 €
Helly Hansen μπλούζα με κουμπιά γυναικεία DAYBREAKER FLEECE μαύρη 48288
Helly Hansen μπλούζα με κουμπιά γυναικεία DAYBREAKER FLEECE
83,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Pinko χρώμα: μαύρο, 106347 A34N
Μπλούζα Pinko
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα adidas Tiro χρώμα: μαύρο, JG4104
Μπλούζα adidas Tiro
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Hollister Co. χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, KI344-4400
Μπλούζα Hollister Co.
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φούτερ προπόνησης adidas Performance χρώμα: μαύρο, KB7843
Φούτερ προπόνησης adidas Performance
59,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητική μπλούζα Columbia Fast Trek Ii NHL Pittsburgh Penguins Fast Trek Ii γυναικεία, χρώμα: μαύρο  H-MVPSP15WBP-QL 1465351
Αθλητική μπλούζα Columbia Fast Trek Ii NHL Pittsburgh Penguins Fast Trek Ii
63,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess μπλούζα με κουκούλα Γυναικεία JUNIE μαύρη O6GQ01 KCQP2
Guess μπλούζα με κουκούλα Γυναικεία JUNIE
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Jeans
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή μαύρη LV047F208G
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή καφέ LV047G252G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
99,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή μπεζ LV047F205G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή μπεζ LV047F208G
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μπορντό, LV047C524G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μπλε, LV047C524G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Μπλούζα γυναικεία βαμβακερή μωβ LV047F208G
Calvin Klein Jeans Μπλούζα γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: γκρι, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή μπεζ LV047G252G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μαύρο, με κουκούλα, LV047B237G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία βαμβακερή μωβ LV047F205G
Calvin Klein Jeans Μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
63,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα γυναικεία γκρί LV047F236G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή γκρί LV047C216G
Calvin Klein Jeans μπλούζα με κουκούλα και κουμπιά γυναικεία βαμβακερή
109,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή γκρί LV047F208G
Calvin Klein Jeans Μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μπλε, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: μοβ, με κουκούλα, LV047B270G
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Μπλούζα Γυναικεία με βαμβάκι μπορντό LV047B234G
Calvin Klein Jeans Μπλούζα Γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπλούζα Calvin Klein Jeans χρώμα: ροζ, με κουκούλα, J20J225358
Μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή πράσινη LV047F818G
Calvin Klein Jeans μπλούζα Γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μπλούζα Calvin Klein Jeans γυναικεία, χρώμα: μαύρο, με κουκούλα
Βαμβακερή μπλούζα Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans μπλούζα γυναικεία βαμβακερή μπεζ LV047G230G
Calvin Klein Jeans μπλούζα γυναικεία βαμβακερή
99,90 €