Μετάβαση στο περιεχόμενο
15 YEARS OF ANSWEAR ΜΕ ΕΩΣ -40%* ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο βελούρ LILLE σκούρο μπλε ψηλή G6BB02 W4299

199,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε

Σκούρο μπλε υφασμάτινο παντελόνι Marciano by Guess από τη συλλογή LILLE

Το υφασμάτινο παντελόνι Marciano by Guess από τη συλλογή LILLE αποτελεί μια εκλεπτυσμένη πρόταση για γυναίκες που αναζητούν ένα διαχρονικό βασικό κομμάτι για κομψά σύνολα. Ξεχωρίζει για την πολυτελή βελουτέ υφή του σε βαθιά σκούρα μπλε απόχρωση και το προσεγμένο τελείωμα με τσάκιση, που βοηθά το ύφασμα να στρώνει άψογα στη σιλουέτα κατά τις επίσημες εξόδους και τις συναντήσεις.

Γιατί ξεχωρίζει το γυναικείο παντελόνι regular fit της Marciano by Guess;

  • Κλασική υφασμάτινη γραμμή – μια δοκιμασμένη επιλογή για επίσημα σύνολα
  • Γραμμή regular fit – η άνετη εφαρμογή προσφέρει πλήρη ελευθερία κινήσεων
  • Ψηλόμεσο σχέδιο – η ψηλή μέση τονίζει διακριτικά τη γυναικεία σιλουέτα
  • Μπατζάκια με τσάκιση – το κομψό τελείωμα μακραίνει οπτικά τα πόδια
  • Βελούδο ευχάριστο στην αφή – η απαλή υφή του υφάσματος χαρίζει φινέτσα στο σύνολο
  • Μη ελαστικό ύφασμα – η σταθερή πλέξη βοηθά στη διατήρηση της αρχικής γραμμής
  • Πρακτικό κλείσιμο – φερμουάρ με κουμπί και κόπιτσα διευκολύνουν το γρήγορο ντύσιμο
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με φερμουάρ, με κουμπί, με κόπιτσα
Ελαστικότητα
μη ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
G6BB02.W4299
Χρώμα κατασκευαστή
F7TW
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Marciano by Guess
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
97% Πολυεστέρας, 3% Ελαστάν
Κοπή
Κατάσταση:
υψηλή
Τύπος μπατζακιών:
με τσάκιση
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
36
Πλάτος στη μέση:
36 cm
Ύψος μέσης:
28 cm
Πλάτος στους γοφούς:
47 cm
Εξωτερικό μήκος ποδιού με ζώνη:
111 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 177 εκ. και φοράει μέγεθος 36
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess ELIDA χρώμα: ναυτικό μπλε, 6RGB08 7435A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess ELIDA
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο SIENNA σκούρο μπλε ψηλή G6BB13 W5118
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο SIENNA
179,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess STELLA χρώμα: ναυτικό μπλε, 5RGB11 7169A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess STELLA
209,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Γυναικεία με lyocell KATIE σκούρο μπλε ψηλή G6GA09 D1123
Marciano by Guess
Παντελόνι Γυναικεία με lyocell KATIE
199,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Παντελόνι γυναικείο REGINE σκούρο μπλε ψηλή W6RB65 WL842
Guess
Παντελόνι γυναικείο REGINE
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lacoste Παντελόνι γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού σκούρο μπλε ψηλή HF0030
Lacoste
Παντελόνι γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
209,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Παντελόνι Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW43875
Tommy Hilfiger
Παντελόνι Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 149,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Twinset Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Twinset χρώμα: ναυτικό μπλε, 252TT212A
Twinset
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Twinset
249,90 €
-70%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lovechild Παντελόνι Lovechild χρώμα: ναυτικό μπλε
Lovechild
Παντελόνι Lovechild
Τρέχουσα τιμή:
80,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sandro Ferrone Παντελόνι Sandro Ferrone χρώμα: ναυτικό μπλε, SFS18XBDALTEA
Sandro Ferrone
Παντελόνι Sandro Ferrone
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
rag & bone Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Rag & Bone χρώμα: ναυτικό μπλε, RA1H25F7MCN
rag & bone
Παντελόνι με προσθήκη μαλλιού Rag & Bone
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 519,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-11%
Tommy Hilfiger Παντελόνι ίσιο γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε ψηλή WW0WW50135
Tommy Hilfiger
Παντελόνι ίσιο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Twinset Παντελόνι Twinset χρώμα: ναυτικό μπλε, 261TP2144
Twinset
Παντελόνι Twinset
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 218,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
PS Paul Smith Παντελόνι PS Paul Smith χρώμα: ναυτικό μπλε, W2R.319T.M30368 W2R.319T.M30368
PS Paul Smith
Παντελόνι PS Paul Smith
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο από lyocell σκούρο μπλε ψηλή 40K9DF0C5
United Colors of Benetton
Παντελόνι γυναικείο από lyocell
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-39%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine Παντελόνι Medicine χρώμα: ναυτικό μπλε
Medicine
Παντελόνι Medicine
Τρέχουσα τιμή:
22,90 €
Αρχική τιμή: 37,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
G-Star Παντελόνι G-Star χρώμα: ναυτικό μπλε, D25315-D722
G-Star
Παντελόνι G-Star
159,90 €
Pinko Παντελόνι κανονικό γυναικείο με βισκόζη σκούρο μπλε ψηλή 107667 A3M0
Pinko
Παντελόνι κανονικό γυναικείο με βισκόζη
579,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
OUI Παντελόνι OUI χρώμα: ναυτικό μπλε, 91737
OUI
Παντελόνι OUI
129,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Παντελόνι γυναικείο με πρόσμιξη μεταξιού σκούρο μπλε ψηλή 211B23851
Polo Ralph Lauren
Παντελόνι γυναικείο με πρόσμιξη μεταξιού
379,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
MM by Max Mara Παντελόνι MM by Max Mara by MaxMara ORTENSIA χρώμα: ναυτικό μπλε, 2616781047600
MM by Max Mara
Παντελόνι MM by Max Mara by MaxMara ORTENSIA
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη σκούρο μπλε ψηλή 5000012929
Marc O'Polo
Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη
109,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι ζιπ κιλότ γυναικείο με βαμβάκι σκούρο μπλε ψηλή 4KOWDF09M
United Colors of Benetton
Παντελόνι ζιπ κιλότ γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Forte Forte Παντελόνι Γυναικείο μετάξι σκούρο μπλε
Forte Forte
Παντελόνι Γυναικείο μετάξι
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 579,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Παντελόνι γυναικείο από βισκόζη σκούρο μπλε ψηλή 49NPDF0CT
United Colors of Benetton
Παντελόνι γυναικείο από βισκόζη
79,99 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Orange Παντελόνι palazzo γυναικείο C_Talotte σκούρο μπλε ψηλή 50569090
BOSS Orange
Παντελόνι palazzo γυναικείο C_Talotte
179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Weekend Max Mara Μεταξωτό παντελόνι Weekend Max Mara OTTICO χρώμα: ναυτικό μπλε, 2615131011600
Weekend Max Mara
Μεταξωτό παντελόνι Weekend Max Mara OTTICO
Τρέχουσα τιμή:
209,90 €
Αρχική τιμή: 334,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Παντελόνι palazzo γυναικείο Tiana20 σκούρο μπλε ψηλή 50569066
BOSS
Παντελόνι palazzo γυναικείο Tiana20
228,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley Παντελόνια γυναικεία βαμβακερά σκούρα μπλε ψηλή 46PQLE05C
Sisley
Παντελόνια γυναικεία βαμβακερά
97,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Spanx Κολάν σύσφιξης σώματος Spanx χρώμα: ναυτικό μπλε
Spanx
Κολάν σύσφιξης σώματος Spanx
149,90 €
Ανακάλυψε είδη Marciano by Guess
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess STELLA χρώμα: ναυτικό μπλε, 5RGB11 7169A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess STELLA
209,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess ELIDA χρώμα: ναυτικό μπλε, 6RGB08 7435A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess ELIDA
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Γυναικεία με lyocell KATIE σκούρο μπλε ψηλή G6GA09 D1123
Marciano by Guess
Παντελόνι Γυναικεία με lyocell KATIE
199,90 €
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο SIENNA σκούρο μπλε ψηλή G6BB13 W5118
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο SIENNA
179,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess THEA χρώμα: μαύρο, 5BGB13 7397A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess THEA
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess ARIANA χρώμα: μαύρο, 5YGB06 7341A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess ARIANA
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο από συνθετικό δέρμα CECILIA μαύρο κανονική G6BB17 W5131
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο από συνθετικό δέρμα CECILIA
179,90 €
Marciano by Guess Παντελόνι wide leg γυναικείο VIOLA μπεζ ψηλή G6BB06 K6462
Marciano by Guess
Παντελόνι wide leg γυναικείο VIOLA
179,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess LOREDANA χρώμα: καφέ, 5YGB24 7298A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess LOREDANA
209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess MAYE χρώμα: μπεζ, 6RGB12 9373Z
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess MAYE
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-10%
Marciano by Guess Παντελόνι κοστουμιού γυναικείο ABBY μαύρο ψηλό G6YB22 W4829
Marciano by Guess
Παντελόνι κοστουμιού γυναικείο ABBY
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess GISELLE χρώμα: μπεζ, 5GGB01 7298A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess GISELLE
229,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess IVA χρώμα: καφέ, 5YGB17 7350A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess IVA
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess ZAIRA χρώμα: μαύρο, 6RGB02 7357A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess ZAIRA
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess BESSY χρώμα: μπεζ, 5BGB05 7346A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess BESSY
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess WHITNEY χρώμα: μαύρο, 5YGB26 7337A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess WHITNEY
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
Marciano by Guess Παντελόνι ίσιο γυναικείο WHITNEY μαύρο ψηλό G6YB03 W3041
Marciano by Guess
Παντελόνι ίσιο γυναικείο WHITNEY
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη GRETHA μπεζ G6GB18 W2204
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη GRETHA
Τρέχουσα τιμή:
92,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess AMY χρώμα: καφέ, 5YGB08 7342A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess AMY
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess AMANDA χρώμα: μπεζ, 6RGB11 7439A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess AMANDA
209,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess GWEN χρώμα: μαύρο, 5YGB10 7160A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess GWEN
209,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess GLADYS χρώμα: καφέ, 5BGB08 7389A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess GLADYS
209,90 €
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη SIENNA μπορντό ψηλή G6BB13 W4398
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη SIENNA
199,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι καμπάνα γυναικείο ALESSANDRIA καφέ ψηλή G6BB01 K6814
Marciano by Guess
Παντελόνι καμπάνα γυναικείο ALESSANDRIA
199,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικεία με βισκόζη GISELLE καφέ ψηλή G6GB09 W1875
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικεία με βισκόζη GISELLE
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-10%
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι MILAD PALAZZO μπεζ ψηλή G6YB17 W3245
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο με βαμβάκι MILAD PALAZZO
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι wide leg γυναικείο με πρόσμιξη λινού JANE καφέ ψηλή G6GB04 W1782
Marciano by Guess
Παντελόνι wide leg γυναικείο με πρόσμιξη λινού JANE
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
Marciano by Guess Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη JOLIE μαύρο ψηλή G6YB23 K4553
Marciano by Guess
Παντελόνι γυναικείο με βισκόζη JOLIE
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι Marciano by Guess ZAIRA χρώμα: κόκκινο, 6RGB02 7357A
Marciano by Guess
Παντελόνι Marciano by Guess ZAIRA
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marciano by Guess Παντελόνι κοστουμιού γυναικείο JASMINE μαύρο ψηλό G6YB05 W3120
Marciano by Guess
Παντελόνι κοστουμιού γυναικείο JASMINE
199,90 €