Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Maison Berger Paris
3.0

Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6400

19,99 €
Χρώμα: ασημί
ONE SIZE
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Αρωματικό αυτοκινήτου κεραμικό Θαλάσσια αύρα Maison Berger Paris

Ο διαχύτης αυτοκινήτου Honey comb με κεραμική κάψουλα αρώματος Θαλάσσια αύρα είναι ένα κομψό και λειτουργικό αξεσουάρ που φρεσκάρει το εσωτερικό του οχήματος, προσφέροντας ένα ευχάριστο άρωμα. Ο σχεδιασμός σε μοντέρνο και μινιμαλιστικό στυλ, εμπνευσμένος από κηρήθρα, ταιριάζει άψογα με το εσωτερικό κάθε αυτοκινήτου, προσφέροντας ένα άνετο ταξίδι. Αυτό το μοντέλο της Maison Berger Paris, κατασκευασμένο από μέταλλο και πλαστικό, απευθύνεται σε όσους εκτιμούν τον εκλεπτυσμένο σχεδιασμό και τη μακροχρόνια αρωματική εμπειρία κατά την οδήγηση.

Maison Berger Paris αρωματικό αυτοκινήτου κεραμικό Θαλάσσια αύρα Honey comb – βασικά χαρακτηριστικά

  • Μακροχρόνια απελευθέρωση αρώματος για περίπου τέσσερις εβδομάδες, διατηρεί τη φρεσκάδα στο αυτοκίνητο
  • Εύκολη τοποθέτηση στη σχάρα αερισμού του αυτοκινήτου, με δυνατότητα ρύθμισης της έντασης του αρώματος
  • Πρωτότυπος σχεδιασμός Honey comb σε χρώμα χρωμίου, εμπνευσμένος από κηρήθρα, προσθέτει κομψότητα στο εσωτερικό
  • Σύγχρονη τεχνολογία διάχυσης εξασφαλίζει βέλτιστη διάχυση του αρώματος σε όλη την καμπίνα του οχήματος
  • Κεραμική κάψουλα αρώματος εξασφαλίζει ομοιόμορφη και ελεγχόμενη απελευθέρωση του αρώματος
  • Δροσιστική σύνθεση Θαλάσσιας αύρας με θαλάσσιες, λουλουδάτες και ξυλώδεις νότες, προσφέρει χαλάρωση
Χαρακτηριστικά είδους
Νότες βάσης
Białe piżmo, Bursztyn, Drewno egzotyczne
Νότες κορυφής
Róża, Czarna porzeczka, Nuty morskie
Νότες καρδιάς
Róża, Jaśmin, Konwalia
Τύπος αρώματος αυτοκινήτου
κεραμικός
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
6400.
Χρώμα κατασκευαστή
silver
Χρώμα
ασημί
Μάρκα
Maison Berger Paris
ID προϊόντος
99KK-SIUZST_SLV
Υλικό
Υλικό 1:
100% Μέταλλο
Υλικό 2:
100% Τεχνητό υλικό
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Ύψος:
4 cm
Διάμετρος:
4 cm
Προτεινόμενα προϊόντα
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6403
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7872
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7871
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin White Pomegranate
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin White Pomegranate
19,99 €
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin Acqua Viva
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin Acqua Viva
22,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7837
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin True Lavender
Τρέχουσα τιμή:
19,90 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6440
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7798
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin Lemongrass & Ginger
Άρωμα για το αυτοκίνητο Max Benjamin Lemongrass & Ginger
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6408
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 6609
Maison Berger Paris διαχύτης
19,99 €
Αρωματικός διαχυτής τοίχου Max Benjamin Lemongrass & Ginger 15 ml χρώμα: πολύχρωμο
Αρωματικός διαχυτής τοίχου Max Benjamin Lemongrass & Ginger 15 ml
35,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αρωματικό κερί 120 g
Αρωματικό κερί 120 g
15,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Διακοσμητικό κερί HAY Column Candle 7 x 20 cm χρώμα: ροζ
Διακοσμητικό κερί HAY Column Candle 7 x 20 cm
33,99 €
Glov αποτριχωτική συσκευή για το σώμα από πλαστικό 7,5 x 3,5 x 14 cm 5907440747876
Glov αποτριχωτική συσκευή για το σώμα από πλαστικό 7,5 x 3,5 x 14 cm
15,99 €
Blomus σπρέι αρωματικό 100 ml B69305
Blomus σπρέι αρωματικό 100 ml
22,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Νεσεσέρ ταξιδιού WOUF Riviera 20 x 9,5 x 13 cm χρώμα: πολύχρωμο, TT260008
Νεσεσέρ ταξιδιού WOUF Riviera 20 x 9,5 x 13 cm
Τρέχουσα τιμή:
37,90 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Διακοσμητικό κερί
Διακοσμητικό κερί
10,90 €
Les Lumières du Temps συμπλήρωμα αρώματος 1 l SI04SE
Les Lumières du Temps συμπλήρωμα αρώματος 1 l
44,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115286
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Les Lumières du Temps κεριά αρωματικά 290 g SI01PL
Les Lumières du Temps κεριά αρωματικά 290 g
49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή μάσκα για τα μάτια HAY Outline Sleep Mask χρώμα: ροζ
Βαμβακερή μάσκα για τα μάτια HAY Outline Sleep Mask
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 42,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Εξαιρετικά θρεπτικό balm για το ντεμακιγιάζ FOREO LUNA Ultra-Nourishing Cleansing Balm,15 ml
Εξαιρετικά θρεπτικό balm για το ντεμακιγιάζ FOREO LUNA Ultra-Nourishing Cleansing Balm,15 ml
22,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ONA αρωματικός διαχύτης 130 ml 262200
ONA αρωματικός διαχύτης 130 ml
15,99 €
Medicine Αρωματικό νερό Γυναικείο πολύχρωμο
Medicine Αρωματικό νερό Γυναικείο
29,90 €
WOUF νεσεσέρ πολύχρωμο TT260034
WOUF νεσεσέρ
38,99 €
Les Lumières du Temps κεριά αρωματικά 290 g SI01AV
Les Lumières du Temps κεριά αρωματικά 290 g
49,99 €
Ανακάλυψε είδη Maison Berger Paris
Maison Berger Paris διαχύτης 7799
Maison Berger Paris διαχύτης
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7872
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6403
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6408
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 6440
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 6609
Maison Berger Paris διαχύτης
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7798
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7837
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό 7871
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικό
19,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 250 ml 4710
Maison Berger Paris διαχύτης 250 ml
44,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115341
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 448 ml 4836
Maison Berger Paris διαχύτης 448 ml
81,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115000
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 349 ml 4844
Maison Berger Paris διαχύτης 349 ml
54,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 400 ml 6900
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 400 ml
109,90 €
Maison Berger Paris 200 ml 6034
Maison Berger Paris 200 ml
13,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115171
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 524 ml 7827
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 524 ml
54,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 386 ml 4881
Maison Berger Paris διαχύτης 386 ml
54,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115021
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 284 ml 4839
Maison Berger Paris διαχύτης 284 ml
54,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115319
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris 500 ml 115349
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 260 ml 7887
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 260 ml
31,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 400 ml 6901
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 400 ml
109,90 €
Maison Berger Paris 500 ml 115175
Maison Berger Paris 500 ml
17,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης 440 ml 4663
Maison Berger Paris διαχύτης 440 ml
69,99 €
Maison Berger Paris υγρό αναπλήρωσης για διαχυτή αρώματος 200 ml 7772
Maison Berger Paris υγρό αναπλήρωσης για διαχυτή αρώματος 200 ml
13,99 €
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 180 ml 7718
Maison Berger Paris διαχύτης αρωματικός 180 ml
26,99 €