Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Lauren Ralph Lauren
3.3

Lauren Ralph Lauren χιαστί Γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431970152

328,90 €
Χρώμα: μαύρο
ONE SIZE
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μαύρη τσάντα χιαστί Lauren Ralph Lauren – κομψό αξεσουάρ για casual και κλασικές εμφανίσεις

Η τσάντα χιαστί Lauren Ralph Lauren είναι ένα compact και λειτουργικό μοντέλο που συμπληρώνει τέλεια διάφορα σύνολα, προσφέροντας άνεση στη μεταφορά και ασφαλή αποθήκευση μικροαντικειμένων. Ο κλασικός σχεδιασμός και το μαύρο χρώμα της την καθιστούν ιδανική για casual καθώς και πιο κομψές εμφανίσεις. Κατασκευασμένη από φυσικό δέρμα, με ρυθμιζόμενο και αποσπώμενο λουράκι, αποτελεί μια πρακτική λύση για τις γυναίκες που εκτιμούν την ελευθερία και το διαχρονικό στυλ, δεν χωράει μέγεθος Α4, αλλά χωράει εύκολα τα απαραίτητα αντικείμενα.

Γιατί ξεχωρίζει η δερμάτινη τσάντα χιαστί Lauren Ralph Lauren;

  • Compact τσάντα χιαστί, ιδανική για να φορεθεί στον ώμο ή χιαστί
  • Κλασικό και casual στυλ, που ταιριάζει αρμονικά σε διάφορα σύνολα
  • Compact διαστάσεις (28 x 27 x 6,3 εκ.) που διευκολύνουν την αποθήκευση των απαραίτητων μικροαντικειμένων
  • Κύριο κλείσιμο με φερμουάρ που ενισχύει την ασφάλεια των αντικειμένων που αποθηκεύονται στον κυρίως χώρο
  • Κατασκευή από φυσικό δέρμα, που συμβάλλει στην ανθεκτικότητα και την αισθητική του προϊόντος
  • Λείο σχέδιο σε μαύρη απόχρωση, που διευκολύνει τον συνδυασμό με πολλές εμφανίσεις
  • Αποσπώμενο και ρυθμιζόμενο υφασμάτινο λουράκι, που επιτρέπει την εξατομίκευση του τρόπου μεταφοράς
  • Ένας κύριος χώρος με επιπλέον εσωτερική τσέπη που κλείνει με φερμουάρ για καλύτερη οργάνωση
  • Πρακτική εξωτερική τσέπη slip, που εξασφαλίζει γρήγορη πρόσβαση σε μικροαντικείμενα
Χαρακτηριστικά είδους
Ζώνη
αποσπώμενο λουράκι, ρυθμιζόμενο λουράκι
Φόδρα
ολόσωμη, συνθετική
Εσωτερική οργάνωση
1 διαμέρισμα
Τύπος κουμπώματος
με κλειδαριά
Μέγεθος τσάντας
δε χωράει Α4
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
431970152
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Lauren Ralph Lauren
Κατασκευαστής

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID προϊόντος
PPYA-TOD0AY_99X
Υλικό
Υλικό βάσης:
Δέρμα αγελάδας
Φόδρα:
Υφασμάτινο υλικό
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Ύψος:
28 cm
Βάθος:
6,3 cm

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Τεχνικά στοιχεία
Αριθμός εξωτερικών τσεπών με κλείσιμο με μαγνήτη:
1
Αριθμός εξωτερικών τσεπών:
1
Προτεινόμενα προϊόντα
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 432P11743
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
269,90 €
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06064
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη
379,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431970156
Τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 188,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P03417
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431P04068
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Planet Friendly
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 432980206
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
209,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431980156
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
398,90 €
Lauren Ralph Lauren ταχυδρόμου γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06070
Lauren Ralph Lauren ταχυδρόμου γυναικεία δερμάτινη
339,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431977487
Τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 348,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Lauren Ralph Lauren baguette γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06068
Lauren Ralph Lauren baguette γυναικεία δερμάτινη
399,90 €
Planet Friendly
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431P04297
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
289,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P10531
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431980159
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
298,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
278,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Twinset χρώμα: μαύρο, 261TD8121
Τσάντα Twinset
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 195,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Love Moschino χρώμα: μαύρο, JC4192PP1OKD000B
Τσάντα Love Moschino
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Χιαστί Γυναικεία μαύρη LV04F3561G
Calvin Klein Χιαστί Γυναικεία
99,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Love Moschino χρώμα: μαύρο, JC4027PP1NKD0000
Τσάντα Love Moschino
Τρέχουσα τιμή:
104,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 72,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
MICHAEL Michael Kors μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη LAILA μαύρη 30R5G9IS6L
MICHAEL Michael Kors μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη LAILA
279,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB Χιαστί γυναικεία δερμάτινη Μαύρη
Answear.LAB Χιαστί γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Tous La Rue New Pop χρώμα: μαύρο
Τσάντα Tous La Rue New Pop
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
Coach Tabby Shoulder Bag 20 μαύρο CY201
Coach Tabby Shoulder Bag 20
379,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tory Burch χιαστί γυναικεία δερμάτινη Charlie μαύρη 186041
Tory Burch χιαστί γυναικεία δερμάτινη Charlie
439,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Twinset χρώμα: μαύρο, 261TD8011
Τσάντα Twinset
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 234,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aldo χιαστί Γυναικεία από απομίμηση δέρματος BELLAGRACE μαύρη 14438323
Aldo χιαστί Γυναικεία από απομίμηση δέρματος BELLAGRACE
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Morgan χρώμα: μαύρο, 2CREAM
Τσάντα Morgan
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Ανακάλυψε είδη Lauren Ralph Lauren
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P15611
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
399,90 €
Planet Friendly
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 432980206
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P03417
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 489,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P10531
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431P04068
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Planet Friendly
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431P04297
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
289,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431980159
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
298,90 €
Lauren Ralph Lauren baguette γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06068
Lauren Ralph Lauren baguette γυναικεία δερμάτινη
399,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431977487
Τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 348,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μαύρη 432P11743
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
269,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431980156
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
398,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
278,90 €
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P11747
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δερμάτινη
359,90 €
Lauren Ralph Lauren ταχυδρόμου γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06070
Lauren Ralph Lauren ταχυδρόμου γυναικεία δερμάτινη
339,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431970156
Τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 188,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη μαύρη 431P06064
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη
379,90 €
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη μπεζ 432P15659
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
269,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 431980156
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα σουέτ Lauren Ralph Lauren χρώμα: μπορντό, 431980160
Τσάντα σουέτ Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 298,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 431980156
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 399,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δερμάτινη μπεζ 431P11747
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δερμάτινη
359,90 €
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δέρμα σουέτ πράσινη 432P15691
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δέρμα σουέτ
209,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: καφέ
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
278,90 €
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: καφέ, 431980156
Δερμάτινη τσάντα Lauren Ralph Lauren
398,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τσάντα Lauren Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 431977487
Τσάντα Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε 431P06064
Lauren Ralph Lauren μικρή τσάντα γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 279,90 €
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δέρμα σουέτ μπεζ 431P11778
Lauren Ralph Lauren τσάντα hobo γυναικεία δέρμα σουέτ
379,90 €
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη καφέ 431P15644
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δερμάτινη
289,90 €
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δέρμα σουέτ καφέ 431P11793
Lauren Ralph Lauren χιαστί γυναικεία δέρμα σουέτ
399,90 €