Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

adidas Performance
3.5

Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials χρώμα: μαύρο, IT2280

-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
44,90 €
Χρώμα: μαύρο
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials χρώμα: μαύρο, IT2280
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essentials χρώμα: μπλε, JI5513
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essentials χρώμα: μπλε, JI5514
Επιλογή μεγέθους
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έχεις 15% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials

Κολάν προπόνησης από τη συλλογή adidas Performance. Μοντέλο κατασκευασμένο από υλικό που απομακρύνει την υγρασία.
- Το σύστημα AEROREADY βοηθά να διατηρείται το δέρμα στεγνό και το κάνει άνετο στη χρήση κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Το ύφασμα απορροφά την υγρασία και τη μεταφέρει στο εξωτερικό στρώμα, όπου εξατμίζεται γρήγορα. Χάρη σε αυτή την τεχνολογία, παραμένετε δροσερό και στεγνό κατά τη διάρκεια κάθε σωματικής δραστηριότητας.
- Οι επίπεδες ραφές προστατεύουν το δέρμα από γδαρσίματα και ερεθισμούς και εξασφαλίζουν υψηλό επίπεδο άνεσης κατά τη χρήση.
- Το μοντέλο διαθέτει πλαϊνή τσέπη για μικροαντικείμενα.
- Πλάτος μέσης: 27 cm.
- Ύψος μέσης: 26 cm.
- Μήκος εσωτερικού ποδιού: 76 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: S.
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
IT2280
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
adidas Performance
Κατασκευαστής

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID προϊόντος
9BYA-LGD03E_99X
Σύνθεση
85% Πολυεστέρας, 15% Ελαστάν
Κοπή
Κατάσταση:
υψηλή
Τύπος μπατζακιών:
ίσιο τελείωμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 174 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essential χρώμα: μαύρο, JD6545
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essential
44,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητικό κολάν adidas Performance χρώμα: μαύρο, JY4815
Αθλητικό κολάν adidas Performance
49,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance Adizero Essentials χρώμα: μαύρο, IP3085
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance Adizero Essentials
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7661
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
44,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2273
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance adi365 χρώμα: μαύρο, KA0124
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance adi365
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
adidas Performance αθλητικό κολάν Γυναικείο All Me Essentials
54,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2272
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7584
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
64,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Hyperglam χρώμα: μαύρο, JX1876
Κολάν προπόνησης adidas Performance Hyperglam
Τρέχουσα τιμή:
32,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance All me χρώμα: μαύρο, JM9330
Κολάν προπόνησης adidas Performance All me
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance We Knit χρώμα: μαύρο, JX3901
Κολάν προπόνησης adidas Performance We Knit
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2282
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
44,90 €
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials χρώμα: μαύρο, JD6544
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7667
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance χρώμα: μαύρο, KA0138
Κολάν προπόνησης adidas Performance
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance κολάν γυναικεία adi365 μαύρα κανονικά KE3738
adidas Performance κολάν γυναικεία adi365
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα Puma Studio χρώμα: μαύρο
Κολάν γιόγκα Puma Studio
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: μαύρο, B1W10091
Κολάν Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν adidas Essentials Rib Capri χρώμα: μαύρο, JZ0295
Κολάν adidas Essentials Rib Capri
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 33,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess κολάν γυναικεία ALBA μαύρα ψηλή V5BB06 K1942
Guess κολάν γυναικεία ALBA
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-10%
Κολάν προπόνησης P.E Nation Fairmont χρώμα: μαύρο, 252G119
Κολάν προπόνησης P.E Nation Fairmont
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 76,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Casall κολάν Γυναικεία μαύρα ψηλή 23150
Casall κολάν Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess κολάν γυναικεία LOTUS μαύρα ψηλή V6YB24 K4713
Guess κολάν γυναικεία LOTUS
59,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο, UW0UW06242
Κολάν Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης Calvin Klein Performance χρώμα: μαύρο, LVGWS5L616
Κολάν προπόνησης Calvin Klein Performance
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν Puma Quarter χρώμα: μαύρο, 682424 938381
Κολάν Puma Quarter
Τρέχουσα τιμή:
21,90 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
The North Face κολάν γυναικεία JAIDA μαύρα ψηλά NF0A8J1WJK31
The North Face κολάν γυναικεία JAIDA
Τρέχουσα τιμή:
80,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
Ανακάλυψε είδη adidas Performance
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essential χρώμα: μαύρο, JD6545
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essential
44,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2272
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7584
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
64,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αθλητικό κολάν adidas Performance χρώμα: μαύρο, JY4815
Αθλητικό κολάν adidas Performance
49,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance Adizero Essentials χρώμα: μαύρο, IP3085
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance Adizero Essentials
54,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance All me χρώμα: μαύρο, JM9330
Κολάν προπόνησης adidas Performance All me
Τρέχουσα τιμή:
43,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7661
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance κολάν γυναικεία adi365 μαύρα κανονικά KE3738
adidas Performance κολάν γυναικεία adi365
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials χρώμα: μαύρο, JD6544
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials
54,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials χρώμα: μαύρο, IY9243
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Essentials
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance χρώμα: μαύρο, KE6062
Κολάν προπόνησης adidas Performance
40,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2273
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
44,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance We Knit χρώμα: μαύρο, JX3901
Κολάν προπόνησης adidas Performance We Knit
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit χρώμα: μαύρο, IT2282
Κολάν προπόνησης adidas Performance Techfit
44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Hyperglam χρώμα: μαύρο, JX1876
Κολάν προπόνησης adidas Performance Hyperglam
Τρέχουσα τιμή:
32,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance adi365 χρώμα: μαύρο, KA0124
Κολάν για τρέξιμο adidas Performance adi365
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,90 €
adidas Performance αθλητικό κολάν Γυναικείο All Me Essentials μαύρο χαμηλό KG1372
adidas Performance αθλητικό κολάν Γυναικείο All Me Essentials
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μαύρο, JW7667
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance χρώμα: μαύρο, KA0138
Κολάν προπόνησης adidas Performance
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance Κολάν Γυναικείο ροζ ψηλό KE9324
adidas Performance Κολάν Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν γιόγκα adidas Performance Studio χρώμα: κόκκινο
Κολάν γιόγκα adidas Performance Studio
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 32,45 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essentials χρώμα: μπλε, JI5513
Κολάν προπόνησης adidas Performance Essentials
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance χρώμα: πράσινο, KC8373
Κολάν προπόνησης adidas Performance
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Shine χρώμα: πράσινο
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Shine
Τρέχουσα τιμή:
34,95 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
adidas Performance παντελόνι προπόνησης Γυναικείο Optime Essentials γκρί ψηλή KS6212
adidas Performance παντελόνι προπόνησης Γυναικείο Optime Essentials
49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me χρώμα: μπεζ, JV7792
Κολάν γιόγκα adidas Performance All Me
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime χρώμα: καφέ, JZ1048
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 58,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime  Optime χρώμα: μοβ IN5888
Κολάν προπόνησης adidas Performance Optime Optime
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
adidas Performance κολάν για γιόγκα Γυναικεία All me καφέ ψηλή KR3429
adidas Performance κολάν για γιόγκα Γυναικεία All me
44,90 €
Κολάν προπόνησης adidas Performance All Me All Me
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €