Μετάβαση στο περιεχόμενο
BACK TO SCHOOL ΕΩΣ -25% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Karl Lagerfeld JeansΖιβάγκο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε B3M18001

119,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans – ανδρικό ζιβάγκο από βαμβάκι λείας πλέξης

Το σκούρο μπλε ζιβάγκο Karl Lagerfeld Jeans είναι ένα ανδρικό πουλόβερ που συνδυάζει κλασικό σχέδιο με τη φυσική απαλότητα του βαμβακιού. Αυτό το μοντέλο με απλό σχέδιο και κόψιμο regular fit προσφέρει ελευθερία κινήσεων, αποτελώντας μια ευέλικτη βάση για πολλές εμφανίσεις. Είναι μια πρόταση για άνδρες που εκτιμούν την άνεση και την διαχρονική εμφάνιση με urban στυλ.

Τι χαρακτηρίζει το ανδρικό πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans;

  • Κόψιμο regular fit προσφέρει ελευθερία κινήσεων και ευέλικτη εφαρμογή στο σώμα
  • Casual χαρακτήρας του μοντέλου το καθιστά κατάλληλο για πολλούς καθημερινούς συνδυασμούς
  • Κλασικό ζιβάγκο προστατεύει το λαιμό από το κρύο, προσθέτοντας κομψότητα στην εμφάνιση
  • Κατασκευή από 100% βαμβάκι εξασφαλίζει απαλότητα και ευχάριστη αίσθηση στο δέρμα
  • Ελαστικό υλικό επιτρέπει καλύτερη εφαρμογή στο σώμα και ελευθερία στην κίνηση
  • Μανίκι ρεγκλάν προσφέρει φυσική εφαρμογή στους ώμους και ελευθερία κινήσεων
  • Στρίφωμα και μανσέτες με λάστιχο συμβάλλουν σε καλύτερη εφαρμογή και διατήρηση του σχήματος
  • Απλό σχέδιο πλέξης διευκολύνει τον συνδυασμό του πουλόβερ με άλλα κομμάτια της γκαρνταρόμπας
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
B3M18001
Χρώμα κατασκευαστή
393
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Karl Lagerfeld Jeans
Λεπτομέρειες κατασκευής
Αρμόδιος φορέας της ΕΕ
KARL LAGERFELD INTERNATIONAL B.V.
Herengracht 182
1016BR Amsterdam NL
care@karllagerfeld.com
ID προϊόντος
9BY2-SWMZFM_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
ζιβάγκο
Τύπος μανικιού:
ρεγκλάν
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
M
Μήκος:
73 cm
Πλάτος μασχάλης:
55 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
82 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 187 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW42799
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
75,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Filippa K Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Filippa K χρώμα: ναυτικό μπλε, 31696
Filippa K
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Filippa K
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 359,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 359,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ BOSS Dolos ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 50549975
BOSS
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ BOSS Dolos
Τρέχουσα τιμή:
99,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Πουλόβερ Calvin Klein Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, LV04RC359G
Calvin Klein Jeans
Πουλόβερ Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
G-Star Μάλλινο πουλόβερ G-Star 0 Back embro ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, D27686.B692 D26835-D976
G-Star
Μάλλινο πουλόβερ G-Star 0 Back embro
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 710775885
Polo Ralph Lauren
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 214,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 5000012749
Marc O'Polo
Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
G-Star
Πουλόβερ ανδρικό με βαμβάκι Core refined r
85,99 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW42799
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
129,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's Μάλλινο πουλόβερ Levi's ανδρικά, χρώμα: ναυτικό μπλε
Levi's
Μάλλινο πουλόβερ Levi's
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ambush Μάλλινο γιλέκο AMBUSH Repair Stitch V Neck Vest χρώμα: ναυτικό μπλε, BMHZ002F24KNI0014628
Ambush
Μάλλινο γιλέκο AMBUSH Repair Stitch V Neck Vest
Τρέχουσα τιμή:
291,90 €
Αρχική τιμή: 584,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 329,90 €
-15%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό San Cassius-C2 σκούρο μπλε 50553588
HUGO
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό San Cassius-C2
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μάλλινο πουλόβερ Barbour ανδρικό, χρώμα: μπεζ, MKN1605
Barbour
Μάλλινο πουλόβερ Barbour
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
BOSS Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο H-Hemarlo σκούρο μπλε 50571612
BOSS
Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο H-Hemarlo
179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Pepe Jeans Πουλόβερ Pepe Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, PM7000016
Pepe Jeans
Πουλόβερ Pepe Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Πουλόβερ Calvin Klein χρώμα: ναυτικό μπλε, LV04LD313G
Calvin Klein
Πουλόβερ Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
Barbour
Βαμβακερό πουλόβερ Barbour WELLS
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
Barbour Βαμβακερό πουλόβερ Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε MKN1074
Barbour
Βαμβακερό πουλόβερ Barbour
128,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Πουλόβερ ανδρικό Σκούρο μπλε M6GR03 Z0556
Guess
Πουλόβερ ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 45,99 €
Aeronautica Militare Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MA1572UL00409
Aeronautica Militare
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Pepe Jeans Πουλόβερ από λινό μείγμα Pepe Jeans LAYNE ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, PM702519
Pepe Jeans
Πουλόβερ από λινό μείγμα Pepe Jeans LAYNE
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 65,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger ανδρικά, χρώμα: ναυτικό μπλε,
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger
139,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Gant Πουλόβερ Gant χρώμα: ναυτικό μπλε, 8030264
Gant
Πουλόβερ Gant
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, MW0MW40447
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
BOSS Orange Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Boss Orange Bashinah χρώμα: μπεζ, 50527573
BOSS Orange
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Boss Orange Bashinah
139,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Trussardi Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη σκούρο μπλε M0178000019N
Trussardi
Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη
119,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Γιλέκο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 1098U401R
United Colors of Benetton
Γιλέκο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 55,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Βαμβακερό πουλόβερ Polo Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε
Polo Ralph Lauren
Βαμβακερό πουλόβερ Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 194,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Lindbergh Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 30.842150
Lindbergh
Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο
149,90 €
Aeronautica Militare Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MA1665UL00409
Aeronautica Militare
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
169,90 €
Ανακάλυψε είδη Karl Lagerfeld Jeans
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό μαύρο B3M18004
Karl Lagerfeld Jeans
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
149,90 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans Ημιζιβάγκο ανδρικό με βαμβάκι μαύρο B3M18005
Karl Lagerfeld Jeans
Ημιζιβάγκο ανδρικό με βαμβάκι
149,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans Βαμβακερό πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, A4M18033
Karl Lagerfeld Jeans
Βαμβακερό πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Karl Lagerfeld Jeans Βαμβακερό πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans ανδρικό, χρώμα: μαύρο, A4M18033
Karl Lagerfeld Jeans
Βαμβακερό πουλόβερ Karl Lagerfeld Jeans
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό μαύρο B3M18002
Karl Lagerfeld Jeans
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld Jeans Ζακέτα ανδρική βαμβακερή μαύρη B2M18028
Karl Lagerfeld Jeans
Ζακέτα ανδρική βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €