Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη σκούρα μπλε W6YR03 Z0849

88,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε ζακέτα Guess Jeans – κόψιμο slim fit από βισκόζη με φερμουάρ

Η σκούρο μπλε γυναικεία ζακέτα Guess Jeans είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν τον συνδυασμό κομψότητας και άνεσης. Αυτό το εφαρμοστό μοντέλο, κατασκευασμένο από ελαστική βισκόζη, αναδεικνύει τη σιλουέτα, επιτρέποντας ταυτόχρονα ελευθερία κινήσεων. Το κλείσιμο με φερμουάρ και ο γιακάς του δίνουν έναν μοντέρνο χαρακτήρα, καθιστώντας το κατάλληλο στοιχείο για casual εμφανίσεις.

Τι χαρακτηρίζει τη γυναικεία ζακέτα Guess Jeans;

  • Κόψιμο slim fit που διαμορφώνει διακριτικά τη σιλουέτα, αναδεικνύοντας τα πλεονεκτήματά της
  • Casual στυλ που ευνοεί τη δημιουργία πολλών casual συνόλων
  • Ζακέτα με κλείσιμο φερμουάρ που διευκολύνει τη γρήγορη τοποθέτηση και αφαίρεση
  • Απαλή βισκόζη, ευχάριστη στην αφή, προσφέροντας διαπνοή
  • Ελαστικό υλικό που επιτρέπει ελευθερία κινήσεων και εφαρμογή στο σώμα
  • Μήκος μέχρι τους γοφούς, κατάλληλο για συνδυασμό με διάφορα ενδύματα
  • Λαιμόκοψη με γιακά που δίνει στο μοντέλο μια περιποιημένη και κομψή εμφάνιση
  • Ελαστικά τελειώματα στο κάτω μέρος και στις μανσέτες που βοηθούν στη διατήρηση του σχήματος και της εφαρμογής
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
με φερμουάρ
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
W6YR03.Z0849
Χρώμα κατασκευαστή
A71W
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Guess Jeans
ID προϊόντος
9BY2-SWDZPT_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
57% Βισκόζη, 26% Πολυεστέρας, 17% Πολυαμίδιο
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
με γιακά
Τύπος μανικιού:
προσαρμοσμένο, Κλασσικός
Κόψιμο:
slim fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S
Μήκος:
50,5 cm
Πλάτος μασχάλης:
35 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
70,5 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 175 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Γιλέκο με προσθήκη μαλλιού Marc O'Polo
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 83,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι σκούρα μπλε WW0WW42370
Tommy Hilfiger ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή ζακέτα Marella POLIS γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, 2613341084200
Βαμβακερή ζακέτα Marella POLIS
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 219,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πλεκτή ζακέτα Answear.LAB χρώμα: ναυτικό μπλε
Πλεκτή ζακέτα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε WW0WW49707
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε WW0WW50075
Tommy Hilfiger γιλέκο γυναικείο βαμβακερό
129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Ζακέτα κασμίρ FROM FUTURE χρώμα: γκρι, WPC01131
Ζακέτα κασμίρ FROM FUTURE
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα με προσθήκη μαλλιού Sisley χρώμα: ναυτικό μπλε, 1IGZL500S
Ζακέτα με προσθήκη μαλλιού Sisley
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερή ζακέτα Marc O'Polo χρώμα: ναυτικό μπλε, B01605961069
Βαμβακερή ζακέτα Marc O'Polo
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη ζακέτα Lovechild χρώμα: ναυτικό μπλε
Μάλλινη ζακέτα Lovechild
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 208,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 86,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Γιλέκο BOSS Dalessandra χρώμα: ναυτικό μπλε, 50545473
Γιλέκο BOSS Dalessandra
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη σκούρα μπλε DW0DW22931
Tommy Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη ζακέτα United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε
Μάλλινη ζακέτα United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 91,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-13%
Planet Friendly
Πλεκτή ζακέτα Rotate χρώμα: ναυτικό μπλε, 1138542318
Πλεκτή ζακέτα Rotate
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Morgan ζακέτα Γυναικεία MBIANCA σκούρο μπλε MBIANCA
Morgan ζακέτα Γυναικεία MBIANCA
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Joop! πουλόβερ γυναικείο κασμίρι σκούρο μπλε 30044783
Joop! πουλόβερ γυναικείο κασμίρι
309,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή ζακέτα Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW48795
Βαμβακερή ζακέτα Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 90,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley γιλέκο γυναικείο με βαμβάκι σκούρο μπλε 1U3RL603U
Sisley γιλέκο γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη ζακέτα Remain χρώμα: ναυτικό μπλε, 5026661566
Μάλλινη ζακέτα Remain
Τρέχουσα τιμή:
174,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 349,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ MAX&Co. χρώμα: ναυτικό μπλε, 2526346011200
Πουλόβερ MAX&Co.
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans ζακέτα γυναικεία βαμβακερή σκούρα μπλε DW0DW22934
Tommy Jeans ζακέτα γυναικεία βαμβακερή
139,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Ζακέτα γυναικεία βαμβακερή σκούρα μπλε WW0WW50078
Tommy Hilfiger Ζακέτα γυναικεία βαμβακερή
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερή ζακέτα Barbour ABBY γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, LKN1650
Βαμβακερή ζακέτα Barbour ABBY
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα με προσθήκη μαλλιού Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW48448
Ζακέτα με προσθήκη μαλλιού Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Mos Mosh ζακέτα γυναικεία με μαλλί Almine σκούρα μπλε 158680
Mos Mosh ζακέτα γυναικεία με μαλλί Almine
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Morgan TIMBA χρώμα: ναυτικό μπλε, TIMBA
Πουλόβερ Morgan TIMBA
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 54,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
From Future Ζακέτα Γυναικεία μάλλινη σκούρα μπλε WPC03723
From Future Ζακέτα Γυναικεία μάλλινη
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Weekend Max Mara ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι WKDTEIERA σκούρα μπλε 2625346041600
Weekend Max Mara ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι WKDTEIERA
249,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη ζακέτα Luisa Spagnoli Martorana γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, 100293
Μάλλινη ζακέτα Luisa Spagnoli Martorana
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
Ανακάλυψε είδη Guess Jeans
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πλεκτή ζακέτα Guess Jeans χρώμα: μπεζ, W6RR18 Z3P32
Πλεκτή ζακέτα Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans γυναικεία, χρώμα: πράσινο, W5YR32 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη μπεζ W6YR03 Z0849
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
88,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans γυναικεία, χρώμα: γκρι, W5YR32 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα με μείγμα μετάξι Guess Jeans χρώμα: μπεζ, W5BR04 Z3HO2
Ζακέτα με μείγμα μετάξι Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη μαύρη W6YR42 Z1103
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
88,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μαύρο, W4BR16 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη μπεζ W6YR42 Z1103
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
88,90 €
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη μπεζ W6YR42 Z1103
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
88,90 €
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη μπεζ W6YR03 Z0849
Guess Jeans ζακέτα γυναικεία με βισκόζη
88,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μαύρο, W4BR16 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans γυναικεία, χρώμα: μπεζ, W5YR32 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μαύρο, W4BR16 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μπεζ, W4BR16 Z3HO2
Ζακέτα από μίγμα μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans ζακέτα Γυναικεία μπεζ W6GRZ2 Z4511
Guess Jeans ζακέτα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πλεκτή ζακέτα Guess Jeans χρώμα: μαύρο, W6RR18 Z3P32
Πλεκτή ζακέτα Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό μωβ W6YR40 Z1074
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
88,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη μπεζ W6YR41 Z1102
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη
78,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό ροζ W6GR00 Z3HM1
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: πολύχρωμο, W4BR09 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Ένα πουλόβερ σε μείγμα μεταξιού Guess Jeans χρώμα: ροζ, W4BR84 Z3HO2
Ένα πουλόβερ σε μείγμα μεταξιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό γιλέκο Guess Jeans χρώμα: ροζ, W5GR02 Z3HM1
Βαμβακερό γιλέκο Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 68,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη μπεζ W6YR07 Z0863
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη
78,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη γκρί W6YR07 Z0863
Guess Jeans πουλόβερ γυναικείο με βισκόζη
78,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, W4BR10 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, W4BR10 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μπλε, W4BR83 Z3HO2
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: ροζ, W6RR17 Z3FC2
Πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μαύρο, W4BR15 Z3HO2
Πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
39,99 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €