Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

adidas Performance
5.0

Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Milano 23

-10%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
8,90 €
Αρχική τιμή: 9,90 € -10%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,90 € -10%
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Milano 23

Γκέτες ποδοσφαίρου από τη συλλογή adidas Performance. Μοντέλο κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο υλικό που απομακρύνει την υγρασία.
- Το προϊόν προέρχεται από τη σειρά προϊόντων Adidas End Plastic Waste, τα οποία είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένα υλικά.
- Το σύστημα AEROREADY βοηθά να διατηρείται το δέρμα στεγνό και το κάνει άνετο στη χρήση κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Το ύφασμα απορροφά την υγρασία και τη μεταφέρει στο εξωτερικό στρώμα, όπου εξατμίζεται γρήγορα. Χάρη σε αυτή την τεχνολογία, παραμένετε δροσερό και στεγνό κατά τη διάρκεια κάθε σωματικής δραστηριότητας.
- Οι κάλτσες διαθέτουν πάνελ για αύξηση της αναπνοής.
- Ο ειδικός σχεδιασμός υποστηρίζει την καμάρα του ποδιού.
- Τα στρατηγικά τοποθετημένα αντικραδασμικά στοιχεία συμβάλλουν στη μείωση των κραδασμών που προκαλούνται από κρούσεις.
- Οι επίπεδες ραφές προστατεύουν το δέρμα από γδαρσίματα και ερεθισμούς και εξασφαλίζουν υψηλό επίπεδο άνεσης κατά τη χρήση.
- Το ραβδωτό φινίρισμα εμποδίζει τις κάλτσες να γλιστρήσουν.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
IB7814
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
adidas Performance
Κατασκευαστής

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID προϊόντος
9BYX-LGU06W_59X
Σύνθεση
99% Ανακυκλωμένος πολυεστέρας, 1% Σπαντέξ
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες LA Sportiva For Your Mountain
Κάλτσες LA Sportiva For Your Mountain
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες του σκι Descente Arch Spiral Sox χρώμα: ναυτικό μπλε, DW5FSO01UU
Κάλτσες του σκι Descente Arch Spiral Sox
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
POC κάλτσες σκούρες μπλε 65163
POC κάλτσες
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
X-socks κάλτσες RUN DISCOVER ANKLE σκούρες μπλε R7DIS24M
X-socks κάλτσες RUN DISCOVER ANKLE
Τρέχουσα τιμή:
19,90 €
Αρχική τιμή: 22,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες LA Sportiva Hiking 79B639729
Κάλτσες LA Sportiva Hiking
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 34,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες X-Socks X-Country Perform Merino Crew WQPMW24U
Κάλτσες X-Socks X-Country Perform Merino Crew
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas TERREX 3-pack χρώμα: μπλε, KC5017
Κάλτσες adidas TERREX 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Run Low XU00047B
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Run Low
Τρέχουσα τιμή:
15,90 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Ultra Trail Low Socks χρώμα: μαύρο, SLCU4429
Κάλτσες Compressport Ultra Trail Low Socks
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Under Armour χρώμα: πράσινο, 6009334
Κάλτσες Under Armour
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 19,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Pro Marathon Socks V2.0 SMCU3780
Κάλτσες Compressport Pro Marathon Socks V2.0
Τρέχουσα τιμή:
21,90 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Under Armour Essential No Show 6-pack
Κάλτσες Under Armour Essential No Show 6-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες LA Sportiva Climbing 29R900100
Κάλτσες LA Sportiva Climbing
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Under Armour χρώμα: άσπρο, 6009334
Κάλτσες Under Armour
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 19,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Jack Wolfskin Trek Func
Κάλτσες Jack Wolfskin Trek Func
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 25,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Trail χρώμα: μοβ, XU00048B
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Trail
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Under Armour Performance 3-pack χρώμα: άσπρο, 6009686
Κάλτσες Under Armour Performance 3-pack
16,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Under Armour 3-pack χρώμα: μαύρο, 1387043
Κάλτσες Under Armour 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 31,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Compressport Aero 2.0 μαύρο SMCU7359
Compressport Aero 2.0
29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Mid Compression v2.0 χρώμα: κόκκινο, SQTU354
Κάλτσες Compressport Mid Compression v2.0
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 31,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Bike χρώμα: ναυτικό μπλε, XU00049B
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Bike
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Dynafit Ultra Cushion 80.000.070.878
Κάλτσες Dynafit Ultra Cushion
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
X-socks κάλτσες RUN PERFORM CREW λευκές RQPMS24M
X-socks κάλτσες RUN PERFORM CREW
Τρέχουσα τιμή:
26,90 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Jack Wolfskin Light Multi
Κάλτσες Jack Wolfskin Light Multi
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 16,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες On Merino Ultra 2UE30660553
Κάλτσες On Merino Ultra
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες LA Sportiva Sky
Κάλτσες LA Sportiva Sky
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Run High χρώμα: ναυτικό μπλε, XU00046B
Κάλτσες Compressport Pro Racing Socks v4.0 Run High
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες X-Socks Trailrun Perform Crew RQPTS24M
Κάλτσες X-Socks Trailrun Perform Crew
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 30,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Dynafit Alpine χρώμα: ροζ, 08.0000070879
Κάλτσες Dynafit Alpine
17,99 €
Ανακάλυψε είδη adidas Performance
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack JC6413
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack
12,90 €
Κάλτσες adidas Performance RUNxADIZERO χρώμα: πράσινο, KD6996
Κάλτσες adidas Performance RUNxADIZERO
13,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance Essentials JC6455
Κάλτσες adidas Performance Essentials
Τρέχουσα τιμή:
9,90 €
Αρχική τιμή: 11,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Pride
Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Pride
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 19,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance Essential 3-pack JD9571
Κάλτσες adidas Performance Essential 3-pack
11,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance RUN Light χρώμα: μπλε, JZ0501
Κάλτσες adidas Performance RUN Light
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack JD9574
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack
14,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Milano 23  Milano 23 HT6538
Γκέτες ποδοσφαίρου adidas Performance Milano 23 Milano 23
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 9,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 8,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance Essentials 3-pack JC6452
Κάλτσες adidas Performance Essentials 3-pack
9,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance RUN Light χρώμα: τιρκουάζ, JZ0616
Κάλτσες adidas Performance RUN Light
Τρέχουσα τιμή:
11,90 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance κάλτσες RUNxGRAFIC λευκές JC6456
adidas Performance κάλτσες RUNxGRAFIC
13,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance Run JC6463
Κάλτσες adidas Performance Run
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 14,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,90 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες πράσινες KR8961
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
17,99 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες μπεζ KV2941
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
13,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance χρώμα: μαύρο, KE8876
Κάλτσες adidas Performance
Τρέχουσα τιμή:
8,90 €
Αρχική τιμή: 10,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,90 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες λευκές KV4872
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
17,99 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες ροζ KR8960
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
17,99 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες λευκές KG9717
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
13,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance RUNxGRAFIC χρώμα: μαύρο, KD6999
Κάλτσες adidas Performance RUNxGRAFIC
Τρέχουσα τιμή:
11,90 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance Essentials 3-pack JC6453
Κάλτσες adidas Performance Essentials 3-pack
9,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance RUNxGRAFIC χρώμα: μαύρο, JC5766
Κάλτσες adidas Performance RUNxGRAFIC
Τρέχουσα τιμή:
11,90 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες πορτοκαλί KV2944
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
13,99 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες μαύρες KR8958
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
17,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance 3-pack JD9575
Κάλτσες adidas Performance 3-pack
17,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack JC6446
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack
14,90 €
adidas Performance αθλητικές κάλτσες μαύρες KV2940
adidas Performance αθλητικές κάλτσες
13,99 €
Κάλτσες adidas Performance Essential 3-pack JD9568
Κάλτσες adidas Performance Essential 3-pack
9,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance 3-pack χρώμα: πορτοκαλί, KD1775
Κάλτσες adidas Performance 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance JD9559
Κάλτσες adidas Performance
14,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack JD9569
Κάλτσες adidas Performance CLIMA TRAINING 3-pack
13,99 €