Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Fred Perry τοπ πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε M6000.02B

97,99 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρα μπλε μπλούζα πόλο Fred Perry – κλασικό στιλ και βαμβακερή άνεση

Η σκούρα μπλε μπλούζα πόλο Fred Perry προσφέρει έναν συνδυασμό κλασικού σχεδιασμού με άνεση, για άνδρες που εκτιμούν το διαχρονικό στιλ και την ποιότητα. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξασφαλίζει άνεση όλη την ημέρα και ταιριάζει ιδανικά σε casual και smart casual εμφανίσεις.

Τι κάνει την ανδρική βαμβακερή μπλούζα πόλο της Fred Perry να ξεχωρίζει;

  • Κανονική γραμμή – ευνοεί την ελευθερία κινήσεων και την άνετη εφαρμογή στο σώμα
  • Κλασική μπλούζα πόλο – ιδανική για ποικίλες εμφανίσεις, από casual έως smart casual
  • 100% βαμβάκι – ύφασμα απαλό στην αφή που επιτρέπει στο δέρμα να αναπνέει
  • Ελαφρώς ελαστικό ύφασμα – βοηθά στην καλή εφαρμογή και δεν περιορίζει τις κινήσεις
  • Γιακάς πόλο με κουμπιά – προσδίδει κομψότητα και επιτρέπει την προσαρμογή
  • Λεία πλέξη – χαρίζει στην μπλούζα μια προσεγμένη και διαχρονική εμφάνιση
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
M6000.02B
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Fred Perry
ID προϊόντος
PPY2-POM0C3_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Λαιμόκοψη:
με γιακά, με κουμπί
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Μήκος:
68 cm
Πλάτος μασχάλης:
52 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 188 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: ναυτικό μπλε, M3600.238
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: ναυτικό μπλε, M6000.608
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε K2310
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι
169,90 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M3600.01B
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε M3600.T73
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour πόλο Ανδρικό βαμβακερό Callington σκούρο μπλε MML1536
Barbour πόλο Ανδρικό βαμβακερό Callington
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 97,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 87,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren - Πόλο
Polo Ralph Lauren - Πόλο
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Τοπ Πόλο ανδρικό σκούρο μπλε M6GP18 K3086
Guess Τοπ Πόλο ανδρικό
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πόλο Michael Kors χρώμα: ναυτικό μπλε, CR660J3FE5
Πόλο Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
102,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε 710680784
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πόλο ανδρικό από βαμβάκι με ελαστάν σκούρο μπλε MW0MW17770
Tommy Hilfiger πόλο ανδρικό από βαμβάκι με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fusalp πόλο ανδρικό με βαμβάκι ANATOLE σκούρο μπλε F2105
Fusalp πόλο ανδρικό με βαμβάκι ANATOLE
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πόλο Medicine χρώμα: ναυτικό μπλε
Πόλο Medicine
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 26,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aeronautica Militare πόλο Ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε PO1925UP00406
Aeronautica Militare πόλο Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 101,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 563200.745001
Karl Lagerfeld πόλο ανδρικό βαμβακερό
128,90 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Calvin Klein χρώμα: μαύρο, K10K112754
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Tommy Hilfiger ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, MW0MW41612
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
HUGO πόλο ανδρικό βαμβακερό Donos222 σκούρο μπλε 50466182
HUGO πόλο ανδρικό βαμβακερό Donos222
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Tommy Hilfiger ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, MW0MW38457
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
41,90 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 5000014230
Marc O'Polo πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε 710B19737
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό με βαμβάκι
159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 710971839
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 214,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πόλο Ανδρικά σκούρο μπλε MW0MW17771
Tommy Hilfiger πόλο Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW42795
Tommy Hilfiger πλεκτό μπλουζάκι πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
78,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Polo Ralph Lauren χρώμα: μαύρο, 710782592
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 104,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε
Medicine πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
17,90 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε DM0DM22700
Tommy Jeans πόλο ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
46,99 €
Αρχική τιμή: 69,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Πόλο Ανδρικό Βαμβακερό LAKE Μπλε M6GR01 Z0554
Guess Πόλο Ανδρικό Βαμβακερό LAKE
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε 710B21921
Polo Ralph Lauren πόλο ανδρικό βαμβακερό
209,90 €
Ανακάλυψε είδη Fred Perry
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: ναυτικό μπλε, M3600.238
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M3600.01B
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι σκούρο μπλε K2310
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι
169,90 €
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: ναυτικό μπλε, M6000.608
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε M3600.T73
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι μαύρο K2310
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι
169,90 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μαύρο M6000.11B
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπλε M6000.14B
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M3600.99A
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, K2323
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
149,90 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, M6000.N60
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry πόλο Ανδρικό βαμβακερό μαύρο M2419
Fred Perry πόλο Ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M3600.95A
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: γκρι, M3600.09B
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Planet Friendly
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι πράσινο K2310
Fred Perry πόλο ανδρικό με βαμβάκι
169,90 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, M3600.11B
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt χρώμα: άσπρο, M3600.200
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt
97,99 €
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: πράσινο, M3600.T50
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Planet Friendly
Fred Perry t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο M2443
Fred Perry t-shirt ανδρικό βαμβακερό
119,90 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: τιρκουάζ, M6000.97A
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Fred Perry Τοπ πόλο ανδρικό βαμβακερό μπεζ M6000.13B
Fred Perry Τοπ πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό πορτοκαλί M3600.Y39
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
90,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry χρώμα: άσπρο, M6000.100
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Beams Grid Design Shirt χρώμα: γκρι, SM7187.100
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Beams Grid Design Shirt
149,90 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπλε, M3600.89A
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: άσπρο, M3600.94A
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
97,99 €
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt χρώμα: άσπρο, M3600.T60
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry Twin Tipped Shirt
97,99 €
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό μαύρο M3600.P69
Fred Perry πόλο ανδρικό βαμβακερό
97,99 €
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μαύρο, M2421
Βαμβακερό μπλουζάκι πόλο Fred Perry
119,90 €