Μετάβαση στο περιεχόμενο
15 YEARS OF ANSWEAR ΜΕ ΕΩΣ -40%* ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Eton Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 100015331

239,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Eton πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 100015331
Eton πουλόβερ ανδρικό μάλλινο καφέ 100015331

Μπλε σκούρο πουλόβερ Eton – κλασικό μάλλινο πουλόβερ με λεία πλέξη

Το μπλε σκούρο πουλόβερ Eton είναι ένα κλασικό πουλόβερ που ξεχωρίζει για το λεπτό, ελαστικό μάλλινο ύφασμά του. Αυτό το μοντέλο, με λεία πλέξη και στρογγυλή λαιμόκοψη, αποτελεί μια πρόταση για τους άνδρες που εκτιμούν τη διαχρονική κομψότητα και την ευελιξία. Ταιριάζει σε πολλές εμφανίσεις, από τις πιο επίσημες έως τις πιο χαλαρές.

Ποια είναι τα χαρακτηριστικά του ανδρικού πουλόβερ Eton;

  • Η κανονική γραμμή (regular fit) ευνοεί την ελευθερία κινήσεων και την καθολική εφαρμογή στη σιλουέτα
  • Το διαχρονικό στυλ καθιστά αυτό το μοντέλο κατάλληλο για ποικίλους συνδυασμούς
  • Η κλασική γραμμή του πουλόβερ διευκολύνει το φόρεμα από το κεφάλι και τη δημιουργία layering
  • Η κατασκευή από μαλλί βοηθά στη διατήρηση της θερμότητας διατηρώντας παράλληλα την ελαφρότητα
  • Το κλασικό μακρύ μανίκι αποτελεί μια πρακτική λύση για τις πιο κρύες μέρες
  • Η στρογγυλή λαιμόκοψη είναι μια ευέλικτη επιλογή που συνδυάζεται καλά με πουκάμισα
  • Η λεία πλέξη διευκολύνει τον συνδυασμό με άλλα στοιχεία της γκαρνταρόμπας
  • Το τελείωμα και οι μανσέτες με πλέξη λάστιχο εξασφαλίζουν καλύτερη εφαρμογή και προσαρμογή στη σιλουέτα
Χαρακτηριστικά είδους
Κούμπωμα
χωρίς κούμπωμα
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
100015331
Χρώμα κατασκευαστή
28
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Eton
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Μαλλί
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
στρογγυλή
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 190 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eton Μάλλινο πουλόβερ Eton ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 100013670
Eton
Μάλλινο πουλόβερ Eton
279,90 €
Eton Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 100015024
Eton
Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο
279,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Πουλόβερ Ανδρικό Βαμβακερό Σκούρο μπλε 1098K10BA
United Colors of Benetton
Πουλόβερ Ανδρικό Βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fusalp Μάλλινο πουλόβερ Fusalp Spectavia ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, I2114
Fusalp
Μάλλινο πουλόβερ Fusalp Spectavia
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 439,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 389,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 710941105
Polo Ralph Lauren
Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο
209,90 €
-24%
Planet Friendly
HUGO Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε
HUGO
Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 139,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Gant Βαμβακερό πουλόβερ Gant χρώμα: ναυτικό μπλε, 8030221
Gant
Βαμβακερό πουλόβερ Gant
119,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
From Future Πουλόβερ ανδρικό κασμίρι σκούρο μπλε MPR00051
From Future
Πουλόβερ ανδρικό κασμίρι
179,90 €
-14%
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW33132
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
MC2 Saint Barth Ανδρικά σκούρο μπλε HER0001
MC2 Saint Barth
Ανδρικά
199,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη MASON σκούρο μπλε M6YR12 Z0917
Guess
Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη MASON
89,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley χρώμα: ναυτικό μπλε, 18AYS104L
Sisley
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley
79,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren Πουλόβερ κασμίρ Polo Ralph Lauren ανδρικά, χρώμα: ναυτικό μπλε, 710P04281
Polo Ralph Lauren
Πουλόβερ κασμίρ Polo Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
339,90 €
Αρχική τιμή: 609,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
A.P.C. Μάλλινο πουλόβερ A.P.C. pull joshua ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, WVBDK.M23365
A.P.C.
Μάλλινο πουλόβερ A.P.C. pull joshua
239,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sisley Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley ανδρικό, χρώμα: γκρι, 102HS1B17
Sisley
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Sisley
63,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό σκούρο μπλε MW0MW42799
Tommy Hilfiger
Πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS Πουλόβερ BOSS Dolos χρώμα: ναυτικό μπλε, 50549989
BOSS
Πουλόβερ BOSS Dolos
Τρέχουσα τιμή:
90,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Joop! Μάλλινο πουλόβερ Joop! ανδρικά, χρώμα: ναυτικό μπλε,
Joop!
Μάλλινο πουλόβερ Joop!
149,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Medicine Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη σκούρο μπλε
Medicine
Πουλόβερ ανδρικό με βισκόζη
32,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aeronautica Militare Ζιβάγκο ανδρικό με μαλλί σκούρο μπλε MA1644UL00415
Aeronautica Militare
Ζιβάγκο ανδρικό με μαλλί
169,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lacoste Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε AH1959
Lacoste
Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο
159,90 €
-40% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 522504260048
Marc O'Polo
Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo
149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Trussardi Μάλλινο πουλόβερ Trussardi ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M0038000005N
Trussardi
Μάλλινο πουλόβερ Trussardi
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Planet Friendly
Lacoste Μάλλινο πουλόβερ Lacoste ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, AH2924
Lacoste
Μάλλινο πουλόβερ Lacoste
149,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fred Perry Βαμβακερό πουλόβερ Fred Perry ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, K2318
Fred Perry
Βαμβακερό πουλόβερ Fred Perry
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Ζιβάγκο ανδρικό με μαλλί Noam σκούρο μπλε M6BR35 Z1414
Guess
Ζιβάγκο ανδρικό με μαλλί Noam
109,90 €
-30% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Trussardi Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε M1508000210N
Trussardi
Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο
139,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aeronautica Militare Λινό πουλόβερ Aeronautica Militare ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, MA1623UL00935
Aeronautica Militare
Λινό πουλόβερ Aeronautica Militare
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's Πουλόβερ Levi's χρώμα: ναυτικό μπλε
Levi's
Πουλόβερ Levi's
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 72,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Ανακάλυψε είδη Eton
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eton Μάλλινο πουλόβερ Eton ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 100013665
Eton
Μάλλινο πουλόβερ Eton
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Eton Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο σκούρο μπλε 100015024
Eton
Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο
279,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eton Μάλλινο πουλόβερ Eton ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, 100013670
Eton
Μάλλινο πουλόβερ Eton
279,90 €
Eton Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο καφέ 100015331
Eton
Πουλόβερ ανδρικό μάλλινο
239,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Eton Μάλλινο πουλόβερ Eton ανδρικό, χρώμα: μπεζ, 100013670
Eton
Μάλλινο πουλόβερ Eton
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
Eton Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο καφέ 100015024
Eton
Ζιβάγκο ανδρικό μάλλινο
279,90 €
Eton Ζακέτα ανδρική μάλλινη γκρί 100015023
Eton
Ζακέτα ανδρική μάλλινη
469,90 €