Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο

-11%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 56,99 € -33%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 € -11%
Χρώμα: σκούρο μπλε
Δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο
Δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger

Ζώνη από τη συλλογή Tommy Hilfiger. Μοντέλο από φυσικό δέρμα.
- Κλείσιμο με πόρπη με καρφίτσα.
- Μήκος ζώνης από την αρχή της πόρπης έως την τελευταία τρύπα: 90 cm.
- Μήκος του ιμάντα από το τακούνι ως την πρώτη τρύπα: 80 cm.
- Αριθμός οπών: 5.
- Πλάτος ζώνης: 2,5 cm.
- Διαστάσεις για το μέγεθος της ζώνης: 85.
Χαρακτηριστικά είδους
Πόρπη
με λογότυπο
Τύπος κουμπώματος
για κούμπωμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
AW0AW15182.NOS
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Tommy Hilfiger
Κατασκευαστής

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID προϊόντος
99KK-PAD02L_59X
Σύνθεση
100% Φυσικό δέρμα
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Πλάτος ζώνης:
στενό
Προτεινόμενα προϊόντα
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε AW0AW17757
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε AW0AW18688
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
-13%
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία σκούρα μπλε AW0AW18690
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη Γυναικεία σκούρα μπλε AW0AW17973
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, AW0AW18256
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε WW0WW11590
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπλε AW0AW16836
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία σκούρα μπλε
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren Ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη σκούρο μπλε 412P10211
Lauren Ralph Lauren Ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ ζώνη MICHAEL Michael Kors χρώμα: καφέ, 559145
Σουέτ ζώνη MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren ζώνη γυναικεία βαμβακερή σκούρα μπλε 412935800
Lauren Ralph Lauren ζώνη γυναικεία βαμβακερή
Τρέχουσα τιμή:
76,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Weekend Max Mara Ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος ABOCCA μπλε 2615501015600
Weekend Max Mara Ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος ABOCCA
Τρέχουσα τιμή:
84,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αναστρέψιμη ζώνη MICHAEL Michael Kors χρώμα: ναυτικό μπλε
Αναστρέψιμη ζώνη MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 72,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος σκούρο μπλε
Guess ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε
Lauren Ralph Lauren ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
Answear.LAB ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε
Answear.LAB ζώνη γυναικεία δερμάτινη
26,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζώνη Tommy Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, AW0AW18046
Ζώνη Tommy Jeans
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε
Lauren Ralph Lauren ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 94,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Lauren Ralph Lauren γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, 412P04416
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 100,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη μπλε 412P10210
Lauren Ralph Lauren ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Lauren Ralph Lauren φαρδιά ζώνη Γυναικεία σκούρο μπλε 412P10143
Lauren Ralph Lauren φαρδιά ζώνη Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Δερμάτινη ζώνη Marc O'Polo γυναικεία, χρώμα: μαύρο, B0119509501111
Δερμάτινη ζώνη Marc O'Polo
49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος EMELIE σκούρο μπλε BW9359 P6230
Guess ζώνη γυναικεία από απομίμηση δέρματος EMELIE
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton ζώνη Γυναικεία μαύρη 6O2TVL008
United Colors of Benetton ζώνη Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Karl Lagerfeld ζώνη Γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE μαύρη B2W33038
Karl Lagerfeld ζώνη Γυναικεία δερμάτινη K/SIGNATURE
Τρέχουσα τιμή:
74,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marc O'Polo ζώνη Γυναικεία δερμάτινη καφέ 5000011543
Marc O'Polo ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 69,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
Answear.LAB Ζώνη γυναικεία από δέρμα σουέτ καφέ
Answear.LAB Ζώνη γυναικεία από δέρμα σουέτ
26,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Morgan Ζώνη γυναικεία καφέ 3LION
Morgan Ζώνη γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Weekend Max Mara Πλεκτή ζώνη γυναικεία δερμάτινη AGELO μαύρη 2615501025600
Weekend Max Mara Πλεκτή ζώνη γυναικεία δερμάτινη AGELO
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 134,90 €
Ανακάλυψε είδη Tommy Hilfiger
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε AW0AW17757
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία σκούρα μπλε AW0AW18690
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία
49,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε AW0AW18688
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη Γυναικεία σκούρα μπλε AW0AW17973
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπλε AW0AW16836
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-13%
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη σκούρα μπλε WW0WW11590
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 51,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε, AW0AW18256
Αναστρέψιμη δερμάτινη ζώνη Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία σκούρα μπλε
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη λευκή AW0AW18692
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πλεκτή ζώνη γυναικεία μαύρη AW0AW18690
Tommy Hilfiger Πλεκτή ζώνη γυναικεία
49,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη καφέ AW0AW18568
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
32,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία μπεζ AW0AW18894
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία
59,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη κόκκινη WW0WW11590
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπεζ AW0AW17762
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18568
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger φαρδιά ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18563
Tommy Hilfiger φαρδιά ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ AW0AW18688
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη λευκή AW0AW16836
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
49,90 €
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ AW0AW19154
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
49,90 €
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη καφέ AW0AW18692
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18856
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ζώνη Tommy Hilfiger χρώμα: μαύρο, AW0AW17764
Ζώνη Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη καφέ AW0AW18019
Tommy Hilfiger Ζώνη διπλής όψης γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 74,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18609
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 32,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18688
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη μπεζ AW0AW18918
Tommy Hilfiger ζώνη Γυναικεία δερμάτινη
59,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία μπεζ AW0AW17973
Tommy Hilfiger πλεκτή ζώνη γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη μπεζ AW0AW18856
Tommy Hilfiger ζώνη γυναικεία δερμάτινη
54,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Ζώνη γυναικεία δερμάτινη μαύρη AW0AW18559
Tommy Hilfiger Ζώνη γυναικεία δερμάτινη
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €