Δερμάτινες παντόφλες Vagabond Shoemakers EFFIE
γυναικείες, χρώμα: ασημί, 5922-383-79
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
64.99 €
Αρχική τιμή: 109.90 € -40%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67.99 € -4%
Χρώμα: ασημί
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 60 €
Αποστολή σε 24 ώρεςΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερώνΔερμάτινες παντόφλες Vagabond Shoemakers EFFIE
Παντόφλες από τη συλλογή Vagabond Shoemakers κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα. Ένα μοντέλο με εξωτερική σόλα από καουτσούκ που είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Μοντέλο επίπεδου τακουνιού.
- Η δερμάτινη σόλα είναι άνετη για το πόδι και αποτρέπει το τρίψιμο, τις εκδορές και την εμφάνιση δυσάρεστης οσμής.
- Μοντέλο επίπεδου τακουνιού.
Χαρακτηριστικά είδους
- Τύπος σόλας
- Διαμέρισμα
Στοιχεία είδους
- Κωδικός κατασκευαστή
- 5922.383.79
- Χρώμα
- ασημί
- Μάρκα
- Vagabond Shoemakers
- Κατασκευαστής
Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com- ID προϊόντος
- PPYA-OBD374_SLV
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Εσωτερικό: Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα