Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν μωβ 000QD5044E

-27%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 € -27%
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 17,90 € -27%
Χρώμα: μωβ
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν λευκή 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν μωβ 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν μπλε 000QD5044E
Calvin Klein Underwear Κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν μπλε 000QD5044E
Calvin Klein Underwear Κιλότα Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν κόκκινες 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία από βαμβάκι με ελαστάν κόκκινη 000QD5044E
Calvin Klein Underwear Κιλότα Γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν ροζ 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν ροζ 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότες γυναικείες βαμβακερές με ελαστάν σκούρες μπλε 000QD5044E
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβάκι με ελαστάν μαύρη 000QD5044E
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μωβ σλιπ Calvin Klein Underwear – άνεση και μινιμαλιστικό στιλ

Τα σλιπ Calvin Klein Underwear αποτελούν ένα κλασικό στοιχείο γυναικείων εσωρούχων, που προσφέρει άνεση και διακριτικότητα. Κατασκευασμένα από μαλακό βαμβακερό πλεκτό με την προσθήκη ελαστάνης, είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν τον διακριτικό σχεδιασμό και την άνεση στη χρήση.

Σλιπ Calvin Klein Underwear – βασικά χαρακτηριστικά

  • Σλιπ με κλασική γραμμή εσωρούχων, που προσφέρει μέτρια κάλυψη και ευέλικτη χρήση
  • Μαλακό βαμβακερό πλεκτό με ελαστάνη που προσφέρει διαπνοή και ευχάριστη επαφή με το δέρμα
  • Ελαστικό υλικό σε συνδυασμό με επίπεδες ραφές που εξασφαλίζει τέλεια εφαρμογή στο σώμα χωρίς πίεση
  • Κανονική μέση που προσφέρει άνεση και διακριτικότητα κάτω από τα ρούχα, προσαρμόζοντας τη φυσική γραμμή του σώματος
  • Στενή ελαστική ζώνη μέσης με λογότυπο Calvin Klein που τονίζει διακριτικά την επωνυμία, χωρίς να προκαλεί δυσάρεστη πίεση
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
000QD5044E
Χρώμα κατασκευαστή
2IK
Χρώμα
μωβ
Μάρκα
Calvin Klein Underwear
ID προϊόντος
PPYH-BID1WT_04X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
90% Βαμβάκι, 10% Ελαστάν
Κοπή
Κατάσταση:
κανονική
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 180 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μωβ LV00QD5357
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία 3-pack μωβ LV00QD5300
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack μωβ LV00QD5394
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία μωβ LV00QD5270
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν μωβ LV00QD5246
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικείο μωβ 000QF6307E
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία μωβ LV00QD5213
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με μοντάλ μωβ LV00QF8731
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με μοντάλ
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν μωβ LV00QD5291
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία δαντέλα 3-pack μωβ LV00QD5305
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία δαντέλα 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack μωβ LV00QD5209
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: ροζ, 000QF8093E
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle κιλότα γυναικεία μωβ C22HC7
Chantelle κιλότα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 10,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 8,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Chantelle χρώμα: μοβ, C22DA0
Σλιπ Chantelle
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 34,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ women'secret χρώμα: μοβ, 4219893
Σλιπ women'secret
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle κιλότα γυναικεία μωβ C22HA3
Chantelle κιλότα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 10,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 8,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle κιλότα γυναικεία μωβ C22HA3
Chantelle κιλότα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
8,90 €
Αρχική τιμή: 10,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
women'secret Σλιπ Γυναικεία βαμβακερά 7-pack μωβ 4933655
women'secret Σλιπ Γυναικεία βαμβακερά 7-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-44%
Medicine κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν 2-pack μωβ
Medicine κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,90 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Chantelle brazil γυναικεία Floral Touch μωβ C942G0
Chantelle brazil γυναικεία Floral Touch
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ women'secret 7-pack χρώμα: μοβ, 4933606
Σλιπ women'secret 7-pack
Τρέχουσα τιμή:
29,90 €
Αρχική τιμή: 33,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,90 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle στρινγκ γυναικεία μωβ C22HG9
Chantelle στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
8,90 €
Αρχική τιμή: 10,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
women'secret Κιλότα Γυναικεία δαντελένια μωβ 4213809
women'secret Κιλότα Γυναικεία δαντελένια
15,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO στρινγκ Γυναικεία THONG UNIQUE μωβ 50545732
HUGO στρινγκ Γυναικεία THONG UNIQUE
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ women'secret 7-pack χρώμα: μοβ, 4932653
Στρινγκ women'secret 7-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
women'secret Μπραζίλ γυναικεία βαμβακερά 7-pack μωβ 4933670
women'secret Μπραζίλ γυναικεία βαμβακερά 7-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Chantelle στρινγκ γυναικεία GIRLS μωβ C22XG0
Chantelle στρινγκ γυναικεία GIRLS
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 33,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein Underwear
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με μοντάλ μωβ LV00QF8731
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με μοντάλ
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack μωβ LV00QD5394
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία 3-pack μωβ LV00QD5300
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν μωβ LV00QD5246
Calvin Klein Underwear brazil Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικείο μωβ 000QF6307E
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
16,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία μωβ LV00QD5270
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μωβ LV00QD5357
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack μωβ LV00QD5209
Calvin Klein Underwear στρινγκ Γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία δαντέλα 3-pack μωβ LV00QD5305
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία δαντέλα 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σλιπ Calvin Klein Underwear χρώμα: μοβ
Σλιπ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν μωβ LV00QD5291
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία βαμβακερή με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία μωβ LV00QD5213
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: ροζ, 000QF8093E
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι μπλε LV00QF8518
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
22,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία ροζ LV00QD5283
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 17,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: διάφανο
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: μπεζ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία ροζ LV00QF8587
Calvin Klein Underwear Στρινγκ Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία μαύρη LV00QF8657
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 27,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-40%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: ροζ
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,99 €
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 2-pack γκρί LV00QF9126
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία βαμβακερά με ελαστάν 2-pack
29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear χρώμα: ροζ, LV00QF7820
Στρινγκ Calvin Klein Underwear
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία 3-pack καφέ LV00QD5212
Calvin Klein Underwear κιλότα γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικείο καφέ LV00QF8093
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-23%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack μπεζ LV00QD5211
Calvin Klein Underwear Στρινγκ γυναικεία 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία μπεζ LV00QD5273
Calvin Klein Underwear κιλότα Γυναικεία
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικείο με βαμβάκι μαύρο LV00QF8826
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικείο με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-41%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Στρινγκ Calvin Klein Underwear 2-pack χρώμα: γκρι
Στρινγκ Calvin Klein Underwear 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 35,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
Calvin Klein Underwear στρινγκ γυναικεία με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 22,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €