Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Calvin Klein
1.0

Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF810G

-10%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 € -34%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 € -10%
Χρώμα: μαύρο
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μπλε LV04LF810G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό πράσινο LV04LF810G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF810G
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Μαύρο T-shirt Calvin Klein με εκτύπωση και λογότυπο – άνεση στις καθημερινές εμφανίσεις

Το ανδρικό T-shirt Calvin Klein είναι ένα κλασικό στοιχείο της γκαρνταρόμπας, που συνδυάζει την άνεση στην εφαρμογή με τον αναγνωρίσιμο σχεδιασμό. Αυτή η γραμμή, κατασκευασμένη από μαλακό βαμβάκι, προσφέρει άνεση καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας, όντας ιδανική για τη δημιουργία casual, αστικών συνόλων.

Τι χαρακτηρίζει το ανδρικό βαμβακερό T-shirt Calvin Klein – βασικά χαρακτηριστικά;

  • Κανονική εφαρμογή – προσφέρει ελευθερία κινήσεων, παρέχοντας μια ευέλικτη εφαρμογή στο σώμα
  • 100% βαμβάκι – υλικό ευχάριστο στην αφή, που ενισχύει τη διαπνοή και την άνεση στην εφαρμογή
  • Ελαστική πλέξη – επιτρέπει καλύτερη εφαρμογή και δεν περιορίζει τις κινήσεις κατά τη διάρκεια των δραστηριοτήτων
  • Κλασική στρογγυλή λαιμόκοψη – τονίζει τον διαχρονικό χαρακτήρα, προσφέροντας άνεση στη χρήση
  • Έντονη εκτύπωση με λογότυπο – δίνει στο T-shirt αναγνωρίσιμο στυλ, αποτελώντας μια μοντέρνα πινελιά
  • Λεπτό υλικό – καθιστά το T-shirt ελαφρύ, ιδανικό για ζεστές μέρες
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LV04LF810G
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Calvin Klein
Κατασκευαστής

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID προϊόντος
PPY2-TSM0OB_99X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
100% Βαμβάκι
Κοπή
Λαιμόκοψη:
στρογγυλή
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
M
Μήκος:
72 cm
Πλάτος μασχάλης:
54 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 186 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικά, χρώμα: μαύρο, LV04RE832G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν 2-pack μαύρο LV04LD245G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LC255G
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH802G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF223G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LC333G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
Calvin Klein basic t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LD230G
Calvin Klein basic t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH803G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
49,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD822G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein χρώμα: μαύρο
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν μαύρο LV04LC240G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 27,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LG810G
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF812G
Calvin Klein T-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RE819G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH800G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο K10K112749
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD821G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, K10K114169
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04RF853G
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο K10K112724
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04LB275G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
30,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, K10K114158
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, K10K114174
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF811G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV040HM228
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικός βαμβακερός μαύρος LV04LF813G
Calvin Klein t-shirt ανδρικός βαμβακερός
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RC854G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 35,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04LD224G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04LD224G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH803G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04RF853G
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF812G
Calvin Klein T-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD822G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH802G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό με βαμβάκι μαύρο LV00NM3021
Calvin Klein t-shirt ανδρικό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LG222G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD823G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LC255G
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF809G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF223G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν μαύρο LV04LC241G
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό με ελαστάν
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD820G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, K10K114155
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RE820G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RE819G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RD817G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 22,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LC333G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LG809G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
Calvin Klein basic t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LD230G
Calvin Klein basic t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικά, χρώμα: μαύρο, LV04LE200G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 50,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό μαύρο K10K112724
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LH800G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
39,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV040HM228
Calvin Klein T-shirt ανδρικό βαμβακερό
49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF243G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό με βαμβάκι μαύρο LV04LF209G
Calvin Klein t-shirt Ανδρικό με βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 34,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο K10K112749
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό μαύρο LV04LF811G
Calvin Klein t-shirt ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μαύρο, LV04RE821G
Βαμβακερό μπλουζάκι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
23,99 €
Αρχική τιμή: 38,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €