Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein - Μικρές κάλτσες (2-pack)

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €(5,00 € / τεμ.)
Αρχική τιμή: 12,99 € -23%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 € -9%
Χρώμα: μπλε
Calvin Klein - Μικρές κάλτσες (2-pack)
Calvin Klein - Μικρές κάλτσες (2-pack)
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Calvin Klein - Μικρές κάλτσες (2-pack)

Μικρές κάλτσες από τη συλλογή Calvin Klein. Μοντέλο από ελαστικό ύφασμα. Στο σετ δυο ζευγάρια.
Χαρακτηριστικά είδους
Πολυσυσκευασία
2-pack
Μήκος κάλτσας
σοσόνια, κοντό
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
100001789.NOS
Χρώμα
μπλε
Μάρκα
Calvin Klein
Κατασκευαστής

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID προϊόντος
99KK-LGM0GE_55X
Σύνθεση

70% Βαμβάκι, 2% Σπαντέξ, 28% Πολυαμίδη
Προτεινόμενα προϊόντα
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 14,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές μπλε 701237870
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack μπλε 701239283
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack χρώμα: μπλε, 701235980
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack Μπλε 701237871
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack χρώμα: μπλε, 701235979
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές 2-pack μπλε 701237677
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack χρώμα: μπλε
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack χρώμα: πολύχρωμο, 701226104
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κάλτσες HUGO 2P SH TAPE CC 2-pack χρώμα: μαύρο, 50516390
Κάλτσες HUGO 2P SH TAPE CC 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 12,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Κάλτσες Ανδρικές 2-pack μπλε 701238494
Tommy Hilfiger Κάλτσες Ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack χρώμα: μπλε, 701238498
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
8,90 €
Αρχική τιμή: 10,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες The North Face NF0A882FP6O1
Κάλτσες The North Face
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 19,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,99 €
BOSS Ανδρικά με βαμβάκι 5P RS Uni CC 5-pack πολύχρωμο 50478221
BOSS Ανδρικά με βαμβάκι 5P RS Uni CC 5-pack
39,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Κάλτσες ανδρικές μπλε 701238621
Tommy Hilfiger Κάλτσες ανδρικές
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι Mavin μπλε MSO0068
Barbour κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι Mavin
19,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι 2P AS TAPE CC 2-pack μπλε 50516394
HUGO κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι 2P AS TAPE CC 2-pack
9,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 701229794
Κάλτσες Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 12,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 8,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack χρώμα: μαύρο, 701230780
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 2-pack χρώμα: μπλε, 701228805
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack χρώμα: μπλε, 371111147
Κάλτσες Tommy Hilfiger 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 13,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Dickies 3-pack χρώμα: μπλε, DK0A4X82RI21
Κάλτσες Dickies 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
14,99 €
Αρχική τιμή: 19,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
HUGO σοσόνια Ανδρικά 3P SL LOGO CC 3-pack μπλε 50541589
HUGO σοσόνια Ανδρικά 3P SL LOGO CC 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 17,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινες κάλτσες The North Face
Μάλλινες κάλτσες The North Face
Τρέχουσα τιμή:
12,49 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
BOSS κάλτσες ανδρικές 2P RS Uni CC 2-pack μπλε 50516616
BOSS κάλτσες ανδρικές 2P RS Uni CC 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
11,99 €
Αρχική τιμή: 14,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 12,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans σοσόνια ανδρικά με βαμβάκι 2-pack μπλε 701228809
Calvin Klein Jeans σοσόνια ανδρικά με βαμβάκι 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
BOSS Κάλτσες ανδρικές 2-pack σκούρες μπλε 50559426
BOSS Κάλτσες ανδρικές 2-pack
13,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 2-pack χρώμα: μπλε, 701228802
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 4-pack χρώμα: μπλε, 701238239
Κάλτσες Calvin Klein Jeans 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
Ανακάλυψε είδη Calvin Klein
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές 2-pack μπλε 701237677
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 14,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack χρώμα: μπλε, 701235979
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές μπλε 701237870
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack Μπλε 701237871
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack χρώμα: μπλε, 701235980
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack μπλε 701239283
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack χρώμα: μπλε
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 24,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 16,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές λευκές 701238808
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack χρώμα: γκρι, 701236412
Κάλτσες Calvin Klein 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-28%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein σοσόνια Ανδρικά 2-pack πράσινα 701237872
Calvin Klein σοσόνια Ανδρικά 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 13,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack χρώμα: μαύρο, 701231365
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack χρώμα: μαύρο, 701235980
Κάλτσες Calvin Klein 4-pack
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 18,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Ανδρικές κάλτσες 2-pack πράσινες 701237677
Calvin Klein Ανδρικές κάλτσες 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack χρώμα: μαύρο, 701235972
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
7,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 8,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack μπεζ 701237879
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Σοσόνια Ανδρικά λευκά 701237876
Calvin Klein Σοσόνια Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack χρώμα: μαύρο, 701231367
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
7,49 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 7,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι 3-pack μπεζ 701234208
Calvin Klein κάλτσες ανδρικές με βαμβάκι 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
13,90 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack χρώμα: μαύρο, 701235970
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein χρώμα: άσπρο
Κάλτσες Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
13,99 €
Αρχική τιμή: 18,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 14,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack χρώμα: μαύρο 701218715
Κάλτσες Calvin Klein 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
8,99 €
Αρχική τιμή: 11,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 9,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Κάλτσες Calvin Klein ανδρικες, χρώμα: γκρι 701218715
Κάλτσες Calvin Klein
9,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein σοσόνια Ανδρικά πράσινα 701237876
Calvin Klein σοσόνια Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein κάλτσες Ανδρικές 2-pack μαύρες 701237874
Calvin Klein κάλτσες Ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein ανδρικές κάλτσες 2-pack λευκές 701237879
Calvin Klein ανδρικές κάλτσες 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Calvin Klein - Κάλτσες (2-pack)
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 12,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack πράσινες 701237874
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
9,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 10,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές με βαμβάκι 3-pack γκρί 701234208
Calvin Klein Κάλτσες Ανδρικές με βαμβάκι 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
12,99 €
Αρχική τιμή: 15,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack μπεζ 701237879
Calvin Klein Κάλτσες ανδρικές 2-pack
Τρέχουσα τιμή:
10,99 €
Αρχική τιμή: 13,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 11,99 €