Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

ANIA KRUK
5.0

Βραχιόλι ANIA KRUK Believe γυναικείο

-28%
Τρέχουσα τιμή:
17,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 € -28%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 € -28%
Χρώμα: κόκκινο
ONE SIZE
Συσκευασία Δώρου

Προϊόν συσκευασμένο σε κουτί από τον κατασκευαστή.

Συσκευασία Δώρου
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βραχιόλι ANIA KRUK Believe

Βραχιόλι από τη συλλογή ANIA KRUK. Το μοντέλο κατασκευασμένο από κορδόνι με διακοσμητικά στοιχεία από ασήμι 925.
- Διαστάσεις στολιδιού: 16 x 6 mm.
- Ρυθμιζόμενο κούμπωμα.
Χαρακτηριστικά είδους
Υλικό και φινίρισμα
ασήμι
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
SGCAU0105Z
Χρώμα κατασκευαστή
Czerwony
Χρώμα
κόκκινο
Μάρκα
ANIA KRUK
ID προϊόντος
M9KK-AKD05K_33X
Σύνθεση

Υφαντικό υλικό, Ασημί επιχρυσωμένο με 24 καράτια
Προτεινόμενα προϊόντα
Συσκευασία Δώρου
Ania Kruk - Βραχιόλι Lucky
Ania Kruk - Βραχιόλι Lucky
17,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK Believe γυναικείες
Βραχιόλι ANIA KRUK Believe
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Guess LOVE BITES JUBB06 048JW
Βραχιόλι Guess LOVE BITES
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Michael Kors MKJ8576710
Βραχιόλι Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 85,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,90 €
Συσκευασία Δώρου
Επιχρυσωμένη αλυσίδα για το πόδι ANIA KRUK SUGAR
Επιχρυσωμένη αλυσίδα για το πόδι ANIA KRUK SUGAR
58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Tous Sweet Dolls
Βραχιόλι Tous Sweet Dolls
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 85,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-17%
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER SAKAN2759Z
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK Romantica
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK Romantica
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι AllSaints
Βραχιόλι AllSaints
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 68,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Tous Super Micro Super Micro
Βραχιόλι Tous Super Micro Super Micro
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
-17%
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK DUO SAKAN2529Z
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK DUO
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι Guess ICONIQUE JUBB05 527JW
Βραχιόλι Guess ICONIQUE
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Swarovski βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ζιργκόν MATRIX 5763819
Swarovski βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ζιργκόν MATRIX
158,90 €
-10%
Furla βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό FJ0207BTU
Furla βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό
Τρέχουσα τιμή:
71,90 €
Αρχική τιμή: 79,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Guess BY YOUR SIDE JUBB06 082JW
Βραχιόλι Guess BY YOUR SIDE
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK BELIEVE SGCAU0206Z
Βραχιόλι ANIA KRUK BELIEVE
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK TRENDY
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK TRENDY
54,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι Calvin Klein 35000579
Βραχιόλι Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
83,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι Design Letters 90506002GOLD
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι Design Letters
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Βραχιόλι Lilou Soleil A03/MARKET/ANS/304
Βραχιόλι Lilou Soleil
47,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ANIA KRUK βραχιόλι Γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι χαλαζίας SUMMER SAKAN3008Z
ANIA KRUK βραχιόλι Γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι χαλαζίας SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι Guess ICONIQUE JUBB05 531JW
Βραχιόλι Guess ICONIQUE
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Aldo γυναικείο βραχιόλι COASTLINER 3-pack 14343755
Aldo γυναικείο βραχιόλι COASTLINER 3-pack
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 35,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 25,99 €
Swarovski βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό Ariana Grande x Swarovski 5737402
Swarovski βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό Ariana Grande x Swarovski
178,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Swarovski DEXTERA 5747642
Βραχιόλι Swarovski DEXTERA
Τρέχουσα τιμή:
160,90 €
Αρχική τιμή: 178,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 178,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι Answear.LAB
Βραχιόλι Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
15,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Furla βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό FJ1328BTU
Furla βραχιόλι γυναικείο μεταλλικό
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 90,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Swarovski βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ζιργκόν MATRIX 5753925
Swarovski βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ζιργκόν MATRIX
158,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess βραχιόλι γυναικείο ανοξείδωτο ατσάλι BORBOLETA JUBB06 133JW
Guess βραχιόλι γυναικείο ανοξείδωτο ατσάλι BORBOLETA
Τρέχουσα τιμή:
32,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι Trussardi TJAXC26
Βραχιόλι Trussardi
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 58,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 41,99 €
Ανακάλυψε είδη ANIA KRUK
Συσκευασία Δώρου
Ania Kruk - Βραχιόλι Lucky
Ania Kruk - Βραχιόλι Lucky
17,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK Believe γυναικείες
Βραχιόλι ANIA KRUK Believe
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK VINTAGE SMIAS0170Z
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK VINTAGE
40,99 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK OVAL
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK OVAL
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-16%
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK DUO SOPAN0911Z
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK DUO
Τρέχουσα τιμή:
24,99 €
Αρχική τιμή: 29,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ania Kruk - Ασημένιο βραχιόλι Believe
Ania Kruk - Ασημένιο βραχιόλι Believe
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK TRENDY
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK TRENDY
54,99 €
-17%
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER SAKAN2759Z
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι COSMO SMIAS0710Z
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι COSMO
40,99 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK Summer
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK Summer
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 38,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι ANIA KRUK Summer γυναικείο
Βραχιόλι ANIA KRUK Summer
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK Azymut
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK Azymut
Τρέχουσα τιμή:
25,99 €
Αρχική τιμή: 31,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 31,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ania Kruk - Βραχιόλι Believe
Ania Kruk - Βραχιόλι Believe
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK SUMMER SAKAN2449Z
Βραχιόλι με φυσικές πέτρες ANIA KRUK SUMMER
38,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER SAKAU0521
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK BELIEVE SGCAU0206Z
Βραχιόλι ANIA KRUK BELIEVE
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο ορείχαλκο VINTAGE MRUAM3100Z
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο ορείχαλκο VINTAGE
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
Βραχιόλι αστραγάλου από ασήμι και χρυσό ANIA KRUK SUMMER SAKVP2932Z
Βραχιόλι αστραγάλου από ασήμι και χρυσό ANIA KRUK SUMMER
42,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK Summer γυναικείες
Βραχιόλι ANIA KRUK Summer
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Συσκευασία Δώρου
ANIA KRUK - Βραχιόλι Azymut
ANIA KRUK - Βραχιόλι Azymut
Τρέχουσα τιμή:
18,99 €
Αρχική τιμή: 24,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 20,99 €
Ασημένιο επιχρυσωμένο βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER SAKAN2469Z
Ασημένιο επιχρυσωμένο βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER
38,99 €
Συσκευασία Δώρου
Βραχιόλι αστραγάλου ANIA KRUK Vintage
Βραχιόλι αστραγάλου ANIA KRUK Vintage
44,99 €
-15%
Συσκευασία Δώρου
Επιχρυσωμένη αλυσίδα για το πόδι ANIA KRUK OVAL
Επιχρυσωμένη αλυσίδα για το πόδι ANIA KRUK OVAL
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 44,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER SAKAN2484Z
Βραχιόλι από επιχρυσωμένο ασήμι ANIA KRUK SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
41,99 €
Αρχική τιμή: 49,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK ROMANTICA SGCAS0250
Ασημένιο βραχιόλι ANIA KRUK ROMANTICA
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι OVAL SSIAS0870Z
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι OVAL
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι με ακουαμαρίνα SUMMER SAKAN2709Z
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι με ακουαμαρίνα SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER SAKAN3269Z
Βραχιόλι ANIA KRUK SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 42,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-14%
Συσκευασία Δώρου
Ania Kruk - Ασημένιο βραχιόλι Azymut
Ania Kruk - Ασημένιο βραχιόλι Azymut
Τρέχουσα τιμή:
22,99 €
Αρχική τιμή: 26,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26,99 €
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι λάπις λάζουλι DUO SMIAN0794Z
ANIA KRUK βραχιόλι γυναικείο επιχρυσωμένο ασήμι λάπις λάζουλι DUO
44,99 €