Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

logo answear

Βιβλίο home & lifestyle Iris Apfel : Volume 64 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English

16.99 €
Χρώμα: πολύχρωμο
ONE SIZE
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βιβλίο από τη συλλογή home & lifestyle. Μια σειρά παιδικών βιογραφιών με μπεστ σέλερ που εξερευνά τις ζωές αξιόλογων ανθρώπων - από σχεδιαστές και καλλιτέχνες μέχρι επιστήμονες και ακτιβιστές. Όλοι τους έχουν πετύχει εκπληκτικά πράγματα, όμως ο καθένας τους ξεκίνησε τη ζωή του ως παιδί με ένα μικρό όνειρο.

- Διάσημη για το εκλεκτικό της στυλ - που βασιζόταν στα μεγάλα γυαλιά, τα έντονα χρώματα και τα τολμηρά κοσμήματα - η Ίρις αποτέλεσε το αντικείμενο έκθεσης στο Μητροπολιτικό Μουσείο Τέχνης όταν ήταν 84 ετών. Αυτό το εμπνευσμένο βιβλίο περιλαμβάνει εικονογραφήσεις και πρόσθετα στοιχεία, όπως ένα βιογραφικό χρονολόγιο με φωτογραφίες και ένα λεπτομερές προφίλ ζωής.
- Σκληρό εξώφυλλο.
- Χώρα Έκδοσης: ΗΒ.
- Εκδότης: Quarto Publishing PLC.
- Έτος έκδοσης: 2021.
- Αριθμός σελίδων: 32.
- ΒΑΡΟΣ: 338 g.
- Διαστάσεις: 20,4 x 24,6 x 1,5 cm.

Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
QU1123
Χρώμα
πολύχρωμο
Μάρκα
Inne
ID προϊόντος
99KK-AKU5OG_MLC
Προτεινόμενα προϊόντα
Ανακάλυψε είδη Inne
Βιβλίο home & lifestyle Pablo Picasso : Volume 74 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
16.99 €
Βιβλίο home & lifestyle RuPaul: Volume 61 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
16.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Nelson Mandela: Volume 73 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.90 €
Βιβλίο Houses That Can Save the World by Courtenay Smith, Sean Topham, English
35.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Hans Christian Andersen : Volume 59 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.90 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο Woman Up by Carrie Dunn, English
Βιβλίο Woman Up by Carrie Dunn, English
Τρέχουσα τιμή:
13.99 €
Αρχική τιμή: 15.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 15.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Marilyn Monroe : Volume 66 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
17.90 €
Βιβλίο Don't Fck Up Your Baby : The Ultimate Guide to Raising Your Newborn Brand by Coen Luijten, English
25.99 €
Βιβλίο Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
Βιβλίο Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
36.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Cross Stitch with Cattitude by Emma Congdon, English
22.90 €
Βιβλίο home & lifestyle Queer Tattoo by Benjamin Wolbergs, English
63.99 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο Everything is F*cked by Mark Manson, English
Βιβλίο Everything is F*cked by Mark Manson, English
Τρέχουσα τιμή:
21.99 €
Αρχική τιμή: 24.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Image for Prince : Volume 54 Click to enlarge Prince : Volume 54 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
16.99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο home & lifestyle Muhammad Ali: Volume 21 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Τρέχουσα τιμή:
14.99 €
Αρχική τιμή: 16.99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 16.99 €
-11%
Βιβλίο Thinking of You, I Mean Me. I Mean You, Barbara Kruger
Τρέχουσα τιμή:
63.99 €
Αρχική τιμή: 71.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71.99 €
Βιβλίο home & lifestyle A Great Gay Book by Ryan Fitzgibbon, English
Τρέχουσα τιμή:
44.99 €
Αρχική τιμή: 51.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 45.90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο home & lifestyle Taylor Swift is Life by Kathleen Perricone, English
Τρέχουσα τιμή:
17.90 €
Αρχική τιμή: 19.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 19.99 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο γιόγκα Happy by Hannah Barrett, English
Βιβλίο γιόγκα Happy by Hannah Barrett, English
Τρέχουσα τιμή:
23.90 €
Αρχική τιμή: 26.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 26.99 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο home & lifestyle The Little Guide to Harry Styles by Orange Hippo! English
10.99 €
Βιβλίο Louis Vuitton Tambour, Fabienne Reybaud, English
Βιβλίο Louis Vuitton Tambour, Fabienne Reybaud, English
Τρέχουσα τιμή:
119.90 €
Αρχική τιμή: 139.90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 124.99 €
Βιβλίο home & lifestyle Living in a Dream by Gestalten, English
Τρέχουσα τιμή:
54.99 €
Αρχική τιμή: 62.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55.99 €
Βιβλίο How Art is Made by Debra N Mancoff, English
Βιβλίο How Art is Made by Debra N Mancoff, English
33.99 €
-10%
Βιβλίο home & lifestyle Cottagecore, English χρώμα: πολύχρωμο
Βιβλίο home & lifestyle Cottagecore, English
Τρέχουσα τιμή:
56.90 €
Αρχική τιμή: 63.90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63.90 €
-11%
Βιβλίο Soled Out by Sneaker Freaker, Αγγλικά
Βιβλίο Soled Out by Sneaker Freaker, Αγγλικά
Τρέχουσα τιμή:
56.90 €
Αρχική τιμή: 63.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63.99 €
Βιβλίο Studio 54: Night Magic by Matthew Yokobosky
Βιβλίο Studio 54: Night Magic by Matthew Yokobosky
41.99 €
-11%
Φωτογραφικό άλμπουμ home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English χρώμα: πολύχρωμο
Φωτογραφικό άλμπουμ home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English
Τρέχουσα τιμή:
53.90 €
Αρχική τιμή: 60.99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60.99 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βιβλίο home & lifestyle Sleeping Beauties : Reawakening Fashion by Andrew Bolton, English
Τρέχουσα τιμή:
85.99 €
Αρχική τιμή: 95.99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 95.99 €