Μετάβαση στο περιεχόμενο
BACK TO SCHOOL ΕΩΣ -25% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

BarbourΜεταβατικό μπουφάν γυναικείο BEADNELL σκούρο μπλε LQU1765

298,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε μεταβατικό μπουφάν Barbour – με συνθετική μόνωση και κλασικό γιακά

Το μπουφάν Barbour BEADNELL είναι μια ελαφρώς μονωμένη πρόταση, που εξασφαλίζει τη διατήρηση της θερμότητας τις πιο κρύες μέρες, διατηρώντας την ελευθερία κινήσεων. Η κλασική γραμμή regular fit και το λείο σχέδιο καθιστούν αυτό το μοντέλο κατάλληλο για διάφορες εμφανίσεις. Κατασκευασμένο από ύφασμα σε σκούρο μπλε απόχρωση, με συνθετική μόνωση και μανσέτες με λάστιχο, αποτελεί ένα λειτουργικό κομμάτι της γκαρνταρόμπας για τη μεταβατική περίοδο.

Συνθετικά μονωμένο μεταβατικό μπουφάν Barbour – βασικά χαρακτηριστικά και κατασκευή

  • Ελαφριά συνθετική μόνωση εξασφαλίζει τη διατήρηση της θερμότητας, χωρίς περιττό βάρος στη σιλουέτα
  • Ανθεκτικό ύφασμα σε σκούρο μπλε χρώμα προσφέρει ανθεκτικότητα και αισθητική στο μοντέλο
  • Πλήρης φόδρα εξασφαλίζει άνεση στη χρήση και διευκολύνει την τοποθέτηση του μπουφάν
  • Γραμμή regular fit προσφέρει ελευθερία κινήσεων και καθολική εφαρμογή στη σιλουέτα
  • Απουσία κουκούλας συνεισφέρει στην κλασική εμφάνιση και την ευκολία styling με κασκόλ
  • Κλασικός γιακάς προσθέτει κομψότητα και προστατεύει το λαιμό από το κρύο
  • Κλείσιμο με φερμουάρ επιτρέπει τη γρήγορη τοποθέτηση και ρύθμιση του αερισμού
  • Κλασικά μανίκια εξασφαλίζουν άνεση και ελευθερία κινήσεων των χεριών
  • Μανσέτες με λάστιχο προσφέρουν καλύτερη εφαρμογή και προστασία από τον αέρα
  • Μήκος μέχρι τους γοφούς εξασφαλίζει βέλτιστη κάλυψη του κορμού, χωρίς να περιορίζει τις κινήσεις
Χαρακτηριστικά είδους
Γέμισμα
συνθετικό
Κούμπωμα
με φερμουάρ
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Φόδρα
ολόσωμη
Ισοθερμική επένδυση
ελαφριά
Ανθεκτικό στο νερό
απουσία αδιάβροχης προστασίας
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LQU1765
Χρώμα κατασκευαστή
NY71
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Barbour
Λεπτομέρειες κατασκευής
Αρμόδιος φορέας της ΕΕ
SDK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Pomorska 40
91-408 Łódź PL
biuro@sdk.pl
ID προϊόντος
9BYH-KUD0NG_59X
Υλικό
Υλικό βάσης:
100% Πολυαμίδιο
Φόδρα:
100% Πολυεστέρας
Γιακάς:
100% Βαμβάκι
Φινίρισμα:
83% Βαμβάκι, 15% Πολυεστέρας, 2% Ελαστάν
Γέμισμα:
100% Πολυεστέρας
Κοπή
Τύπος μανικιού:
Κλασσικός
Γιακάς και πέτο:
κλασικός
Κόψιμο:
regular fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
36
Μήκος:
61 cm
Μήκος μανικιού:
74 cm
Πλάτος μασχάλης:
46 cm
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
Barbour Βαμβακερό μπουφάν Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε
Barbour
Βαμβακερό μπουφάν Barbour
328,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Καπιτονέ μπουφάν Γυναικείο σκούρο μπλε LQU0228
Barbour
Καπιτονέ μπουφάν Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell σκούρο μπλε LWX0667
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Τζιν μπουφάν Barbour Asker χρώμα: ναυτικό μπλε, LCA0394
Barbour
Τζιν μπουφάν Barbour Asker
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-23%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Τζιν μπουφάν Barbour Saima χρώμα: ναυτικό μπλε, LOS0081
Barbour
Τζιν μπουφάν Barbour Saima
Τρέχουσα τιμή:
106,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μπουφάν Barbour Laoise χρώμα: ναυτικό μπλε, LQU1886
Barbour
Μπουφάν Barbour Laoise
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε F30
Barbour
Μπουφάν Barbour
199,90 €
Planet Friendly
Barbour Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL σκούρο μπλε LWX1403
Barbour
Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL
339,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Καπιτονέ μπουφάν γυναικείο σκούρο μπλε WW0WW50936
Tommy Hilfiger
Καπιτονέ μπουφάν γυναικείο
199,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Τζιν μπουφάν γυναικείο σκούρο μπλε WW0WW50002
Tommy Hilfiger
Τζιν μπουφάν γυναικείο
149,90 €
-23%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπουφάν Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW46444
Tommy Hilfiger
Μπουφάν Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-12%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Helly Hansen Αδιάβροχο μπουφάν Helly Hansen Aden γυναικείο, χρώμα: ναυτικό μπλε, 62650
Helly Hansen
Αδιάβροχο μπουφάν Helly Hansen Aden
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 134,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Calvin Klein Jeans Τζιν μπουφάν Calvin Klein Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, LV047D700G
Calvin Klein Jeans
Τζιν μπουφάν Calvin Klein Jeans
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Karl Lagerfeld Jeans Τζιν μπουφάν Karl Lagerfeld Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, A1W14002
Karl Lagerfeld Jeans
Τζιν μπουφάν Karl Lagerfeld Jeans
148,90 €
Visvim Μεταξωτό μπουφάν Visvim 101x jkt χρώμα: ναυτικό μπλε, 325105013001
Visvim
Μεταξωτό μπουφάν Visvim 101x jkt
3389,90 €
-50%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Luisa Spagnoli Μάλλινο μπουφάν Luisa Spagnoli χρώμα: ναυτικό μπλε, 58556
Luisa Spagnoli
Μάλλινο μπουφάν Luisa Spagnoli
Τρέχουσα τιμή:
1039,00 €
Αρχική τιμή: 2079,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 2079,90 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
A.P.C. Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού blouson georges σκούρο μπλε PSANG.M32034
A.P.C.
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού blouson georges
569,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
The North Face Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα The North Face 1996 Retro Nuptse χρώμα: ναυτικό μπλε, NF0A3XEOGOB1
The North Face
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα The North Face 1996 Retro Nuptse
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
DKNY Τζιν μπουφάν Dkny χρώμα: ναυτικό μπλε, DJ4J6006
DKNY
Τζιν μπουφάν Dkny
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
DKNY Τζιν μπουφάν Dkny χρώμα: ναυτικό μπλε, DJ5J6196
DKNY
Τζιν μπουφάν Dkny
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Fiorucci Μπουφάν Fiorucci Nylon Kissing Angels Quilted Liner χρώμα: ναυτικό μπλε, W02FPOJA442NY01BL05
Fiorucci
Μπουφάν Fiorucci Nylon Kissing Angels Quilted Liner
Τρέχουσα τιμή:
539,90 €
Αρχική τιμή: 869,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 564,90 €
-59%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Guess Jeans Μπουφάν Guess Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, W5GL29 WH8N2
Guess Jeans
Μπουφάν Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
Answear.LAB Μπουφάν γυναικείο με βαμβάκι σκούρο μπλε
Answear.LAB
Μπουφάν γυναικείο με βαμβάκι
129,90 €
-14%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Μπουφάν Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW49830
Tommy Hilfiger
Μπουφάν Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Twinset Τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ σκούρο μπλε 262LI2JAA
Twinset
Τζιν μπουφάν γυναικείο ντένιμ
245,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Helly Hansen Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Helly Hansen WINTER BLISS χρώμα: ναυτικό μπλε, 54459
Helly Hansen
Μπουφάν με επένδυση από πούπουλα Helly Hansen WINTER BLISS
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger Πουπουλένιο γυναικείο μπουφάν σκούρο μπλε WW0WW47753
Tommy Hilfiger
Πουπουλένιο γυναικείο μπουφάν
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Diesel Τζιν μπουφάν Diesel DE-BONNY χρώμα: ναυτικό μπλε, A09970.09I27
Diesel
Τζιν μπουφάν Diesel DE-BONNY
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 318,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Ανακάλυψε είδη Barbour
-23%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Τζιν μπουφάν Barbour Saima χρώμα: ναυτικό μπλε, LOS0081
Barbour
Τζιν μπουφάν Barbour Saima
Τρέχουσα τιμή:
106,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell σκούρο μπλε LWX0667
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε F30
Barbour
Μπουφάν Barbour
199,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE σκούρο μπλε LQU0475
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE
164,90 €
Planet Friendly
Barbour Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL σκούρο μπλε LWX1403
Barbour
Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL
339,90 €
-16%
Planet Friendly
Barbour Μπουφάν Barbour Wetherby χρώμα: ναυτικό μπλε, LQU1884
Barbour
Μπουφάν Barbour Wetherby
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
-10%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μπουφάν Barbour Laoise χρώμα: ναυτικό μπλε, LQU1886
Barbour
Μπουφάν Barbour Laoise
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
Barbour Βαμβακερό μπουφάν Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε
Barbour
Βαμβακερό μπουφάν Barbour
328,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Τζιν μπουφάν Barbour Asker χρώμα: ναυτικό μπλε, LCA0394
Barbour
Τζιν μπουφάν Barbour Asker
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Καπιτονέ μπουφάν Γυναικείο σκούρο μπλε LQU0228
Barbour
Καπιτονέ μπουφάν Γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Planet Friendly
Barbour Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL πράσινο LWX1403
Barbour
Μπουφάν γυναικείο βαμβακερό BEADNELL
339,90 €
-11%
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Myshall μπεζ LCA0403
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Myshall
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 269,90 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: μαύρο F30
Barbour
Μπουφάν Barbour
199,90 €
Barbour Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Arlene πράσινο LWX1567
Barbour
Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Arlene
369,90 €
-10% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: μπεζ
Barbour
Μπουφάν Barbour
169,90 €
Barbour Μπουφάν γυναικείο κερωμένο καφέ LWX1581
Barbour
Μπουφάν γυναικείο κερωμένο
409,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο x Farm Rio ροζ LSP0334
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο x Farm Rio
Τρέχουσα τιμή:
269,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE μαύρο LQU0475
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE
169,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE μπεζ LQU0475
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE
164,90 €
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: πράσινο
Barbour
Μπουφάν Barbour
169,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: καφέ, LWX1081
Barbour
Μπουφάν Barbour
359,90 €
Barbour Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό ARLENE πράσινο LWX1482
Barbour
Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό ARLENE
329,90 €
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell καφέ LWX0667
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Beadnell
329,90 €
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE μπορντό LQU0475
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE
169,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Launton μπεζ LWX1535
Barbour
Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό Launton
Τρέχουσα τιμή:
289,90 €
Αρχική τιμή: 459,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 299,90 €
Barbour Μπουφάν Barbour χρώμα: μπεζ
Barbour
Μπουφάν Barbour
199,90 €
-5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μπουφάν Barbour Wetherby χρώμα: μπεζ, LFL0084
Barbour
Μπουφάν Barbour Wetherby
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Βαμβακερό μπουφάν Barbour χρώμα: μαύρο
Barbour
Βαμβακερό μπουφάν Barbour
328,90 €
Planet Friendly
Barbour Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό ARLENE πράσινο LWX1482
Barbour
Κοντό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό ARLENE
339,90 €
-20% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Barbour Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE μπεζ LQU0475
Barbour
Μεταβατικό μπουφάν γυναικείο ANNANDALE
169,90 €