Μετάβαση στο περιεχόμενο
SUMMER SALE ΕΩΣ -50% ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ APP [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Guess Jeans
5.0

Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M4BR37 Z3HM1

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
88,90 €
Χρώμα: μπεζ
Επιλογή μεγέθους
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έχεις 25% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans

Πουλόβερ από τη συλλογή Guess Jeans κατασκευασμένο από λεπτό πλεκτό. Μοντέλο κατασκευασμένο από μαλακό και ευχάριστο στην αφή υλικό.
- Απλή, μη μπλοκαρισμένη κοπή.
- Κλασική στρογγυλή λαιμόκοψη.
- Μανίκια και κάτω άκρο φινιρισμένα με άνετο, ελαστικό κούμπωμα.
- Ελαστικό πλεκτό ύφασμα.
- Μήκος μανικιού: 68 cm.
- Μήκος: 71 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 56 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: M.
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
M4BR37.Z3HM1
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Guess Jeans
ID προϊόντος
9BYA-SWM050_01X
Σύνθεση
100% Βαμβάκι
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 187 εκ. και φοράει μέγεθος M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M5YR18 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M5YR25 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M6RR10 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 108,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M4BR30 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M5BR04 Z0561
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M4BR31 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 78,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Calvin Klein ανδρικό, χρώμα: μπεζ, K10K114485
Βαμβακερό πουλόβερ Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Levi's ανδρικό πουλόβερ με μαλλί μπεζ A4320
Levi's ανδρικό πουλόβερ με μαλλί
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 85,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO San Cassius-C1 χρώμα: μαύρο, 50475083
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO San Cassius-C1
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, MW0MW28048
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού G-Star Back embro χρώμα: μπεζ, D23731.E212 D26835-D976
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού G-Star Back embro
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-24%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
HUGO πουλόβερ ανδρικό με λινό Seeroy μπεζ 50557361
HUGO πουλόβερ ανδρικό με λινό Seeroy
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ G-Star 0 Back embro ανδρικό, χρώμα: μπεζ, D27686.B692 D26835-D976
Μάλλινο πουλόβερ G-Star 0 Back embro
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Perfect Moment La Tour ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M1000449
Μάλλινο πουλόβερ Perfect Moment La Tour
Τρέχουσα τιμή:
299,90 €
Αρχική τιμή: 409,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 309,90 €
-27%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Medicine χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ Medicine
Τρέχουσα τιμή:
12,90 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 17,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Γιλέκο με προσθήκη μαλλιού Kenzo χρώμα: μπεζ, FG55TO7683DH
Γιλέκο με προσθήκη μαλλιού Kenzo
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 219,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Lacoste ανδρικό, χρώμα: μπεζ, AH5179
Βαμβακερό πουλόβερ Lacoste
Τρέχουσα τιμή:
135,90 €
Αρχική τιμή: 159,90 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 159,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger χρώμα: μπεζ
Πουλόβερ με μείγμα κασμίρ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Fred Perry ανδρικό, χρώμα: μπεζ, K6507
Βαμβακερό πουλόβερ Fred Perry
159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ BOSS Padro-L χρώμα: μαύρο, 50516914
Βαμβακερό πουλόβερ BOSS Padro-L
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK ανδρικό, χρώμα: μπεζ, PM702469
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 63,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Pepe Jeans CRED ανδρικό, χρώμα: μπεζ, PM702480
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Pepe Jeans CRED
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 83,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Abercrombie & Fitch χρώμα: μπεζ, KI120-5142-150
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Abercrombie & Fitch
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 72,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO Saffowl ανδρικό, χρώμα: μπεζ, 50557352
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO Saffowl
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Baracuta Barbour x Baracut Miller Knit ανδρικό, χρώμα: μπεζ, BRMAG0191
Μάλλινο πουλόβερ Baracuta Barbour x Baracut Miller Knit
Τρέχουσα τιμή:
229,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 239,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινη μπλουζα Kenzo χρώμα: μπεζ, FF65PU7453CF
Μάλλινη μπλουζα Kenzo
Τρέχουσα τιμή:
359,90 €
Αρχική τιμή: 529,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 370,90 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό μπεζ MW0MW42782
Tommy Hilfiger πουλόβερ ανδρικό βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Tommy Hilfiger χρώμα: μπεζ, MW0MW36535
Πουλόβερ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 82,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO San Pauley-C ανδρικό, χρώμα: μπεζ, 50546871
Βαμβακερό πουλόβερ HUGO San Pauley-C
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 102,99 €
Ανακάλυψε είδη Guess Jeans
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M5YR18 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M4BR30 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M4BR31 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 78,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M6RR10 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 108,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: μπεζ, M5YR25 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μπεζ, M5BR04 Z0561
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μαύρο, M5BR04 Z0561
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 58,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: γκρι, M4BR30 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μαύρο, M4BR32 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: γκρι, M5BR03 Z0292
Πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M5YR18 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, M4BR32 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μαύρο, M4BR30 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 78,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M5YR25 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: μαύρο, M5BR58 Z0561
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
44,45 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans χρώμα: γκρι, M5BR04 Z0561
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 98,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans ανδρικό, χρώμα: ναυτικό μπλε, M6RR10 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 108,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 91,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans χρώμα: μαύρο, M4BR32 Z3HM1
Βαμβακερό πουλόβερ Guess Jeans
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €