Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB μπουφάν γυναικείο δερμάτινο καφέ

Special collection
239,90 €
Χρώμα: καφέ
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Καφέ μπουφάν Answear.LAB – γυναικείο δερμάτινο μπουφάν με μανίκια νυχτερίδα και σταυρωτό κούμπωμα

Το καφέ δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν τον συνδυασμό της κλασικής αισθητικής με τις σύγχρονες πινελιές. Αυτό το μοντέλο χαρακτηρίζεται από χαλαρή γραμμή, μανίκια νυχτερίδα και κομψό σταυρωτό κούμπωμα. Κατασκευασμένο από φυσικό δέρμα, προσφέρει άνεση κατά τη μεταβατική περίοδο. Ο σχεδιασμός ενσωματώνεται άψογα στην casual, μίνιμαλ και streetwear αισθητική, αποτελώντας τη βάση για πολλές εμφανίσεις.

Μπουφάν Answear.LAB χωρίς επένδυση – σημαντικότερα χαρακτηριστικά και λεπτομέρειες

  • Φυσικό δέρμα, από το οποίο είναι κατασκευασμένο το μοντέλο, προσφέρει ανθεκτικότητα και αισθητική εμφάνιση
  • Πλήρης φόδρα από λείο ύφασμα διευκολύνει τη γρήγορη τοποθέτηση και την άνετη χρήση
  • Χαλαρή γραμμή με χαμηλή γραμμή ώμων προσφέρει ελευθερία κινήσεων και σύγχρονη αισθητική
  • Πλαϊνές ανοιχτές τσέπες επιτρέπουν την αποθήκευση μικροαντικειμένων ή το ζέσταμα των χεριών
  • Μήκος μέχρι το ισχίο προσφέρει ευελιξία στο μοντέλο και ευκολία συνδυασμού με άλλα κομμάτια
  • Στρίφωμα με κορδόνι βοηθά στην εξατομικευμένη εφαρμογή και στην ανάδειξη της σιλουέτας
  • Σταυρωτό κούμπωμα με κλιπ προσφέρει κομψή εμφάνιση και ευκολία χρήσης
  • Μανίκια νυχτερίδα με χαμηλή γραμμή ώμων προσφέρουν χαλαρό στυλ και άνεση
  • Κλασικός γιακάς προσφέρει ευελιξία και ευκολία στο στυλ του μπουφάν
  • Μεταβατικό μοντέλο προσφέρει άνεση σε μεταβαλλόμενες καιρικές συνθήκες την άνοιξη και το φθινόπωρο
Χαρακτηριστικά είδους
Γέμισμα
χωρίς γέμιση
Κούμπωμα
με κλιπ/ασφάλεια που κουμπώνει, σταυρωτό
Φόδρα
ολόσωμη
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
LOTTIE
Χρώμα κατασκευαστή
DARK CHOCOLATE
Χρώμα
καφέ
Μάρκα
Answear.LAB
Κατασκευαστής

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID προϊόντος
BPY2-KUD013_89X
Υλικό
Υλικό βάσης:
100% Γνήσιο δέρμα
Φόδρα:
100% Πολυεστέρας
Κοπή
Τύπος μανικιού:
νυχτερίδα, με χαμηλή γραμμή ώμων
Γιακάς και πέτο:
κλασικός
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S/M
Μήκος:
59,5 cm
Μήκος μανικιού:
44,5 cm
Πλάτος μασχάλης:
64 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 178 εκ. και φοράει μέγεθος S/M
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
83,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
90,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
Special collection
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB LILLY χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB LILLY
219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
85,90 €
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από συνθετικό δέρμα καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από συνθετικό δέρμα
79,99 €
Answear.LAB κοντό μπουφάν γυναικείο καφέ
Answear.LAB κοντό μπουφάν γυναικείο
97,99 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία
79,99 €
Special collection
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB VEDA χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB VEDA
219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,99 €
Special collection
Answear.LAB Μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB Μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο
209,90 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία
72,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB δερμάτινο γυναικείο καφέ
Answear.LAB δερμάτινο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
Special collection
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο
289,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 51,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία από συνθετικό δέρμα καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία από συνθετικό δέρμα
94,90 €
Special collection
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο δερμάτινο
239,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Special collection
Answear.LAB Μπουφάν γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB Μπουφάν γυναικείο δερμάτινο
219,90 €
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
99,99 €
Ανακάλυψε είδη Answear.LAB
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
27,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 28,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
99,99 €
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
90,90 €
Special collection
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB LILLY χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB LILLY
219,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 94,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
85,90 €
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
109,90 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία
72,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 90,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
99,99 €
Answear.LAB κοντό μπουφάν γυναικείο καφέ
Answear.LAB κοντό μπουφάν γυναικείο
97,99 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία
79,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB δερμάτινο γυναικείο καφέ
Answear.LAB δερμάτινο γυναικείο
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Special collection
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB VEDA χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB VEDA
219,90 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
Special collection
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν Γυναικείο δερμάτινο
289,90 €
Special collection
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB μπουφάν γυναικείο δερμάτινο
239,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 51,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 33,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία από συνθετικό δέρμα καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία από συνθετικό δέρμα
94,90 €
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία καφέ
Answear.LAB φαρδιά μπουφάν γυναικεία
79,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Δερμάτινο μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 67,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
Special collection
Answear.LAB Μπουφάν γυναικείο δερμάτινο καφέ
Answear.LAB Μπουφάν γυναικείο δερμάτινο
219,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο από απομίμηση σουέτ
109,90 €
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό καφέ
Answear.LAB μεταβατικό μπουφάν γυναικείο βαμβακερό
129,90 €
-41%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό μπουφάν Answear.LAB χρώμα: καφέ
Βαμβακερό μπουφάν Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €