Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Tommy Jeans
5.0

Sneakers Tommy Jeans THE CONEYχρώμα: άσπρο, EM0EM01520

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 € -46%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 € -4%
Χρώμα: λευκό
Sneakers Tommy Jeans THE CONEY χρώμα: άσπρο, EM0EM01520
Sneakers Tommy Jeans THE CONEY χρώμα: μαύρο, EM0EM01520
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Sneakers Tommy Jeans THE CONEY

Sneakers από τη συλλογή Tommy Jeans κατασκευασμένο από κατασκευασμένο από συνδυασμό απομίμησης σουέτ, οικολογικού δέρματος και κλωστοϋφαντουργικού υλικού. Ελαφρύ και άνετο μοντέλο ιδανικό για καθημερινή χρήση.
- Ελαφρώς ενισχυμένη μύτη.
- Ο σκληρυμένος μετρητής φτέρνας παρέχει εξαιρετική στήριξη στον αστράγαλο και τη φτέρνα.
- Το κλασικό κορδόνι επιτρέπει την ατομική προσαρμογή στο πόδι.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Αφαιρούμενο, εύκολο στο καθάρισμα υφασμάτινο ένθετο.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 27 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 42.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
EM0EM01520
Χρώμα
λευκό
Μάρκα
Tommy Jeans
Κατασκευαστής

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID προϊόντος
PPYA-OBM08R_00X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Συνθετικό ύφασμα, Υφαντικό υλικό
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER RETRO CUPSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01414
Sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER RETRO CUPSOLE
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01524
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans RUNNER KNITTED sneakers Ανδρικά λευκά EM0EM01713
Tommy Jeans RUNNER KNITTED sneakers Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER LOW CUPSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01374
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER LOW CUPSOLE
Τρέχουσα τιμή:
49,95 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM ULTRA BASKET SNEAKER χρώμα: άσπρο, EM0EM01493
Sneakers Tommy Jeans TJM ULTRA BASKET SNEAKER
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM THE GREENWICH NEW ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01574
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM THE GREENWICH NEW ESS
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE MIX χρώμα: άσπρο, EM0EM01672
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE MIX
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM NEW BASKET SNEAKER LC χρώμα: άσπρο, EM0EM01500
Sneakers Tommy Jeans TJM NEW BASKET SNEAKER LC
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01537
Sneakers Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL χρώμα: άσπρο, EM0EM01581
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans LEATHER OUTSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01159
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans LEATHER OUTSOLE
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01400
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER KNITTED χρώμα: άσπρο, EM0EM01580
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER KNITTED
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM BASKET LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01434
Sneakers Tommy Jeans TJM BASKET LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LEATHER ESS χρώμα: μαύρο, EM0EM01443
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LEATHER ESS
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans ARCHIVE '98 χρώμα: άσπρο, EM0EM01596
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans ARCHIVE '98
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE ELEVATED LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01585
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE ELEVATED LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-13%
Σουέτ sneakers Filling Pieces Ace Suede χρώμα: άσπρο
Σουέτ sneakers Filling Pieces Ace Suede
Τρέχουσα τιμή:
142,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 164,90 €
-22%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Lacoste Run Set Sneakers χρώμα: άσπρο, 50SMA0220
Sneakers Lacoste Run Set Sneakers
Τρέχουσα τιμή:
91,99 €
Αρχική τιμή: 132,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 118,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers K-Swiss COURT TIEBREAK II χρώμα: άσπρο, 04413.984.M
Sneakers K-Swiss COURT TIEBREAK II
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 74,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Crime London SK8 DELUXE χρώμα: άσπρο, 19104PP8
Sneakers Crime London SK8 DELUXE
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 188,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 188,90 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200 χρώμα: άσπρο, 809P01642001
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Field Ct 200
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 224,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Karl Lagerfeld Kore χρώμα: άσπρο, KL56525A
Δερμάτινα sneakers Karl Lagerfeld Kore
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Guess ISLAND χρώμα: μαύρο, FMJISL FAL12
Sneakers Guess ISLAND
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 114,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
Karl Lagerfeld Kapri Mens sneakers ανδρικά δερμάτινα λευκά KL52549T
Karl Lagerfeld Kapri Mens sneakers ανδρικά δερμάτινα
209,90 €
-25%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Veja V-12 χρώμα: άσπρο, XD0203484
Δερμάτινα sneakers Veja V-12
Τρέχουσα τιμή:
126,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers K-Swiss LOZAN MATCH LTH χρώμα: άσπρο
Δερμάτινα sneakers K-Swiss LOZAN MATCH LTH
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 82,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford χρώμα: άσπρο, 809968171004
Δερμάτινα sneakers Polo Ralph Lauren Bedford
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers BALR. Chunky Football χρώμα: άσπρο, B1511.1054
Δερμάτινα sneakers BALR. Chunky Football
Τρέχουσα τιμή:
124,90 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
Ανακάλυψε είδη Tommy Jeans
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER RETRO CUPSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01414
Sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER RETRO CUPSOLE
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM NEW BASKET SNEAKER LC χρώμα: άσπρο, EM0EM01500
Sneakers Tommy Jeans TJM NEW BASKET SNEAKER LC
Τρέχουσα τιμή:
59,90 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM ULTRA BASKET SNEAKER χρώμα: άσπρο, EM0EM01493
Sneakers Tommy Jeans TJM ULTRA BASKET SNEAKER
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL χρώμα: άσπρο, EM0EM01581
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER MIX MATERIAL
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE MIX χρώμα: άσπρο, EM0EM01672
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE MIX
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER LOW CUPSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01374
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM LEATHER LOW CUPSOLE
Τρέχουσα τιμή:
49,95 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE ELEVATED LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01585
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE ELEVATED LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 68,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans LEATHER OUTSOLE χρώμα: άσπρο, EM0EM01159
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans LEATHER OUTSOLE
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM THE GREENWICH NEW ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01574
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM THE GREENWICH NEW ESS
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LEATHER ESS χρώμα: μαύρο, EM0EM01443
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LEATHER ESS
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER KNITTED χρώμα: άσπρο, EM0EM01580
Sneakers Tommy Jeans TJM RUNNER KNITTED
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 88,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM BASKET LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01434
Sneakers Tommy Jeans TJM BASKET LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans RUNNER KNITTED sneakers Ανδρικά λευκά EM0EM01713
Tommy Jeans RUNNER KNITTED sneakers Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01400
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER χρώμα: άσπρο, EM0EM01524
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
54,90 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans ARCHIVE '98 χρώμα: άσπρο, EM0EM01596
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans ARCHIVE '98
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS χρώμα: άσπρο, EM0EM01537
Sneakers Tommy Jeans TJM TECHNICAL RUNNER ESS
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE χρώμα: μπεζ, EM0EM01662
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH EDGE SUEDE
Τρέχουσα τιμή:
67,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH. χρώμα: μαύρο, EM0EM01640
Sneakers Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH.
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 76,99 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans THE GREENWHCH EDGE SUEDE σνίκερς Ανδρικά σουέτ μπεζ EM0EM01732
Tommy Jeans THE GREENWHCH EDGE SUEDE σνίκερς Ανδρικά σουέτ
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS χρώμα: ναυτικό μπλε, EM0EM01400
Sneakers Tommy Jeans TJM VULC. SKATE DERBY ESS
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans THE BROOKLYN MIX MATERIAL χρώμα: μαύρο, EM0EM01428
Sneakers Tommy Jeans THE BROOKLYN MIX MATERIAL
Τρέχουσα τιμή:
49,95 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Σουέτ sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LONG LACE SKATE χρώμα: μαύρο, EM0EM01602
Σουέτ sneakers Tommy Jeans TJM CUPSOLE LONG LACE SKATE
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 97,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH. χρώμα: μπεζ, EM0EM01640
Sneakers Tommy Jeans TJM OUTDOOR RUNNER TECH.
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 80,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans ARCHIVE '97 LITE sneakers Ανδρικά μαύρα EM0EM01718
Tommy Jeans ARCHIVE '97 LITE sneakers Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
66,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,99 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans TJM CLASSIC RUNNER σνίκερς ανδρικά σκούρο μπλε EM0EM01709
Tommy Jeans TJM CLASSIC RUNNER σνίκερς ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers Tommy Jeans TJM ARCHIVE RETRO RUNNER χρώμα: ασημί, EM0EM01486
Sneakers Tommy Jeans TJM ARCHIVE RETRO RUNNER
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans RUNNER KNITTED αθλητικά Ανδρικά μαύρα EM0EM01713
Tommy Jeans RUNNER KNITTED αθλητικά Ανδρικά
Τρέχουσα τιμή:
71,99 €
Αρχική τιμή: 101,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans THE GREENWHCH EDGE SUEDE σνίκερς ανδρικά σουέτ καφέ EM0EM01732
Tommy Jeans THE GREENWHCH EDGE SUEDE σνίκερς ανδρικά σουέτ
109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER χρώμα: μπεζ, EM0EM01587
Δερμάτινα sneakers Tommy Jeans THE GREENWICH LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €