Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο μάλλινο σκούρο μπλε MT4220_900331

279,90 €
Χρώμα: σκούρο μπλε
Επιλογή μεγέθους
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Σκούρο μπλε πουλόβερ Seventy Venezia – πολυτελές μαλλί σε γραμμή relaxed fit

Το σκούρο μπλε πουλόβερ Seventy Venezia είναι μια πρόταση για γυναίκες που εκτιμούν το εκλεπτυσμένο στυλ και τα φυσικά υλικά, που προσφέρει τη δημιουργία άνετων, αλλά ταυτόχρονα κομψών συνδυασμών. Αυτό το μοντέλο, κατασκευασμένο εξ ολοκλήρου από μαλλί, με λαιμόκοψη V και γιακά, αποτελεί τη βάση για εμφανίσεις που απαιτούν διακριτική ανεπιτήδευτη κομψότητα.

Τι κάνει να ξεχωρίζει το γυναικείο πουλόβερ Seventy Venezia;

  • Γραμμή relaxed fit που προσφέρει ελευθερία κινήσεων και δημιουργεί μια χαλαρή, μοντέρνα σιλουέτα
  • Εξ ολοκλήρου κατασκευασμένο από λεπτό μαλλί, το οποίο συμβάλλει στη διατήρηση της θερμότητας και είναι απαλό για το δέρμα
  • Ελαστικό υλικό που επιτρέπει την προσαρμογή στη σιλουέτα, χωρίς να περιορίζει τις κινήσεις
  • Μήκος μέχρι τους γοφούς (56 cm για μέγεθος S) που επιτρέπει ποικίλες εμφανίσεις
  • Μακρύ μανίκι με χαμηλή γραμμή ώμων που δίνει στο πουλόβερ μια άνετη και μοντέρνα εμφάνιση
  • Λαιμόκοψη V με γιακά που προσθέτει κομψότητα και επιτρέπει ενδιαφέροντες συνδυασμούς
  • Απλό σχέδιο πλέξης που διευκολύνει τον συνδυασμό με άλλα κομμάτια της γκαρνταρόμπας
  • Ελαστικά τελειώματα στο κάτω μέρος και στις μανσέτες που συμβάλλουν σε καλύτερη εφαρμογή και διατήρηση του σχήματος
Χαρακτηριστικά είδους
Ελαστικότητα
ελαστικό
Κουκούλα
χωρίς κουκούλα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
MT4220.900331
Χρώμα κατασκευαστή
755
Χρώμα
σκούρο μπλε
Μάρκα
Seventy Venezia
ID προϊόντος
9BY2-SWDZ7H_59X
Υλικό
Ολόκληρο το προϊόν:
90% Μαλλί, 10% Κασμίρι
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
λαιμόκοψη V, με γιακά
Τύπος μανικιού:
με χαμηλή γραμμή ώμων
Κόψιμο:
relaxed fit
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Διαστάσεις που δίνονται για το μέγεθος:
S
Μήκος:
56 cm
Πλάτος μασχάλης:
68 cm
Μήκος μανικιού συμπεριλαμβανομένου του ώμου:
74 cm
Το μοντέλο έχει ύψος 180 εκ. και φοράει μέγεθος S
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.
Προτεινόμενα προϊόντα
Morgan πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο με βισκόζη MPIA
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 40,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Pepe Jeans PRISCILLA χρώμα: ναυτικό μπλε, PL702272
Πουλόβερ Pepe Jeans PRISCILLA
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 75,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Top United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 104ME10EC
Top United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
35,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
-16%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Morgan Πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο με βισκόζη MPIO σκούρο μπλε MPIO
Morgan Πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο με βισκόζη MPIO
Τρέχουσα τιμή:
20,99 €
Αρχική τιμή: 40,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 24,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 1035D2551
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
31,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Weekend Max Mara PALANCA χρώμα: ναυτικό μπλε, 2615361101600
Πουλόβερ Weekend Max Mara PALANCA
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 189,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Γιλέκο United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 1194E10DE
Γιλέκο United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Polo Ralph Lauren πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε 211971869
Polo Ralph Lauren πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
209,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε 1C19D301I
United Colors of Benetton Πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 56,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ BA&SH JUMPER γυναικείο, χρώμα: ναυτικό μπλε, 1E25BREN
Μάλλινο πουλόβερ BA&SH JUMPER
Τρέχουσα τιμή:
85,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 95,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Lauren Ralph Lauren χρώμα: ναυτικό μπλε, 200P07025
Βαμβακερό πουλόβερ Lauren Ralph Lauren
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε WW0WW38744
Tommy Hilfiger πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό
119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ MAX&Co. MCOGERANIO χρώμα: ναυτικό μπλε, 2616361081200
Πουλόβερ MAX&Co. MCOGERANIO
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 239,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Barbour Oakley χρώμα: ναυτικό μπλε, LKN1763
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού Barbour Oakley
Τρέχουσα τιμή:
77,99 €
Αρχική τιμή: 119,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Pepe Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, PL7000012
Πουλόβερ Pepe Jeans
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Pinko χρώμα: ναυτικό μπλε, 105564 A2S5
Μάλλινο πουλόβερ Pinko
Τρέχουσα τιμή:
142,00 €
Αρχική τιμή: 284,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 284,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 126WD10E4
Πουλόβερ με προσθήκη μαλλιού United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
34,95 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 69,90 €
-18%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Πουλόβερ Γυναικείο Βαμβακερό σκούρο μπλε 1TTTE10GK
United Colors of Benetton Πουλόβερ Γυναικείο Βαμβακερό
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε DW0DW22930
Tommy Jeans πουλόβερ γυναικείο βαμβακερό
99,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 11CZD204F
Πουλόβερ United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πουλόβερ Pepe Jeans χρώμα: ναυτικό μπλε, PL7000006
Πουλόβερ Pepe Jeans
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 63,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πουλόβερ Tommy Hilfiger χρώμα: ναυτικό μπλε, WW0WW44984
Πουλόβερ Tommy Hilfiger
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ United Colors of Benetton χρώμα: ναυτικό μπλε, 1294E301D
Βαμβακερό πουλόβερ United Colors of Benetton
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ Barbour χρώμα: ναυτικό μπλε, LKN1666
Μάλλινο πουλόβερ Barbour
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
iBlues πουλόβερ γυναικείο μάλλινο IBLFRAGOLA σκούρο μπλε 2627366031200
iBlues πουλόβερ γυναικείο μάλλινο IBLFRAGOLA
189,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo χρώμα: ναυτικό μπλε, 600605960013
Βαμβακερό πουλόβερ Marc O'Polo
Τρέχουσα τιμή:
95,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Polo Ralph Lauren πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό σκούρο μπλε 211B17746
Polo Ralph Lauren πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο βαμβακερό
219,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
United Colors of Benetton Πουλόβερ με κοντό μανίκι Γυναικείο με λινό μπλε 1DC3D10GU
United Colors of Benetton Πουλόβερ με κοντό μανίκι Γυναικείο με λινό
Τρέχουσα τιμή:
38,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 43,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο πουλόβερ BOSS γυναικεία, χρώμα: ναυτικό μπλε
Μάλλινο πουλόβερ BOSS
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 169,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 107,99 €
Ανακάλυψε είδη Seventy Venezia
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο μάλλινο σκούρο μπλε MJ2150_800006
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο μάλλινο
239,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί μπεζ MT4271_910805
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
309,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού καφέ MT4154_990377
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
159,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού τιρκουάζ MT4154_990377
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με πρόσμιξη μαλλιού
159,90 €
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο κασμίρι μπεζ MT4161_900357
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο κασμίρι
419,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο μάλλινο μπεζ MT4180_900330
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο μάλλινο
249,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο κασμίρι μπεζ MT4229_900357
Seventy Venezia πουλόβερ με κοντό μανίκι γυναικείο κασμίρι
309,90 €
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο κασμίρι μπεζ MT4161_900357
Seventy Venezia ζιβάγκο γυναικείο κασμίρι
419,90 €
Seventy Venezia ημιζιβάγκο γυναικείο μάλλινο γκρί MT4179_900330
Seventy Venezia ημιζιβάγκο γυναικείο μάλλινο
209,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο κασμίρι γκρί MT4162_900357
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο κασμίρι
399,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί πορτοκαλί MT4273_910806
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
339,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί πορτοκαλί MT4276_910808
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο με μαλλί
249,90 €
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο κασμίρι μαύρο MT4162_900357
Seventy Venezia πουλόβερ γυναικείο κασμίρι
399,90 €
Seventy Venezia ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι μπεζ MT4223_930120
Seventy Venezia ζακέτα γυναικεία με βαμβάκι
299,90 €