Μετάβαση στο περιεχόμενο
FINAL SALE % ΣΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΙΔΗ [ΔΕΙΤΕ]

Answear Club

Simona Corsellini
4.0

Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A24CPAB007

-50%ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 319,90 € -50%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 319,90 € -50%
Χρώμα: μαύρο
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό TAN. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ TAN
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Φόρεμα Simona Corsellini

Φόρεμα από τη συλλογή Simona Corsellini κατασκευασμένο από λείο ύφασμα. Ελαφρώς ελαστικό ύφασμα εξασφαλίζει πλήρη ελευθερία κινήσεων. Τα διαθέσιμα μεγέθη έχουν μετατραπεί από τα ιταλικά μεγέθη του κατασκευαστή σε τυπικά ευρωπαϊκά μεγέθη. Το μέγεθος που παραγγέλνετε μπορεί να διαφέρει από αυτό που αναγράφεται στην ετικέτα (IT 38/XXS = EU XS). Για να είστε σίγουροι, παρακαλούμε συμβουλευτείτε τον πίνακα μεγεθών.
- Εφαρμοστό κόψιμο.
- Μακρύ μανίκι.
- Κλείσιμο με φερμουάρ και κούμπωμα στο πίσω μέρος.
- Ένα λεπτό, ελαφρώς ελαστικό ύφασμα.
- Έχει μια σχισμή.
- Μήκος ζώνης: 56 cm.
- Μήκος: 105 cm.
- Πλάτος μασχάλης: 44 cm.
- Περιφέρεια: 36 cm.
- Πλάτος γοφών: 47 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 38.
Χαρακτηριστικά είδους
Μήκος ρούχου
μίνι
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
A24CPAB007
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
Simona Corsellini
ID προϊόντος
9BYH-SUD1K9_99X
Σύνθεση
63% Πολυεστέρας, 27% Βισκόζη, 7% Βαμβάκι, 3% Σπαντέξ
Κοπή
Μανίκι:
μακρύ
Λαιμόκοψη:
στρογγυλή
Γραμμή:
εφαρμοστή
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ
Το μοντέλο έχει ύψος 178 εκ. και φοράει μέγεθος 38
Κανονικό μέγεθος
Σου συστήνουμε να επιλέξεις το μέγεθος που συνήθως φοράς.

Τα μεγέθη που εμφανίζονται στο κατάστημα έχουν μετατραπεί σύμφωνα με το τυπικό ευρωπαϊκό μεγεθολόγιο. Η ετικέτα του προϊόντος που παραδόθηκε φέρει την αρχική σήμανση του κατασκευαστή.

Προτεινόμενα προϊόντα
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-41%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A24CPABE03
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CPAB00601
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη μαύρο P26CPAB03401
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 329,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, P25CPABO07
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CEAB10601
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CEABO5101
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, P26CPAB02001
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 379,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A24CPABP01
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-17%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Φόρεμα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Μάλλινο φόρεμα Sisley χρώμα: μαύρο, 1QNQLV011
Μάλλινο φόρεμα Sisley
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 118,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 73,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Marella φόρεμα βαμβακερό PADANA1 μαύρο απλό 2613221204200
Marella φόρεμα βαμβακερό PADANA1
Τρέχουσα τιμή:
239,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βελούδινο φόρεμα Bardot χρώμα: μαύρο, 60117DB
Βελούδινο φόρεμα Bardot
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Samsoe Samsoe SALERO χρώμα: μαύρο, F25100168
Φόρεμα Samsoe Samsoe SALERO
Τρέχουσα τιμή:
68,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 77,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό φόρεμα G-Star χρώμα: μαύρο, D25036-D562
Βαμβακερό φόρεμα G-Star
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Λινό φόρεμα Dkny χρώμα: μαύρο, P5JNCD88
Λινό φόρεμα Dkny
Τρέχουσα τιμή:
100,99 €
Αρχική τιμή: 149,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα MICHAEL Michael Kors χρώμα: μαύρο
Φόρεμα MICHAEL Michael Kors
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 349,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Patrizia Pepe χρώμα: μαύρο, 8A1502 J329
Φόρεμα Patrizia Pepe
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό φόρεμα Answear.LAB χρώμα: μαύρο
Βαμβακερό φόρεμα Answear.LAB
67,99 €
-32%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Undress Code Opera Dress χρώμα: μαύρο, 1168
Φόρεμα Undress Code Opera Dress
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 264,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 264,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Fracomina χρώμα: μαύρο, FQ25WD2009W62601
Φόρεμα Fracomina
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 169,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 84,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Answear.LAB φόρεμα από βισκόζη μαύρο φλοράλ
Answear.LAB φόρεμα από βισκόζη
88,99 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Diesel χρώμα: μαύρο
Φόρεμα Diesel
Τρέχουσα τιμή:
229,00 €
Αρχική τιμή: 458,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 458,90 €
Liu Jo φόρεμα ντένιμ μαύρο UF6185 D0370
Liu Jo φόρεμα ντένιμ
239,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Ivy Oak χρώμα: μαύρο
Φόρεμα Ivy Oak
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 294,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 147,00 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Marella CIOCCA χρώμα: μαύρο, 2613221162200
Φόρεμα Marella CIOCCA
Τρέχουσα τιμή:
129,90 €
Αρχική τιμή: 199,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 139,90 €
-25% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
ViCOLO καλοκαιρινό με πρόσμιξη λινού μαύρο απλό TAB2259
ViCOLO καλοκαιρινό με πρόσμιξη λινού
119,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Karl Lagerfeld χρώμα: μαύρο, B1W13024
Φόρεμα Karl Lagerfeld
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 378,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Twinset χρώμα: μαύρο, 261TP2411
Φόρεμα Twinset
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 334,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 199,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Calvin Klein χρώμα: μαύρο, LV044D063G
Φόρεμα Calvin Klein
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 179,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
Ανακάλυψε είδη Simona Corsellini
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CEABO5101
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
189,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, P25CPABO01
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 169,90 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη μαύρο P26CPAB03401
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
219,90 €
Αρχική τιμή: 329,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 329,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A24CPABP01
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CPAB00601
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-41%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A24CPABE03
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, P25CPABO07
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
119,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, P26CPAB02001
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 379,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μαύρο, A25CEAB10601
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 279,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: χρυσαφί, P25CPABO04
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
107,99 €
Αρχική τιμή: 209,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μπορντό, A25CPAB00601
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: άσπρο, P25CPAB011
Βαμβακερό φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
149,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 159,90 €
-13%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini φόρεμα διάτρητο χρυσαφί απλό P26CEABO5201
Simona Corsellini φόρεμα διάτρητο
Τρέχουσα τιμή:
249,90 €
Αρχική τιμή: 389,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 289,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: άσπρο, P25CPAB025
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Βαμβακερό φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: άσπρο, P25CPAB046
Βαμβακερό φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
199,90 €
Αρχική τιμή: 379,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 209,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: χρυσαφί, P25CEABO10
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 309,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: κόκκινο, P25CPABO05
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 249,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: χρυσαφί, P25CEABO03
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
259,90 €
Αρχική τιμή: 519,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 279,90 €
-33%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: χρυσαφί, P26CEAB11201
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
279,90 €
Αρχική τιμή: 419,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 419,90 €
-26%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη καφέ P26CPABO0301
Simona Corsellini φόρεμα με βισκόζη
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 229,90 €
-34%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini φόρεμα βαμβάκι λευκό P26CPABC0101
Simona Corsellini φόρεμα βαμβάκι
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 259,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini καλοκαιρινό με βισκόζη μπεζ απλό P26CPAB01301
Simona Corsellini καλοκαιρινό με βισκόζη
339,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μπεζ, P25CPAB001
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
169,90 €
Αρχική τιμή: 299,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μπεζ, P25CPAB026
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
179,90 €
Αρχική τιμή: 339,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: πράσινο, P26CEAB11201
Φόρεμα Simona Corsellini
419,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: μπεζ, P26CEAB10101
Φόρεμα Simona Corsellini
359,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Simona Corsellini σεμιζιέ με βισκόζη μπεζ απλό P26CPAB02201
Simona Corsellini σεμιζιέ με βισκόζη
329,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: πράσινο, P25CPAB033
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 289,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Φόρεμα Simona Corsellini χρώμα: χρυσαφί, P25CPABO02
Φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
139,90 €
Αρχική τιμή: 259,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 149,90 €
Μάλλινο φόρεμα Simona Corsellini
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 269,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 179,90 €