Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Πέδιλα Tommy Hilfiger FRINGE CANVAS MEDIUM WEDGEχρώμα: μπεζ, FW0FW08879

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 € -49%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 € -9%
Χρώμα: μπεζ
Πέδιλα Tommy Hilfiger FRINGE CANVAS MEDIUM WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08879
Πέδιλα Tommy Hilfiger FRINGE CANVAS MEDIUM WEDGE χρώμα: ναυτικό μπλε, FW0FW08879
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Πέδιλα Tommy Hilfiger FRINGE CANVAS MEDIUM WEDGE

Πέδιλα από τη συλλογή Tommy Hilfiger κατασκευασμένο από συνδυασμό υφασμένου υφάσματος και φυσικού δέρματος. Το μοντέλο με μαλακό επάνω μέρος προσαρμόζεται εύκολα στο πόδι.
- Κλείσιμο με πόρπη με καρφίτσα για προσαρμοσμένη εφαρμογή.
- Η διαμορφωμένη, μαλακή σόλα εγγυάται άνεση στη χρήση.
- Άνετο εσωτερικό.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Ύψος πλατφόρμας: 6,5 cm.
Χαρακτηριστικά είδους
Υλικό εσωτερικής σόλας
φυσικό δέρμα
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
FW0FW08879
Χρώμα
μπεζ
Μάρκα
Tommy Hilfiger
ID προϊόντος
9BYA-OBD03C_01X
Σύνθεση
Πάνω μέρος: Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Εσωτερικό: Συνθετικό ύφασμα, Υφαντικό υλικό, Φυσικό δέρμα
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08668
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα HIGH WEDGE ESPAD WEBBING μπεζ FW0FW09342
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα HIGH WEDGE ESPAD WEBBING
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA μπεζ FW0FW09471
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ SUEDE WRAPPED HIGH WEDGE μπεζ FW0FW09218
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ SUEDE WRAPPED HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE μπεζ FW0FW09470
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger LEATHER KNOTS WEDGE SANDAL χρώμα: μπεζ, FW0FW08417
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger LEATHER KNOTS WEDGE SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger CHAMBRAY HIGH WEDGE ESPADRILLE χρώμα: μπεζ, FW0FW08588
Πέδιλα Tommy Hilfiger CHAMBRAY HIGH WEDGE ESPADRILLE
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS μπεζ FW0FW09332
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08668
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08805
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA μπεζ FW0FW09471
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING μπεζ FW0FW09230
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG χρώμα: μπεζ, FW0FW09011
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Answear.LAB χρώμα: μπεζ
Δερμάτινα πέδιλα Answear.LAB
Τρέχουσα τιμή:
58,99 €
Αρχική τιμή: 85,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
-15%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Billi Bi Στιλέτο με ανοιχτό τακούνι δερμάτινα μπεζ A9461 262
Billi Bi Στιλέτο με ανοιχτό τακούνι δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
159,90 €
Αρχική τιμή: 229,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 189,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Melissa MELISSA LINA AD χρώμα: μπεζ, M 35929 BG595
Πέδιλα Melissa MELISSA LINA AD
Τρέχουσα τιμή:
104,99 €
Αρχική τιμή: 153,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Bianco Σανδάλια σε μια καρφίτσα BIAADORE μπεζ 11240002
Bianco Σανδάλια σε μια καρφίτσα BIAADORE
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 59,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Le Silla Sandalo Embrace χρώμα: μπεζ, 2309B100RCPPPAN723
Πέδιλα Le Silla Sandalo Embrace
Τρέχουσα τιμή:
429,90 €
Αρχική τιμή: 623,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 489,90 €
-50%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Aldo Lettie χρώμα: μπεζ, 13743851.Lettie
Δερμάτινα πέδιλα Aldo Lettie
Τρέχουσα τιμή:
64,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 129,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα U.S. Polo Assn. ALEIDA χρώμα: μπεζ, ALEIDA003W/5T1
Πέδιλα U.S. Polo Assn. ALEIDA
Τρέχουσα τιμή:
47,99 €
Αρχική τιμή: 128,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 52,99 €
-15%
Δερμάτινα πέδιλα Aldo MELODIE χρώμα: μπεζ, 13968240
Δερμάτινα πέδιλα Aldo MELODIE
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα σουέτ Geox D ISCHIA CORDA χρώμα: μπεζ, D55HHB00020C8191
Πέδιλα σουέτ Geox D ISCHIA CORDA
Τρέχουσα τιμή:
89,90 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 99,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Pollini σανδάλια σε μια καρφίτσα δερμάτινα μπεζ SA16195M0OTQ0609
Pollini σανδάλια σε μια καρφίτσα δερμάτινα
Τρέχουσα τιμή:
349,90 €
Αρχική τιμή: 469,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 369,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Souliers Martinez σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα SUMMER μπεζ SUMMER
Souliers Martinez σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα SUMMER
Τρέχουσα τιμή:
329,90 €
Αρχική τιμή: 429,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 359,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Souliers Martinez σανδάλια στο ταχυδρομείο δερμάτινα LEA μπεζ LEA
Souliers Martinez σανδάλια στο ταχυδρομείο δερμάτινα LEA
Τρέχουσα τιμή:
319,90 €
Αρχική τιμή: 434,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 349,90 €
-12%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Pollini σανδάλια στο ταχυδρομείο μπεζ PA1614BG0OPB0209
Pollini σανδάλια στο ταχυδρομείο
Τρέχουσα τιμή:
429,90 €
Αρχική τιμή: 569,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 489,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Ecco σανδάλια χαμηλά τακούνια δερμάτινα Livia 35 μπεζ 250303-01378
Ecco σανδάλια χαμηλά τακούνια δερμάτινα Livia 35
Τρέχουσα τιμή:
109,90 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
Dune London σανδάλια ψηλό τακούνι MYLOVE μπεζ 1312503940032513
Dune London σανδάλια ψηλό τακούνι MYLOVE
238,90 €
Rick Owens Lilies σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα Cantilever 8 μπεζ LI01F7804.LPY35
Rick Owens Lilies σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα Cantilever 8
1199,90 €
Ανακάλυψε είδη Tommy Hilfiger
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA μπεζ FW0FW09471
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA
Τρέχουσα τιμή:
60,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 63,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08805
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG χρώμα: μπεζ, FW0FW09011
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08668
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA μπεζ FW0FW09471
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-30%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE μπεζ FW0FW09470
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 75,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE χρώμα: μπεζ, FW0FW08668
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
54,99 €
Αρχική τιμή: 99,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 60,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ SUEDE WRAPPED HIGH WEDGE μπεζ FW0FW09218
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ SUEDE WRAPPED HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
86,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger CHAMBRAY HIGH WEDGE ESPADRILLE χρώμα: μπεζ, FW0FW08588
Πέδιλα Tommy Hilfiger CHAMBRAY HIGH WEDGE ESPADRILLE
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger LEATHER KNOTS WEDGE SANDAL χρώμα: μπεζ, FW0FW08417
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger LEATHER KNOTS WEDGE SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS μπεζ FW0FW09332
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 79,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING μπεζ FW0FW09230
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 66,99 €
-29%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα HIGH WEDGE ESPAD WEBBING μπεζ FW0FW09342
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα HIGH WEDGE ESPAD WEBBING
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 74,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE κόκκινα FW0FW09470
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG χρώμα: μαύρο, FW0FW09011
Πέδιλα Tommy Hilfiger TH BOW HIGH CORK WEDG
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 71,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger HIGH HEEL LEATHER SANDAL χρώμα: μαύρο, FW0FW08534
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger HIGH HEEL LEATHER SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
82,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 85,99 €
-31%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια δερμάτινα LOW HEEL SANDAL STITCHING μαύρα FW0FW09345
Tommy Hilfiger σανδάλια δερμάτινα LOW HEEL SANDAL STITCHING
Τρέχουσα τιμή:
69,99 €
Αρχική τιμή: 101,99 €
Η χαμηλότερη τιμή από την πρώτη μέρα πώλησης: 101,99 €
-38%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger HIGH HEEL GOLDEN LEATHER SANDAL χρώμα: χρυσαφί, FW0FW08674
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger HIGH HEEL GOLDEN LEATHER SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
73,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα FLAG HIGH WEDGE ESPAD SLINGBACK μαύρα FW0FW09344
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα FLAG HIGH WEDGE ESPAD SLINGBACK
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 65,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS ροζ FW0FW09332
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα MID WEDGE ESPAD LEATHER μαύρα FW0FW09340
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα δερμάτινα MID WEDGE ESPAD LEATHER
Τρέχουσα τιμή:
79,99 €
Αρχική τιμή: 109,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 88,99 €
-19%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ μαύρα FW0FW09218
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα σουέτ
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 129,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 109,99 €
-20%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA μαύρα FW0FW09471
Tommy Hilfiger σανδάλια HIGH WEDGE ESPAD RAFFIA
Τρέχουσα τιμή:
62,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 78,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE χρώμα: ναυτικό μπλε, FW0FW08805
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD MID WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger TH ELEGANT PATENT SANDAL χρώμα: μαύρο, FW0FW08961
Δερμάτινα πέδιλα Tommy Hilfiger TH ELEGANT PATENT SANDAL
Τρέχουσα τιμή:
88,99 €
Αρχική τιμή: 139,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 103,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE χρώμα: ναυτικό μπλε, FW0FW08668
Πέδιλα Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 99,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
-21%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα FLAG HIGH WEDGE ESPAD SLINGBACK σκούρα μπλε FW0FW09343
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα FLAG HIGH WEDGE ESPAD SLINGBACK
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 70,99 €
-14%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE μαύρα FW0FW09470
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WOVEN WEDGE ESPAD FRINGE
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 61,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING μπλε FW0FW09230
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD WEBBING
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 83,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS μπλε FW0FW09332
Tommy Hilfiger σανδάλια σε σφήνα MID WEDGE ESPAD X CROSS
Τρέχουσα τιμή:
59,99 €
Αρχική τιμή: 92,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 62,99 €