Μετάβαση στο περιεχόμενο

Answear Club

adidas TERREX
5.0

Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 Hχρώμα: μαύρο

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Τρέχουσα τιμή:
53,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 € -22%
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 55,99 € -3%
Χρώμα: μαύρο
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 H χρώμα: μαύρο
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 H.RDY χρώμα: καφέ, JR9082
Επιλογή μεγέθους
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT

Έξτρα 5% σε αγορές από 89€ με κωδικό ΗΟΤ. Στην εφαρμογή έχεις επιπλέον έκπτωση σε εκπτωτικά είδη.

ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ HOT
ΔΕΙΤΕ
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ από 70 €
Αποστολή σε 24 ώρες
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ
Επιστροφή εντός 30 ημερών

Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 H

Sneakers για παιδιά από τη συλλογή adidas TERREX. Μοντέλο κατασκευασμένο από συνδυασμό συνθετικού και υφασμένου υφάσματος. Ένα μοντέλο με υφασμάτινο ένθετο που είναι άνετο για το πόδι και διευκολύνει στη διατήρηση καθαρών παπουτσιών.
- Το προϊόν προέρχεται από τη σειρά προϊόντων Adidas End Plastic Waste, τα οποία είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένα υλικά.
- Προϊόν κατασκευασμένο από υλικό HEAT.RDY, το οποίο αναπνέει και αποστραγγίζει την υγρασία.
- Στρογγυλή, μαλακή μύτη.
- Ενισχυμένο τακούνι.
- Η εξωτερική σόλα από καουτσούκ είναι εξαιρετικά ανθεκτική και ανθεκτική στη φθορά.
- Διαθέτει μπάλα, μαχαίρι, φακό LED, καραμπίνερ και πυξίδα.
- Το μήκος του ένθετου είναι: 22 cm.
- Διαστάσεις αναφερόμενες για το μέγεθος: 35 1/2.
Χαρακτηριστικά είδους
Επάνω μέρος
μέχρι τον αστράγαλο
Στοιχεία είδους
Κωδικός κατασκευαστή
HQ5826
Χρώμα
μαύρο
Μάρκα
adidas TERREX
ID προϊόντος
PPYX-OBK02W_99X
Σύνθεση

Πάνω μέρος: Συνθετικό ύφασμα, Υφαντικό υλικό
Εσωτερικό: Υφαντικό υλικό
Σόλα: Συνθετικό ύφασμα
Προτεινόμενα προϊόντα
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC χρώμα: μαύρο, JR6633
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA χρώμα: μαύρο, JR6632
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER χρώμα: μαύρο, JS0849
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
44,90 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 CF χρώμα: μαύρο, IH2885
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 CF
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas RUNFALCON 5 χρώμα: μαύρο, JQ4882
Παιδικά sneakers adidas RUNFALCON 5
Τρέχουσα τιμή:
29,99 €
Αρχική τιμή: 34,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 30,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Puma Αθλητικά Αθλητισμού Παιδικά Flyer 3 μαύρα 401528
Puma Αθλητικά Αθλητισμού Παιδικά Flyer 3
Τρέχουσα τιμή:
19,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 21,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers adidas ULTIMASHOW 2.0 χρώμα: μαύρο, JH6104
Sneakers adidas ULTIMASHOW 2.0
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Skechers Αθλητικά Παιδικά GO RUN ELEVATE 2.0-WHERE'S MY μαύρα 404050L
Skechers Αθλητικά Παιδικά GO RUN ELEVATE 2.0-WHERE'S MY
Τρέχουσα τιμή:
52,99 €
Αρχική τιμή: 60,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Puma Αθλητικά Αθλητισμού Παιδικά Flyer 3 μαύρα 401528
Puma Αθλητικά Αθλητισμού Παιδικά Flyer 3
Τρέχουσα τιμή:
21,99 €
Αρχική τιμή: 29,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 23,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TENSAUR COMFORT AC χρώμα: μαύρο, JR2723
Παιδικά παπούτσια adidas TENSAUR COMFORT AC
Τρέχουσα τιμή:
33,99 €
Αρχική τιμή: 40,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
-11%
Παιδικά πώματα adidas Performance PREDATOR LEAGUE FG χρώμα: μαύρο, IG7750
Παιδικά πώματα adidas Performance PREDATOR LEAGUE FG
Τρέχουσα τιμή:
37,99 €
Αρχική τιμή: 71,99 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas RUN 70s 2.0 χρώμα: μαύρο, JI2265
Παιδικά sneakers adidas RUN 70s 2.0
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers Skechers GO RUN 400 V2 - TURBO - BRISK χρώμα: μαύρο, 403899L
Παιδικά sneakers Skechers GO RUN 400 V2 - TURBO - BRISK
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 37,99 €
adidas sneakers Παιδικά GALAXY 8 μαύρα KI1674
adidas sneakers Παιδικά GALAXY 8
44,90 €
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6 μαύρα KI1768
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6
39,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas FortaRun 4.0 χρώμα: μαύρο, JQ5167
Παιδικά sneakers adidas FortaRun 4.0
Τρέχουσα τιμή:
48,90 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas Performance sneakers Παιδικά ADIZERO EVO SL μαύρα KJ3114
adidas Performance sneakers Παιδικά ADIZERO EVO SL
119,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals OWNTHEGAME 3.0 χρώμα: μαύρο, JQ7939
Παιδικά sneakers adidas Originals OWNTHEGAME 3.0
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 36,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas LIGHTBLAZE χρώμα: μαύρο, JR1299
Παιδικά sneakers adidas LIGHTBLAZE
Τρέχουσα τιμή:
44,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 47,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas FortaRun 4.0 χρώμα: μαύρο, JQ5195
Παιδικά sneakers adidas FortaRun 4.0
Τρέχουσα τιμή:
42,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Sneakers adidas ULTIMASHOW 2.0 χρώμα: μαύρο, JH6106
Sneakers adidas ULTIMASHOW 2.0
Τρέχουσα τιμή:
34,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 35,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas Originals OWNTHEGAME 3.0 χρώμα: μαύρο, JQ7941
Παιδικά sneakers adidas Originals OWNTHEGAME 3.0
Τρέχουσα τιμή:
36,99 €
Αρχική τιμή: 54,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 38,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas DURAMO SL2 χρώμα: μαύρο, IH3597
Παιδικά sneakers adidas DURAMO SL2
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas RUNFALCON 5 EL C χρώμα: μαύρο, IE8574
Παιδικά sneakers adidas RUNFALCON 5 EL C
Τρέχουσα τιμή:
35,90 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 39,90 €
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6 μαύρα KI1775
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6
39,90 €
-15% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6 μαύρα KI1788
adidas sneakers Παιδικά RUNFALCON 6
44,90 €
Παιδικά sneakers adidas Tensaur Run 3.0 χρώμα: μαύρο, JR6045
Παιδικά sneakers adidas Tensaur Run 3.0
Τρέχουσα τιμή:
28,99 €
Αρχική τιμή: 39,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 29,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas KAPTIR 4.0 χρώμα: μαύρο, JR5657
Παιδικά sneakers adidas KAPTIR 4.0
Τρέχουσα τιμή:
49,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 54,99 €
-11%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TENSAUR COMFORT AC χρώμα: μαύρο, JR7662
Παιδικά sneakers adidas TENSAUR COMFORT AC
Τρέχουσα τιμή:
39,90 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 44,90 €
Ανακάλυψε είδη adidas TERREX
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER χρώμα: μαύρο, JS0849
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
44,90 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 49,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Planet Friendly
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 CF χρώμα: μαύρο, IH2885
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 CF
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC χρώμα: μαύρο, JR6633
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC
Τρέχουσα τιμή:
55,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 57,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER χρώμα: μαύρο, JS2020
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA χρώμα: μαύρο, JR6632
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX AGRAVIC BOA
Τρέχουσα τιμή:
64,99 €
Αρχική τιμή: 79,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 67,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX TRACEFINDER χρώμα: μπεζ, JS0851
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 49,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
-10%
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2 χρώμα: γκρι, IH2883
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX TRAILMAKER 2
Τρέχουσα τιμή:
80,90 €
Αρχική τιμή: 89,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 89,90 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
adidas TERREX sneakers αθλητικά παιδικά TERREX AGRAVIC μπεζ JS0845
adidas TERREX sneakers αθλητικά παιδικά TERREX AGRAVIC
Τρέχουσα τιμή:
56,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 59,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 SLIPON χρώμα: ροζ, JR9084
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 SLIPON
Τρέχουσα τιμή:
50,99 €
Αρχική τιμή: 64,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 53,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER χρώμα: μπεζ, JS2022
Παιδικά sneakers adidas TERREX TERREX TRACEFINDER
Τρέχουσα τιμή:
40,99 €
Αρχική τιμή: 44,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 42,99 €
ΕΞΤΡΑ -5% ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ*
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 H.RDY χρώμα: καφέ, JR9082
Παιδικά παπούτσια adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 H.RDY
Τρέχουσα τιμή:
61,99 €
Αρχική τιμή: 69,90 €
Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών προ έκπτωσης: 64,99 €